باربری تهران و حمل بار از تهران به شهرستان با صداقت بار تلفن تماس 1786 44360360

در این مطلب ما خدمات اسباب کشی توسط شرکت صداقت بار و همچنین نحوه محاسبه قیمت اسباب کشی را توضیح خواهیم داد. در ادامه به معرفی 10 شرکت معتبر و مجاز در تهران نیز خواهیم پرداخت.

باربری تهران | صداقت بار تلفن 1786
صداقت بار | متخصص جابجایی اثاثیه در تهران بصورت شبانه روزی

یک باربری معتبر و خاص با ارائه خدمات بیشتر و متنوع به شهروندان، حمل بار سریع‌تر و آسوده‌تری را برای آن‌ها رقم می‌زند. باربری و اتوبار صداقت بار در تهران جهت رفاه حال شهروندان تهرانی و سایر استان‌ها، جدیدترین و سریع‌ترین روش‌های حمل و نقل بار را به کار گرفته به طوری که توانسته در جایگاه معتبرترین ، محبوب‌ترین و بهترین باربری تهران قرار گیرد. سابقه کار طولانی در زمینه باربری و انتقال بار، تجربه و تخصص بالایی را برای صداقت بار به ارمغان آورده است.

اما صداقت بار با تکیه بر چه خدماتی توانسته به این سطح از اعتبار در بین باربری‌های تهران برسد؟ در ادامه این متن قصد داریم به بیان تمام خدمات بپردازیم و همچنین از دلیل تمایز و برتری ما نسبت به سایر باربری‌ های مجاز تهران صحبت کنیم.

خدمات باربری تهران

صداقت بار خدمات خود را به تمام گروه‌ها، شرکت‌ها و مردم عادی عرضه می‌کند تا بدون دغدغه و سختی، بار و محموله مورد نظر را به سایر نقاط جابه‌جا کنند. سابقه طولانی که صداقت بار در زمینه باربری و حمل اثاث از آن برخوردار است، موجب شده تا با مشکلات و سختی‌های باربری برای مردم، به طور کامل آشنا باشد و در نتیجه خدماتی بهتر و متنوع‌تر جهت رفع این مشکلات ارائه دهد. در ادامه متن به ذکر تمام خدمات صداقت بار می‌پردازیم.

باربری تهران و حمل بار به شهرستان ها
باربری تهران و حمل بار به شهرستان ها

باربری تهران به شهرستان

باربری صداقت بار ارائه سرویس بین شهری هم به مشتریان عزیز ارائه می دهد تا اثاثیه و کالا خود را به شهرستان های انتقال دهند و این خدمات را با نام باربری تهران به شهرستان ارائه می دهد . بیشتر ما ها اغلب برای ادامه زندگی خود نمی توانید در شهر شلوغ تهران ادامه زندگی کنیم ، مشکلات زیادی هستند که ما نمی توانیم طاقت بیاریم در این شهر خانه خریداری می کنیم یا اجاره می کنیم و از آن سو به شهرستان ها اسباب کشی می کنیم و تا ادامه زندگی خود را در شهرستان ادامه بدهیم . 

یکی از کار های تخصصی باربری صداقت بار حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها می باشد با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت می گیرد تا بهترین مشاوره و خدمات را برای شما در این حیطه در اختیار شما قرار دهد. 

از دیگر خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • باربری غرب تهران به شهرستان
 • باربری شمال تهران به شهرستان
 • باربری شمال تهران به شهرستان ها
 • باربری تهران به شهرستان نیسان

شماره تلفن باربری تهران به شهرستان 1786 می باشد که می توانید تماس حاصل فرمایید

باربری درون شهری در تهران

جابه‌جایی بار، محموله و اثاث در محدوده تهران، از جمله خدمات اصلی صداقت بار است. در باربری درون شهری صداقت بار، مبدا و مقصد جابه‌جایی در تهران قرار دارد و نرخی که برای آن تعیین می‌شود متفاوت از باربری برون شهری خواهد بود. اثاث منزل، جهیزیه، شرکت‌ها، دفاتر و سایر محموله‌ها در کمال سلامت و اطمینان توسط باربری و اتوبار صداقت بار جابه‌جا شده و به مقصد می‌رسند. در همین متن به بیان روش محاسبه باربری درون شهری صداقت بار خواهیم پرداخت.

باربری برون شهری تهران

باربری برون شهری یا حمل بار به شهرستان ها از دیگر خدمات صداقت بار است که توسط افرادی خبره و کاربلد انجام می‌گیرد تا محموله در مسافت‌های طولانی، از ایمنی لازم برخوردار باشد. اثاث منزل، دفاتر، جهیزیه عروس، مواد اولیه و مواد غذایی، مصالح ساختمانی مانند گچ و سیمان، ماشین آلات و … از مواردی است که توسط تیم باتجربه صداقت بار بارگیری می‌شوند و راننده صداقت بار آن‌ها را به سایر شهرها و استان‌های هدف جابه‌جا می‌کند.

اسباب کشی با تیم باربری صداقت بار
اسباب کشی با تیم باربری صداقت بار

باربری ارزان در تهران

شرکت باربری ما با توجه به ارائه قیمت کاملا شسته و رفته به تمام مشتریان خود ، نرخ هزینه خود را طبق اتحادیه حمل و نقل استان تهران محاسبه می کند و به همین دلیل قیمت باربری صداقت بار نسبت به سایر شرکت های باربری و اتوبار های معتبر و مجاز در تهران کاملا منصفانه و مقرون به صرفه می باشد. توجه داشته باشید که قیمت پایین صداقت بار دلیل بر بی کیفیتی خدمات نیست !!!

اسباب کشی در تهران

جابه‌جایی اثاث منزل، دفاتر و… فرایندی حساس و زمان بر است که مشغله کاری و عدم تجربه کافی در این زمینه، آن را مشکل‌تر می‌کند اما باربری تهران صداقت بار با به کارگیری و آموزش افراد پرتوان، این پروسه را برای شهروندان آسان نموده است و بسته بندی اثاث، بارگیری و چیدمان لوازم، سه مرحله اصلی اسباب کشی است که تیم صداقت بار بنا به درخواست مشتری، آماده پذیرش و انجام آن‌ها به بهترین و ایمن‌ترین شکل خواهد بود.

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در هنگام اثاث کشی توسط تیم باربری صداقت بار | متخصص اسباب کشی
بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در هنگام اثاث کشی توسط تیم باربری صداقت بار | متخصص اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل

حفظ سلامت و ایمنی بار در گرو بسته بندی صحیح و اصولی است و این یک موضوع کاملا مشخص و واضح می‌باشد. وسایل حساس منزل مثل لوازم آشپزخانه، لوازم برقی، لوازم شکستنی و دکوری یا لوازمی که از ارزش معنوی بالایی برخوردار هستند، باید به شیوه‌ای ایمن و درست داخل جعبه قرار بگیرند و از ابزارهای محکم جهت بسته بندی اثاثیه منزل استفاده شود. به همین دلیل اتوبار صداقت بار برای برای جلوگیری از ایجاد آسیب و شکستگی، تیمی از افراد آموزش دیده و مجرب را جهت بسته بندی انواع لوازم و بار در نظر گرفته است.

محموله‌های بین شهری نیز در صورت درخواست مشتری به صورتی صحیح و اصولی توسط تیم مجرب صداقت بار بسته بندی می‌شوند تا سفری ایمن و مطمئن را طی کنند و به مقصد برسند. بسته بندی درست باعث اشغال فضای کمتر و هزینه‌های باربری کمتری خواهد شد.

چیدمان اثاثیه منزل

عدم فرصت کافی، شغل، وجود بچه و نداشتن توان و تجربه کافی از عواملی است که چیدمان اثاث منزل بعد از اسباب کشی را برای خانواده‌ها سخت می‌کند. به همین جهت باربری تهران صداقت بار به منظور ایجاد حس آرامش و لذت از وارد شدن به خانه جدید و آسان کردن فرایند چیدمان منزل، تیمی از افراد ماهر و پرتوان را به این منظور به محل می‌فرستد. پهن کردن فرش‌های منزل، قرار دادن کمد و کتابخانه در مکان دلخواه مشتری، نصب پرده و تابلو، انتقال تخت‌وخواب به اتاق‌ها، نصب لوازم برقی منزل و… از جمله خدماتی است که توسط تیم صداقت بار در چیدمان منزل انجام می‌گیرد.

تکنسین فنی شرکت باربری و اتوبار صداقت بار تهران
تکنسین فنی شرکت باربری و اتوبار صداقت بار تهران

انجام امور فنی قبل و بعد از اسباب کشی

اگر در انجام امور فنی قبل از اسباب کشی مثل بازکردن اتصالات لوازم برقی منزل، مهارت ندارید اصلا نگران نباشید زیرا صداقت بار از افراد متخصص این حوزه جهت آسودگی خاطر شما بهره می‌برد. نصب و راه اندازی لوازم برقی منزل، لوازم آشپزخانه و پکیج بعد از اسباب کشی از خدمات منحصربه فرد باربری صداقت بار است که توسط تکنسین فنی این شرکت انجام می‌گیرد. قبل از چیدمان لوازم منزل، باید امور فنی مربوط به سلامت شیرآلات منزل، پریزهای برق و لوله‌های آب انجام گیرد تا در صورت نیاز به تعمیر، قبل از چیدمان انجام شود.

صداقت بار با کمال میل ایمنی منزل را قبل از شروع به انجام کارهای چیدمان منزل، چک می‌کند و در صورت نیاز به تعمیر، از فرد متخصص و کاربلد یا همان تکنسین فنی باربری شرکت بهره می‌برد.

باربری مبل و جهیزیه در تهران

جابه‌جایی مبلمان منزل یا محل کار نیازمند بسته بندی درست و استفاده از لوازم مخصوص جهت بسته بندی مبلمان است. به علاوه بسته بندی و جابه‌جایی مبلمان کاری سخت و طاقت فرسا است که حداقل به دو نفر نیاز دارد و اگر مبلمان به صورت درست بسته بندی نشوند دسته، تاج یا پایه‌های مبل هنگام جابه‌جایی آسیب می‌بینند و گردوخاک روی سطح آن قرار می‌گیرد.

باربری صداقت بار از چرخ‌های مخصوص جهت انتقال باربری مبل و جهیزیه به سمت ماشین باربری استفاده می‌کند و به این ترتیب روی کف منزل یا در و دیوار به علت جابه‌جایی مبلمان خط وخراش ایجاد نمی‌شود. تیم صداقت بار به منظور بسته بندی ایمن مبلمان از جدیدترین ابزارهای بسته بندی یعنی فوم، نایلون حباب دار، استرچ رپ و… بهره می‌برد.

انتقال لوازم جهیزیه نوعروسان به مقصد، حساسیت بیشتری می‌طلبد زیرا همه وسایل نو هستند اما باربری صداقت بار تمام مراحل حمل و نقل یعنی بسته بندی، بارگیری و تخلیه جهیزیه را با دقت هرچه بیشتر انجام می‎دهد تا کوچک‌ترین آسیبی به لوازم وارد نشود.

حمل بار سنگین و گاوصندوق در تهران

حمل بار سنگین و لوازم سنگین منزل مثل یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، گاوصندوق، پیانو و … توسط باربری تهران صداقت بار انجام می‌گیرد. شرط جابه‌جایی لوازم منزل فقط تعداد افراد بیشتر برای جابه‌جایی نیست بلکه نحوه جابه‌جایی این لوازم اهمیت بیشتری دارد. این کار اگر توسط افراد ماهر و باتجربه در این زمینه انجام نگیرد، احتمال برخورد وسیله به درودیوار، نرده‌های راه پله یا آسانسور وجود خواهد داشت.

صداقت بار از بهترین لوازم و تجهیزات بسته بندی و جابه‌جایی، برای حمل مطمئن لوازم فوق سنگین استفاده میکند. ما در تیم صداقت بار افرادی را در اختیار شما قرار میدهیم تا در صورت نیاز به جابجایی و حمل بار گاوصندوق ، در کوتاه ترین زمان به محل اعزام و جابجایی را برای شما انجام دهند.

ارسال پرسنل جهت نظافت منزل هنگام اثاث کشی

باربری و اتوبار صداقت بار به منظور رفع دغدغه نظافت منزل، خانه تکانی و برگزاری مهمانی، افرادی را به عنوان نظافتچی که متشکل از زن و مرد هستند، به محل درخواستی مشتری اعزام می‌کند. انواع امور مربوط به نظافت منزل مثل جاروکشیدن، تمیز کردن پنجره، شستن ظروف، تمیزکردن سرامیک و کف منزل، اتوکشی، گردگیری و… توسط نیروی خدماتی صداقت بار انجام می‌گیرد.

البته سایر امور خارج از منزل مثل نظافت پارکینگ، راه پله، نرده‌ها و حیاط نیز توسط این تیم با حساسیت بالایی انجام می‌ شود. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه “ارسال پرسنل جهت نظافت” مراجعه فرمایید.

ارسال پرسنل جهت پذیرایی در تهران

از جمله خدمات شایان صداقت بار، ارسال پرسنل پذیرایی مجرب و آموزش دیده به مراسمات جهت انجام امور مربوط به پذیرایی و مهمانداری است. برگزاری مراسم ازدواج، تولد، سالگرد و یا هر مراسم خاص دیگری نیازمند پذیرایی و مهمان نوازی به بهترین شکل است تا مهمان‌ها لحظات خوشی را سپری کرده و به خوبی از آن یاد کنند. به همین جهت صداقت بار پرسنل بااخلاق و باتجربه خود را به تعداد دلخواه مشتری، به محل موردنظر می‌فرستد تا با خیال آسوده به هم صحبتی با مهمان‌های عزیزتان بپردازید و پذیرایی از آن‌ها را به نیروهای صداقت بار بسپارید.

بسته بندی اثاثیه منزل در صداقت بار
بسته بندی اثاثیه منزل در صداقت بار

امتیازات اتوبار تهران صداقت بار {چرا از صداقت بار خدمات بگیریم؟}

شرکت باربری و اتوبار صداقت بار جزو باربری‌های برتر تهران به شمار می‌رود که با به کارگیری افرادی متعد، باتجربه و خبره، خدماتی عالی به همشهریان تهرانی و خارج از تهران ارائه می‌دهد. رسیدن به چنین جایگاهی در کلان شهری چون تهران که هر روز بر تعداد شرکت‌های باربری اضافه می‌شود، نیازمند برنامه ریزی و در نظر گرفتن معیارهایی است که آسودگی بیشتری را برای مشتری به همراه داشته باشد و حس اطمینان و اعتماد بیشتری را به او القا کند. از جمله این معیارها و امتیازات که از اتوبار صداقت بار می‌توان به آن اشاره کرد، موارد زیر هستند:

کادر با اخلاق صداقت بار

صداقت بار، اخلاق شایسته و خوش اخلاقی را از مهم‌ترین ملاک‌های گزینش افراد برای پیوستن به تیم صداقت بار در نظر گرفته است. رانندگان، تیم بارگیری، تیم بسته بندی، کارشناس فنی و تیم خدماتی افرادی هستند که به طور مستقیم با صاحب بار یا صاحب خانه در ارتباط هستند. نحوه عملکرد و رفتار هر کدام از این افراد روی اعتبار باربری و علاقه مشتری به کار با باربری در دفعات بعد تاثیر به سزایی دارد. به همین جهت تمام گروه‌ها و کادر صداقت بار از میان افراد متعد، انتقادپذیر و بااخلاق گزینش شده‌اند تا تجربه حمل بار آسوده و بدون دردسری را فراهم کنند.

کادر مجرب و آموزش دیده صداقت بار

دلیل مراجعه مردم به باربری و اتوبار، جابه‌جایی و حمل بار به وسیله افراد ماهر و باتجربه است. افرادی که در انجام بسته بندی یا بارگیری و چیدمان مهارت کافی نداشته باشند، احتمال ضرر و زیان به لوازم مشتری و کاهش اعتبار باربری را موجب می‌شوند. بنابراین صداقت بار در درجه اول از افرادی که توان انجام امور مربوط به باربری را داشته باشند دعوت به همکاری می‌کند و سپس به آموزش تمام فنون و روش‌های باربری به این افراد منتخب می‌پردازد.

استفاده از تجهیزات مدرن در اسباب کشی و بسته بندی صداقت بار
استفاده از تجهیزات مدرن در اسباب کشی و بسته بندی صداقت بار

بکارگیری لوازم حمل بار مناسب و مجهز

باربری در تهران صداقت بار از انواع ماشین‌های حمل بار مجهز برای جابه‌جایی محموله استفاده می‌کند. انواعی از محموله و بار نیازمند ماشین‌های خاصی برای جابه‌جایی هستند بنابراین شرکت باربری باید طیف متنوعی از ماشین‌های باربری مثل کامیون، نیسان، خاور، ترانزیت و … را به این منظور فراهم کند. صداقت بار نیز بسته به نوع بار، حجم بار و میزان مسافتی که باید تا مقصد طی شود، بهترین و مناسب‌ترین ماشین حمل و نقل را به مشتری پیشنهاد می‌دهد و همچنین از بروز ترین تجهیزات اسباب کشی (moving equipment) جهت جابجایی و انتقال بار استفاده می کند.

بسته بندی حرفه‌ای و مطمئن هنگام اثاث کشی منزل

از مشخصات بارز صداقت بار انجام بسته بندی کاملا حرفه‌ای و اصولی توسط تیم بسته بندی است. رسیدن محموله و اثاث به مقصد به صورتی که دچار ضربه، خراش و شکستگی نشود در گرو بسته بندی صحیح و محکم است. به این منظور صداقت بار بهترین و محکم‌ترین بسته بندی را با استفاده از لوازم بسته بندی جدید و تیم کاربلد به مشتری تقدیم می‌کند. از جمله لوازمی که صداقت بار برای جمع کردن و بسته بندی لوازم به کار می‎برد می‌توان به فوم، نایلون حباب دار، چسپ پهن، کارتن‌های چندلایه محکم، نایلکس، استرچ رپ و… اشاره کرد.

بارگیری حرفه ای

بعد از بسته بندی ایمن، نحوه بارگیری نقش بسیار مهمی را در سلامت بار ایفا می‌کند. نحوه حمل لوازم از پله و عبور دادن آن‎‌ها از در و قرار دادن درست آن‌ها در ماشین باربری مواردی هستند که تیم صداقت بار تخصص و مهارت کافی را در آن کسب نموده‌اند. نحوه چیدن و کنارهم قراردادن بسته‌ها و محموله در ماشین باربری به طوری که فضای کمی اشغال شود، موضوع مهمی است که انجام درست آن در سلامت بار و کاهش هزینه‌ها بسیار مهم است و صداقت بار تمام این موارد را در نظر دارد.

تکنسین فنی صداقت بار

باربری تهران صداقت بار افرادی را به عنوان کارشناس یا تکنسین فنی همراه تیم باربری به محل می‌فرستد. وظیفه این فرد نظارت بر عملکرد کارگران، رانندگان، تیم بسته بندی و … است تا کارها به بهترین شیوه و بدون هیچ کم وکاستی انجام گیرد. البته انجام امور فنی قبل و بعد از اسباب کشی یکی دیگر از وظایف بسیار مهم تکنسین فنی صداقت بار است. امورفنی شامل تعمیرات لازم، چک کردن ایمنی منزل، قطع و نصب لوازم الکترونیکی، یخچال، لباسشویی، نصب پرده و لوستر و… است. در صورتی که بخواهید تکنسین فنی این کارها را انجام دهد دگیر نیازی به تماس با افراد مختلف و پرداخت هزینه‌های بیشتر نخواهد بود.

مشاوره تخصصی قبل از اسباب کشی

بدون شک یکی از بهترین خدماتی که یک شرکت می‌تواند ارائه دهد، مشاوره و راهنمایی مشتریان و مراجعه کنندگان خواهد بود و صداقت بار نیز از آن مستثنی نیست. مشاورین صداقت بار از تجربه کافی برای ارائه خدمات مشاوره باربری برخوردار هستند و به طور کامل و جامع خدمات صداقت بار را برای مشتریان توضیح می‌دهند. همچنین ارائه پیشنهادات مفید در مورد بهترین زمان حمل و نقل، نحوه کاهش هزینه‌ها، مناسب ترین ماشین باربری و … توسط مشاورین دلسوز و خبره صداقت بار انجام می‌شود.

بیمه حمل و نقل | یکی از خدمات اتوبار صداقت
بیمه حمل و نقل | یکی از خدمات اتوبار صداقت

بیمه نامه باربری

سابقه کار طولانی و قرار گرفتن در جایگاه بهترین باربری تهران، تضمین کننده ایمنی لوازم در حین جابه‎جایی است اما مشتریان به یک ضامن قوی‌تر جهت انتقال امن محموله‌شان نیاز دارند. بنابراین صداقت بار بیمه نامه باربری معتبری را به مشتریان ارائه می‌دهد تا خیال‌شان از جهت حفظ سلامت بار آسوده‌تر باشد. هر گونه آسیب، شکستگی و خیس شدگی که در حین حمل و نقل برای بار و اثاث اتفاق بیفتد، باربری صداقت بار میزان خسارت وارده را جبران خواهد کرد.

قیمت باربری تهران

یکی از مهم ترین مسائل در هنگام اسباب کشی وجود دارد قیمت باربری در تهران می باشد که بایستی قبل از شروع اسباب کشی بین مشتری و شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی (باربری و اتوبار ها ) به توافق کامل رسید. ما در صداقت بار یک قیمت کامل شسته و رفته به مشتری ارائه می دهیم و از تمامی مواردی که بر روی قیمت اسباب کشی در طول جابجایی تاثیر می گذارد ، به مشتری اطلاع می دهیم. قیمت باربری صداقت بار طبق نرخ اتحادیه می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود. شما می توانید نرخ اسباب کشی صداقت بار را در جدول زیر مشاهده کنید.

نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
خاور داخلی 750 هزار تومان 200 هزار تومان
کارگر خاور داخلی 150 هزار تومان 50 هزار تومان
خاور حومه 1100 هزار تومان 300 هزار تومان
کارگر حومه 150 هزار تومان 50 هزار تومان
نیسان بار (قیمت 2 ساعت) 350 هزار تومان 150 هزار تومان
کارگر نیسان بار(قیمت 2 ساعت) 130 هزار تومان 50 هزار تومان
کارگر (حمل بار-بسته بندی-نظافتچی-پذیرایی) 200 هزار تومان 60 هزار تومان
بیمه هر میلیون 3 هزار تومان تلفن تماس 1786

موارد زیاد وجود دارد که بر روی قیمت اسباب کشی تاثیر میگذارند که در ادامه به چند مورد اشاره خواهم کرد.

 • نوع خودرو باربری می باشد (کامیون ، خاور ، کامیونت ، نیسان و وانت بار)
 • تعداد کارگر باربری (بصورت پیش فرش 4 نفر می باشد که شما می توانید زیاد یا کم کنید)
 • مسیر اسباب کشی (فاصله کیلومتری بین مبدا و مقصد جابجایی )
 • ساعت اضافی (در هر صورت اگر تیم حمل بار به دلیل مشکلات ساعت اضافی به کارگرفته شود توسط مشتری بایستی هزینه اضافی را پرداخت کند.)
 • استفاده از خدمات (شما می توانید به عنوان مثال از خدمات بسته بندی نیز استفاده کنید که صداقت بار با دریافت هزینه یک تیم به همراه لوازم کامل بسته بندی به محل قبل از تیم بارگیری به محل اعزام می کند.)
 • تعداد طبقات و پیاده روی ( اگر هم در مبدا و هم مقصد تیم اسباب کشی به دلایل متفاوت که خودرو از محل بارگیری و تخلیه دور باشد و پیاده روی داشته باشد هزینه اسباب کشی افزایش خواهد داشت . همچنین درصورت نداشتن آسانسور باربری هم در محل و هم مقصد ، درصورت جابجایی لوازم سنگین مانند یخچال ، گاوصندوق ، پیانو ، میز غذا خوری و… (کلیه لوازم سنگین) بر اساس تعداد طبقات جابجایی هزینه ی دریافت خواهد شد.

نحوه محاسبه هزینه اسباب کشی و حمل بار

حال که با خدمات و امتیازات صداقت بار آشنا شدیم، وقت آن است که با نحوه محاسبه هزینه‌های اسباب کشی و حمل بار یا جهیزیه توسط صداقت بار نیز آشنا شویم. موضوع مهمی که در مورد صداقت بار باید بدانید این است که تمام تعرفه‌ها و نرخ‌هایی که صداقت بار به مشتری اعلام می‌کند، همان نرخ تعیین شده اتحادیه باربری تهران است. اتحادیه باربری در تهران برای دستمزد کارگران، ساعت کار و سایر خدمات باربری‌ها، نرخ‌های مشخصی را تعیین می‌کند. باربری‌هایی که قیمت‌های نجومی درخواست می‌کنند بی گمان از نرخ‌های مصوب این اتحادیه پیروی نکرده‌اند. در ادامه به مواردی که در تعیین نرخ باربری صداقت بار لحاظ می‌شود، اشاره می‌کنیم.

نوع ماشین باربری

روی ماشین‌های باربری مختلف نرخ‌های جداگانه‌ای تعبیه شده است. قیمت حمل بار با نیسان و کامیونت کمتر از کامیون و خاور است. یکی از دلایل این تفاوت قیمت میزان سوخت مصرفی بیشتر، توسط ماشین‌های بزرگ‌تر است. تعداد دفعات رفت و برگشت ماشین باربری نیز در محاسبه هزینه باربری تاثیر دارد بنابراین باربری صداقت بار با توجه به نوع و حجم بار بهترین ماشین باربری را اعزام می‌کند تا با حداقل رفت برگشت کل بار جابه‌جا شود و از طرفی ماشین‌های بزرگ برای بار کم ارسال نکند.

انجام بسته بندی توسط باربری

اگر بخواهید بسته بندی اثاث منزل را به تیم بسته بندی صداقت بار بسپارید، بر هزینه‌های باربری که در نهایت باید پرداخت کنید اضافه خواهد شد. مقدار هزینه بسته بندی نیز به تعداد لوازم منزل یا میزان بار بستگی دارد. میزان لوازم شکستنی و حساس منزل که باید بهتر بسته بندی شوند، روی تعیین نرخ بسته بندی تاثیر دارد. برای بسته بندی نیاز به ابزار و لوازمی مختص این کار است که از طرف صداقت بار به محل مورد نظر فرستاده می‌شود مثل نایلون و کارتن و… که هزینه آن‌ها روی نرنخ نهایی باربری لحاظ می‌شود. تیم صداقت بار محکم‌ترین و ایمن‌ترین بسته بندی را با به بکاربردن حداقل لوازم به انجام می‌رساند تا به این ترتیب در هزینه‌ها صرفه جویی شود.

حمل لوازم سنگین

برای جابه‌جایی لوازم فوق سنگین منزل مثل یخچال، گاوصندوق، پیانو، و سایر بارهای سنگین توسط تیم صداقت بار، هزینه‌ای جدا از سایر لوازم در نظر گرفته می‌شود. دلیل این هزینه جدا، سختی و دشواری‌های زیاد جابه‌جایی و حمل اینگونه لوازم به سمت ماشین باربری یا انتقال آن به مقصد است. از طرفی حمل این نوع اجسام وقت زیادی از کارگران و راننده خواهد گرفت.

مسافت

فاصله مبدا و مقصد باربری از عوامل بسیار مهم تعیین کننده نرخ باربری صداقت بار است. هر چه ماشین باربری فاصله بیشتری را برای رسیدن به مقصد باربری طی کند، هزینه‌های نهایی بیشتر خواهد شد و بلاعکس.

چیدمان اثاث منزل

در صورتی که وظیفه چیدمان وسایل منزل را به تیم باربری تهران صداقت بار بسپارید، هزینه‌ای که در آخر پرداخت می‌کنید افزایش خواهد یافت.

انجام امورفنی

انجام امور فنی قبل از باربری مثل جداسازی اتصالات لوازم آشپزخانه، پایین آوردن لوستر و… یا امور فنی بعد از جابه‌جایی مثل راه اندازی لوازم برق، بررسی ایمنی منزل، بررسی لوله‌ها و شیرآلات، بررسی پریزهای برق و… بر هزینه‌های باربری تاثیرگذار است.

تعداد کارگر باربری

اتحادیه باربری تهران برای هر کارگر نرخ مشخصی را به شرکت‌های باربری اعلام می‌کند و بر این اساس بسته به تعداد کارگر درخواستی توسط مشتری، بخشی از هزینه‌های باربری محاسبه خواهد شد.

تعداد ساعت کار

متوسط زمانی که برای یک اسباب کشی معمولی در نظر گرفته شده 3 ساعت است. اگر اسباب کشی یا حمل بار به دلیل حجم زیاد بار یا موارد دیگری، بیشتر از این زمان به طول بینجامد هزینه‎های باربری نهایی افزایش خواهد یافت.

فضای راه پله و نبود آسانسور

راه پله کوچک و نامناسب فرآیند جابه‌جایی لوازم را برای تیم باربری بسیار مشکل می‌کند بنابراین منازلی که دارای چنین راه پله‌هایی هستند باید هزینه باربری بیشتری پرداخت کنند. اگر منزل مسکونی یا مبدا در طبقه دوم به بعد ساختمان قرار داشته باشد و این ساختمان مجهز به آسانسور نباشد، تیم باربری مجبور خواهند شد تا کل لوازم را از راه پله جابه‌جا کنند که در نتیجه انرژی و زمان بیشتری صرف خواهد شد و وهزینه‌ها افزایش می‌یابد.

اپلیکیشن باربری صداقت بار (بیشتر بدانید)

نکات ضروری هنگام بسته بندی صحیح لوازم

 •         قبل از هر کاری وسایلی که کمتر نیاز دارید را بسته بندی کنید.
 •         مشخصات هر بسته را با ماژیک روی کارتون ها و بسته بنویسد.
 •         دقت کنید وسایل خیلی سنگین را توی کارتون های که تحمل وزن آنها را ندارند ، نگذارید. تناسب بین نوع جنس و کارتون بسته بندی را رعایت کنید.
 •         فضای خالی کارتون ها را با مواد نرم و انعطاف پذیر مثل ، دستمال ، حوله ، فوم و نایلون پر کنید.
 •         سطوح مسطح و تخت را به صورت عمودی در کارتون قرار ندهید. سعی کنید ، بشقاب و قاب عکس و وسایل شبیه آن ها را به صورت افقی ته کارتون بچینید.
 •         در حمل لوسترها و لوازم حساس شکستنی نکات ایمنی را رعایت کنید.
 •         وسایل حساس شکستنی را در نایلون های حبابدار یا مواد نرم بپیچید.
 •         سعی کنید ترکیبی از وسایل سنگین و سبک را در یک بسته قرار دهید تا تعادل وزن برقرار شود.
 •         در آخر کار بسته بندی درب بسته ها را با چسب یا نایلون و طناب محکم ببندید.

چگونگی حمل ایمن اثاثیه منازل در تهران

وسایل و ملزومات هر خانه ای دارایی و سرمایه آن خانواده است. حفظ سلامتی و نگهداری از اثاثیه با ارزش خانواده ها از مهمترین وظایف و مسئولیت هایی است که باربری های معتبر در تهران و کل کشور با آن روبرو هستند. برای این که بار مشتری ایمن و سالم به مقصد برسد در باربری ها تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است. از جمله آن تمهیدات می توان به استفاده از کادر مجرب و کارآزموده ، استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن حمل و نقل و خدمات حمایتی چون بیمه بار اشاره کرد.

نکات ضروری در جابجایی لوازم سنگین و حساس منزل

 •        24 ساعت قبل از حرکت یخچال را از برق بکشید.
 •         لوازم مانند لباس شویی ، لوله های آب ، آب سردکن یخچال ، دستگاه تصفیه آب و غیره را از لوله های آب ، گاز و سیم های برق را جدا کنید.
 •          همه لوازم را تمیز کنید و از خشک بودن آن ها مطمئن شوید.
 •         هر قطعه ای که قابل جدا شدن است را در بسته های ویژه بگذارید و روی بسته بنویسید که چه چیزی داخل آن بسته یا کارتون قرار داده اید.
 •         تلویزیون ، پیانو، ماکروفر، لوستر و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه خود بسته بندی کنید.
 •         کمد لباس ، اجاق گاز، لباسشویی، بوفه، مبلمان ، میز نهار خوری ، کمد بچه، سرویس خواب و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم  یا پتو و پارچه های ضخیم بپوشانید و با طناب های محکم سفت ببندید.
 •        شما می توانید دستگیره ها ، پایه ها و لوازم جانبی وسایل را جدا کنید و در بسته های مشخص قرار دهید و روی هر بسته بنویسد که فلان جزء  مربوط به فلان وسیله در این بسته قرار دارد.

اگر باری بار حمل دارید ، درنگ نکنید ، گوشی را بردارید و با اتوبار تهران تماس برقرار کنید و در رابطه با بار حمل ایمن و سالم بار خود اقدام نمایید، برای این کار می توانید از شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره با ما در ارتباط باشید و یا می توانید با مراجعه به بخش تماس باما از راه های دیگر با ما در ارتباط باشید.

لطفا از مطلب باربری تجریش ما دیدن فرمایید.

آدرس باربری تهران صداقت بار : غرب تهران ، شهران ، بالاتر از نیروگاه نفت ، نبش کوچه سادات

آدرس باربری صداقت بار تهران در نقشه

سوالات متداول

آیا شرکت صداقت بار یک شرکت معتبر هست؟

بله، موسسه باربری و اتوبار صداقت بار با بیش از 15 سال سابقه داراه ای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد

آیا صداقت بار خدمات بسته بندی را نیز ارائه میدهد؟

بله، ما در شرکت حمل و نقل صداقت بار افراد متخصص در اختیار شما قرار می دهیم که کار بسته بندی را انجام دهند.

شماره تماس صداقت بار چنده؟

شماره تلفن ویژه صداقت بار 1786 می باشد که بدون پیش شماره حتی با موبایل می باشد.

آیا اسباب کشی برون شهری (باربری به شهرستان ها) انجام می دهید؟

بله ، با توجه به ارائه خدمات اسباب کشی درون شهری در تهران خدمات باربری به شهرستان ها نیز ارائه می دهیم.

آیا صداقت بار بیمه نامه باربری هم دارد؟

بله ، کلیه لوازم اسباب کشی شما از زمان بارگیری تا تخلیه تحت پوشش بیمه نامه معتبر باربری صداقت بار می باشد.

نحوه رزرو وقت اسباب کشی به چه صورت است؟

در اولین قدم بایستی با شماره تلفن ما تماس بگیرید بعد از مشاوره توسط کارشناسان ما و توافق قیمت باربری ، یک روز و زمان دقیق از سوی شما جهت اعزام تیم حمل بار تعیین می شود و تیم صداقت بار در زمان تعیین شده به محل اعزام می شوند.

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل بار
Provider Name
باربری تهران, Telephone 1786 – 02144360360
منطقه
استان تهران
توضیحات
صداقت بار ارائه دهنده بهترین خدمات باربری و اتوبار در تهران با کادری مجرب و حرفه ای ، حمل بار با خاور، کامیون، نیسان و وانت بار بصورت شبانه روزی و 24 ساعته – متخصص در بسته بندی و جابجایی لواز سنگین ، ارزان ترین شرکت حمل بار در تهران
3.9/5 - (165 امتیاز)

۱ دیدگاه برای “باربری تهران

 1. میرعلی موسوی گفته:

  شرکت صداقت بار جزو بهترین شرکت های بود من تا به امروز در تهران باهاشون کار کردم واقعا خیلی خوب و مرتب اثاث منزلمون رو بسته بندی کردن و به خونه جدیدمون آوردن. خواستم هم از مدیریت خوب و هم از تیم بسیار عالی تون تشکر کنم و امیدوارم همیشه به همین شکل اثاث کشی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *