خدمات حمل بار و باربری خاور

صداقت بار از جمله شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل بار و باربری در تهران می باشد که جهت اسباب کشی از ماشین های باربری متنوعی استفاده می کند، یکی از خودرو ها خاور می باشد، باربری خاور در تهران بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و بسیاری از افراد جهت جابجایی لوازم خانه و جابجا کردن کالای اداری و تجاری خود از ماشین خاور استفاده می کنند. جهت دریافت خدمات باربری با خاور می توانید همه روز و بصورت شبانه روزی با شماره های 1786 خط چهار رقمی و شماره تلفن 02144360360 تماس حاصل فرمایید.

کلیک کنید >

تلفن تماس 1786 صداقت بار

< کلیک کنید
باربری شمال تهران | خدمات حمل بار شبانه روزی | صداقت بار
حمل بار با خاور در تهران | باربری با خاور

اسباب کشی و نقل مکان، از آن کارهایی است که زحمت و استرس زیادی دارد مخصوصا اگر قرار باشد نقل مکان از شهری به شهری دیگر باشد و لوازم چند ساعتی در مسیر حمل و نقل باشند. در این کار، می توان با کمک گرفتن از شرکت هایی که خدمات باربری و حمل لوازم را ارائه می دهند، یک اسباب کشی آسان، ایمن و بدون دغدغه ای را تجربه کرد. شرکت های فعال در حوزه خدمات باربری، برای حمل کردن لوازم و اسباب شما، از انواع وسایل نقلیه استفاده می کنند که خاور برای حمل کردن حجم زیاد و سنگینی از لوازم، گزینه مناسبی است. برای آشنایی با خدمات خاور باربری و آشنا شدن با یک شرکت حمل بار با خاور، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

خدمات حمل بار با خاور

اگر اسباب کشی و جابجایی دارید، می توانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده کنید. خاور باربری، روشی مقرون به صرفه و سریع برای جابجایی لوازم می باشد و بدون آنکه آسیبی به لوازم وارد شود، از مبدا تا مقصد حمل می شوند. خدمات باربری با خاور، برای کسانی مناسب است که حجم زیادی از لوازم و اسباب سنگین و بزرگ را دارند و می توانند با استفاده از خاور و بدون رفت و برگشت مجدد، لوازم خود را جابجا کنند.

خاور باربری با بیمه معتبر

برای حمل لوازم منزل یا شرکت خود با استفاده از خاور، مطمئن شوید که بیمه نامه معتبر ارائه می شود. داشتن بیمه نامه در باربری، می تواند سلامت بار شما را به طور کامل تضمین کند و از بابت شکستن و آسیب دیدن لوازم حین حمل و نقل، هیچ نگرانی نداتشه باشید. اگر هم در مسیر حمل و نقل لوازم، ضرر و زیانی متوجه آنها شود، بیمه نامه می تواند خسارات وارد شده را جبران کند.

البته در ارتباط با بیمه نامه خدمات خاور باربری لازم است بدانید که دارای هزینه ای است و باید هنگام رزرو خودروی باربری، هزینه ای تحت عنوان هزینه بیمه نامه پرداخت کنید. هزینه بیمه در مقابل ارزشمندی لوازم و وسایل شما، مقدار ناچیزی است.

تلفن باربری و حمل بار با خاور:

برای تماس با کارشناسان صداقت بار، عقد قرارداد و یا ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در این شرکت، می توانید از طریق شماره 44360360 اقدام کنید. همچنین از طریق تماس با شماره 1786 می توانید از کارشناسان صداقت بار در خصوص انتخاب خدمات باربری خاور و کراقه و هزینه های مرتبط، مشاوره دریافت کنید.

اتوبار شمال تهران | باربری شمال تهران
 

نکات انتخاب شرکت حمل بار با خاور

اگر می خواهید حمل لوازم و اسباب منزل یا اداره خود را با استفاده از خاور انجام دهید، لازم است برای انتخاب شرکت ارائه دهنده این خدمات، به برخی نکات مهم توجه داشته باشید. این نکات عبارتند از :

 • نظم و برنامه ریزی دقیق

از مهم ترین ویژگی های یک شرکت خوب برای حمل بار با خاور، داشتن نظم و برنامه ریزی دقیق است. شرکتی که برنامه ریزی دقیق ندارد، خدمات بی نظمی دارد و سرعت عمل لازم را نخواهد داشت. پروسه ارسال کادر فنی و خودروی باربری به مبدا، باید در زمان مشخص و طبق برنامه از قبل تعیین شده انجام گیرد.

 • باربری مبلمان

اگر می خواهید مبلمان خود را جابجا کنید یا مبلمان خریداری کرده اید و می خواهید به منزل خود انتقال دهید، بهتر است برای حمل مبلمان خود از خاور روباز استفاده کنید تا آسیبی به آنها وارد نشود.

 • کادر اجرایی مجرب و متخصص

مجرب و متخصص بودن کادر اجرایی، از اهمیت بالایی برخوردار است و تمام پرسنل شرکتی که انتخاب کرده اید اعم از مشاورین، راننده ها، افرادی که وظیفه بسته بندی و حمل کردن لوازم را دارند و دیگر افراد، باید از تخصص و تجربه لازم برخوردار باشند.

 • عقد قرارداد رسمی و بارنامه

برای حمل اسباب خود با خاور، باید قرارداد رسمی عقد کنید و بارنامه دریافت نمایید. در یک اتوبار معتبر، برای تمام مشتریان قرارداد رسمی و بارنامه ثبت می شود.

 • حداکثر تناژ بارگیری خاور

حداکثر تناژ بارگیری خاور بستگی به نوع خاور دارد و شما برای استفاده از خدمات خاور باربری، باید به این نکته نیز توجه داشته باشید. حداکثر باری که قابل حمل توسط خاور است، از 3 تا 8 تن متغیر است. بر اساس اینکه وزن بار شما به صورت حدودی چقدر است، در زمان انتخاب یک شرکت باربری بررسی کنید که خاور مناسب بار شما را داشته باشد.

 • مجوز باربری

موضوع بسیار مهم برای استفاده از خدمات خاور باربری، دارا بودن مجوز باربری توسط آن خودرو است. البته شرکت های معتبری همچون اتوبار صداقت بار که مجوزهای لازم را دارند، بارها را همراه با بارنامه، مجوز و بیمه نامه های الکترونیکی حمل می کنند و با انتخاب این شرکت های معتبر، جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

نکات جابجایی و حمل اثاثیه منزل در تهران
نکات جابجایی و حمل اثاثیه منزل در تهران

انواع خاور برای حمل بار

آشنا شدن با انواع خاور برای حمل بار، می تواند به تصمیم گیری شما برای استفاده از این خدمات کمک کند. انواع خاورهایی که برای حمل بار مورد استفاده قرار می گیرند، عبارتند از :

 • خاور روباز

خاور روباز، بدون سقف است و مناسب برای باربری لوازمی است که حساسیت زیادی ندارند مثل مصالح ساختمانی، سیمان، آهن آلات و … تردد خاور روباز در داخل شهر ممنوع است و برای تردد بین شهری و جاده ای، استفاده می شود.

 • خاور مسقف

از خاور مسقف برای حمل بار و اسباب منزل استفاده می شود. سقف این نوع خاور می تواند از فلز یا پارچه باشد و مانع از آسیب دیدگی لوازم حین حمل و نقل می شود. خاور مسقف، قابلیت حمل بار تا 4 تن را دارد و تردد داخل شهری آن نیز بدون مشکل است.

 • خاور کمپرسی

اگر بارهای ساختمانی مثل خاک، ماسه و سیمان دارید، می توانید از خدمات خاور باربری کمپرسی استفاده کنید. این نوع خاور، داری جک هیدرولیکی است و باعث می شود اتاق آن باز شود و تخلیه بار به راحتی انجام گیرد.

 • خاور بغل بازشو

از خاور بغل بازشو هم می توان برای حمل بار منزل و اداره استفاده کرد. این قابلیت خاور، حمل کردن لوازم بزرگی مثل میز، یخچال و مبلمان که بارگیری آنها به سمت عقب سخت است را راحت می کند.

معرفی خدمات شرکت صداقت بار برای خاور باربری

شرکت صداقت بار می تواند تمام بارهای شما را با ایمنی کامل و در کمترین زمان به مقصد برساند. این شرکت، نظم و برنامه ریزی بسیار دقیقی دارد و هیچ خللی در نظم شما ایجاد نخواهد شد. رانندگان خاور اتوبار صداقت بار، از بهترین رانندگان سطح کشور هستند و مهارت و تجربه لازم برای حمل لوازم شما را در هر شرایط جوی دارند.

می توانید برای استفاده از خدمات خاور باربری شرکت صداقت بار و همچنین کسب اطلاعات راجع به قیمت خدمات، به صورت تلفنی با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمای شما باشند. این شرکت در تمام روزها و بدون تعطیلی، در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما می باشد.

هزینه خدمات خاور باربری

کرایه خاور باربری بر اساس برخی عوامل تعیین می شود از جمله آنکه :

 • شرایط جوی و تغییرات آب و هوایی در تعیین کرایه موثر است و اگر بارندگی و برف سنگین باشد، کرایه بیشتری دریافت می شود.
 • حجم و وزن بار، عامل موثر دیگر در کرایه خاور باربری است و اگر بار شما سنگین و حجیم باشد، باید کرایه بیشتری را پرداخت کنید.
 • مسافت مبدا و مقصد، در محاسبه کرایه خاور باربری مدنظر قرار می گیرد و برای مسیرهای طولانی تر، کرایه بیشتری دریافت می شود.

تعرفه خاور باربری در شرکت صداقت بار، زیر نظر اتحادیه باربری تهران و ناوگان حمل و نقل است و هیچ هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی شود. می توانید برای استعلام قیمت دقیق، به صورت آنلاین از ویجت چت آنلاین استفاده کنید و یا اینکه به صورت تلفنی با شرکت تماس بگیرید.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت صداقت بار

از مراحل حساس اسباب کشی منزل، خدمات بسته بندی است. می توانید برای اطمینان از بسته بندی مطمئن لوازم خود، از خدمات بسته بندی شرکت صداقت بار نیز استفاده کنید. پرسنل این شرکت برای بسته بندی لوازم منزل شما، از تجهیزات لازم استفاده می کنند و اقلام مورد نیاز را همراه خود خواهند داشت. بسته بندی لوازم با استفاده از انواع کارتن، فوم های چند لایه، نایلون های حباب دار کوچک و بزرگ و انواع چسب های بزرگ و قطور برای بسته بندی لوازم انجام خواهد شد.