تلفن تماس خط ویژه 1786 (داخل تهران) تلفن تماس دیگر شهرها 02144360360

شرکت و موسسه باربری صداقت بار خدمات بسیار در استان تهران ارائه می دهد که می توان به باربری جنوب تهران و اتوبار جنوب تهران این بخش اشاره کرد. تلفن تماس 1786 می باشد که توانید تماس حاصل فرمایید.

باربری جنوب تهران | حمل بار و اثاثیه منزل - اسباب کشی - اثاث کشی - اتوبار صداقت بار
باربری جنوب تهران | حمل بار و اثاثیه منزل – اسباب کشی – اثاث کشی – اتوبار صداقت بار

باربری جنوب تهران ، اتوبار جنوب تهران

اگر باری برای حمل و نقل دارید و نمی دانید چگونه آن را منتقل کنید ، با ما همراه باشید و از راز و رمز شگفت انگیز باربری جنوب تهران با خبر شوید. باربری جنوب تهران به شهرستان با خاور – کامیون و نیسان بار باقیمت عالی و تخفیف ویژه.

امروزه گسترش ارتباطات و تبادلات جاده ای تجارت و مبادلات کالا و خدمات را بیش از پیش رونق داده است. هر روزه بر تعداد افرادی که نقل مکان می کنند و مکان اولیه خود را ترک می کنند ، افزوده می شود. نیاز به خدمات جاده ای و ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل به گسترش باربری های حمل بار انجامیده است. رقابت بر سر کسب رضایت مشتری بزرگترین چالشی است که هر مرکز حمل بار با آن روبرو است. باربری جنوب تهران تمام توان خود را به کار گرفته است و قصد دارد پیروز میدان این رقابت باشد و هر طور شده رضایت مشتری را جلب کند.

معرفی خدمات باربری جنوب تهران و اتوبار جنوب تهران | صداقت بار

موسسه صداقت بار ارائه دهنده بهترین خدمات اسباب کشی در تهران

گذر زمان همیشه با تغییرات و تحویلاتی همراه است که زندگی را برای انسان ها راحت و آسان تر می نماید. یکی از این تغییرات و تحولات که در نوع خود بی نظیر است، حضور شرکت های باربری است که چالش های اسباب کشی و حمل و نقل انواع بار را برای انسان آسان می کند. انتقال هر گونه باربری اعم از اثاثیه منزل یا بار های سنگین می تواند برای فردی ک تجربه کافی ندارد ، خستگی و آزردگی خاطر را به همراه داشته باشد. جابجایی اثاثیه حتی اگر تمام اعضا یک خانواده و نیروهای کمکی هم مشغول باشند باز هم خستگی های خاص خود را خواهد داشت. اما وجود شرکت های باربری در سال های اخیر باعث شده است این پروسه بسیار راحت تر صورت بگیرد. صداقت بار یکی از بهترین اتوبار های تهران است که با خدمات منظم ، منسجم و سازمان یافته پروسه حمل و نقل بار را به گونه ای انجام می دهد که مشتریان بدون هیچگونه دغدغه ای بار خود را انتقال می دهند. در ادامه برخی از خدمات صداقت بار را معرفی می کنیم.

باربری جنوب تهران

جلب رضایت مشتری هدف ویژه باربری جنوب تهران

باربری جنوب تهران همه روزه آماده ارائه خدمت به هموطنان گرامی از جنوب تهران به سراسر کشور و از تمام نقاط کشور به جنوب تهران می باشد. برای همین از تمام امکانات موجود بهره گرفته و تصمیم دارد هر طور شده رضایت مشتری را جلب کند. برای جلب رضایت مشتری کادری مجرب ، آموزش دیده و حرفه ای  و تجهیزات و ماشین آلات حمل بار مجهز را به خدمت گرفته است. استفاده از خدمات حمایتی و جبران خسارت ناشی از صدمات وارده به بار از دیگر مواردی است که در این موسسه برای کسب رضایت مشتری به آن اهمیت ویژه داده شده است. در ادامه با محدوده این باربری آشنا شوید.

محدوده کاری باربری جنوب تهران

محدوده جنوب تهران محله های زیر را پوشش داده است:

 شاپور ، خراسان ، مشیریه ، یاخچی آباد ، جوادیه ، آب منگل ، کاروان ، خزانه فلاح ، خانی آباد نو ، منیریه ، آذری ، جی ، یافتی آباد ، امیر بهادر ، شهرک مسعودیه ، دروازه غار ، مولوی ، خزانه بخارایی ، کشتارگاه ، امیریه ، افسریه ، اتابک ، سرویس و بازار تهران ، شهر ری ، کوی سیزده آبان ، هاکیان شهر، بازار چینی فروشی ، یافت آباد ، بازار مبل و موبایل ایران، اسلامشهر.

چنانچه حمل اثاثیه و لوازم منزل و محل کار به این محله های تهران را دارید و یا می خواهید از این محله ها نقل بار کنید ، می توانید با دفتر باربری جنوب تهران تماس برقرار کنید و سفارش بار بدهید. راه های ارتباطی با این مرکز در پایین این متن آمده است.

باربری اسلامشهر اتوبار اسلامشهر

اسلامشهر از جمله محدوده های می باشد در جنوب تهران میباشد و جابجایی کلا و اثاثیه منزل بسیاری انجام می شود. به گزارش آمار شرکت صداقت بار، بیش از 10 درصد جابجایی ها و خدمات حمل و نقل در این بخش از تهران صورت میگیرد. صداقت بار از جمله محدوده های که تحت پوشش قرار داده است منطقه اسلامشهر تهران می باشد. اسلامشهر بخاطر وجود پایانه باربری در بخش غربی و محدوده نسیم شهر، بسیار نیاز به شرکت باربری دارند. شرکت صداقت بار خدمات باربری اسلامشهر را در این محدوده با ماشین های حمل بار خاور، کامیون، نیسان و وانت انجام می دهد و همچنین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را نیز ارائه میدهد.

اگر در شهرستان اسلامشهر نیاز به شرکت باربری دارید صداقت بار در خدمت شما می باشد، کافی هست جهت دریافت خدمات اسباب کشی و حمل و نقل با شماره تلفن 02144360360 تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر اقدام فرمایید.

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

استفاده از تجهیزات مدرن در اسباب کشی و بسته بندی صداقت بار
استفاده از تجهیزات مدرن در اسباب کشی و بسته بندی صداقت بار

کادر مجرب و آموزش دیده در اتوبار جنوب تهران

همه اعضای اتوبار جنوب تهران افرادی کار آزموده ، متخصص و حرفه ای در حیطه وظایف و مسئولیت های خود هستند. راننده های حرفه ای  ، مشاوران کاربلد و مسلط و کارگران کاردان و متخصص در این مرکز حمل بار مشغول فعالیت هستند و برای این که حمل بار ایمن و مطمئن داشته باشند ، از جان و دل مایه می گذارند. حمل بار از یک مکان به مکانی دیگر به تخصص و مهارت نیاز دارد و هر کس از عهده این کار به خوبی بر نمی آید.

 کارگر حرفه ای کسی است که چم و خم چگونگی حمل و نقل بار را به خوبی بلد است و می داند به چه شیوه ای یک بار بزرگ ، سنگین و حساس را از راهروهای باریک و تنگ و طولانی به گونه ای عبور دهد که  لوازم آسیب نبیند.

امکانات و تجهیزات پیشرفته و خودروهای حمل بار مدرن در اتوبار جنوب تهران

در این مرکز حمل بار انواع مختلف خودرو حمل بار سبک و سنگین ، ساده و مجهز و به روز و پیشرفته موجود است. بار مشتری هر نوع ، جنس و اندازه ای که باشد ، متناسب با آن در این مرکز ماشین متناسب با آن پیدا می شود. مشتری برای بار کم مجبور نیست هزینه ماشین بزرگ را بپردازد. وانت و نیسان ، کامیون های کوچک و بزرگ ، خودروهای حمل بار سقف دار و بدون سقف و ترانزیت های بسیار مجهز و پیشرفته برای خدمت رسانی به هموطنان آماده هستند. برای حمل و انتقال بار خود با دفتر اتوبار جنوب تهران از طریق شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش انتقال بار بدهید.

تماس با دفتر باربری جنوب تهران

برای این که بار خود را منتقل کنید ، همه روزه می توانید با دفتر باربری جنوب تهران تماس برقرار کنید و در رابطه با خدمات صورت گرفته در مرکز ، کیفیت خدمات انجام شده ، زمان بهینه حمل بار و هزینه های حمل بار مطلع شوید. در صورت کسب اعتماد در رابطه با بستن قرارداد با مشاوران و مدیریت باربری اقدام کنید.

کارتن برای بسته بندی اتاق ها
بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی و چیدمان اصولی بار در اتوبار جنوب تهران

در اتوبار جنوب تهران ، کادر باربری در بسته بندی اولیه وسایل و چیدمان مجدد بار در مقصد نهایی به مشتریان کمک می کنند. در این مرکز حمل بار برای بسته بندی اثاثیه و لوازم ، از مواد صنعتی و پیشرفته بسته بندی استفاده می شود. تا بار در زمان حمل و نقل از خطر آسیب دیگری محافظت شود. پس از این که بار به مقصد رسد کادر آموزش دیده مرکز حمل بار در چیدمان مجدد وسایل و دکوراسیون خانه و محل کار به مشتریان کمک می کنند

هزینه های حمل بار در اتوبار جنوب تهران

امروزه تخصصی شدن کارها موجب شده که هر کس در زمینه ای که تخصص دارد به دیگران خدمت رسانی کنند و درآمد ناشی از آن را در سایر زمینه ها که تخصص ندارد (دریافت کالا ، کار یا خدمت) هزینه کند.   در اتوبار جنوب تهران هزینه های منصفانه و مقرون به صرفه از مشتری دریافت می شود. هزینه پرداختی در برابر خدمات ارزنده ای که دریافت می کنید ، کاملاً منصفانه و متناسب است. مدیریت باربری وضعیت معیشت تمام قشرهای جامعه را در دستور کار خود قرار داده و قیمت های حمل بار را منصفانه در نظر گرفته است. به گونه ای که کم درآمدترین اقشار هم بتوانند ، از خدمات باربری بهره مند شوند.

بیمه بار و خدمات حمایتی در باربری جنوب تهران

در ضمن در روش استاندارد حمل بار و سپردن آن به مراکز معتبر از خدمات حمایتی و تضمینی برای حمل بار استفاده می شود. مدیر مرکز نسبت به امنیت بار متعهد می شود که در صورت وارد آمدن هر نوع خسارت به بار ، هزینه صدمات وارده را جبران نماید. در حمل بار جنوب تهران هر نوع بار با هر کمیت و کیفیتی بیمه می شود و شرکت های بیمه گذار مسئولیت جبران خسارت را به عهده می گیرند.

لوازم بسته بندی صداقت بار برای اسباب کشی
لوازم بسته بندی صداقت بار برای اسباب کشی

اعتبار و اعتماد باربری جنوب تهران

باربری جنوب تهران چندین سال است که به صورت حرفه ای در جنوب تهران مشغول فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. کسب رضایت مشتری شعار این موسسه است. تا کنون نیز با استفاده از این سیاست و جلب مشتریان  اعتبار عالی را در بین مشتریان به دست آورده است. هر روزه بر تعداد مشتریان این مرکز حمل بار افزوده می شود. دقت در سلامت و امنیت بار و جبران خسارت ناشی از صدمات احتمالی اعتبار این مرکز را بالا برده است.

مشاوره در رابطه با حمل ایمن بار در باربری جنوب تهران

پس از تماس با مشاوران باربری اثاث منزل جنوب تهران ، در رابطه با خدمات این موسسه ، کیفیت خدمات آن ها و زمان بهینه حمل بار و هزینه های دریافتی مطلع می شوید. باید یادآوری کنم که مشاوره این موسسه کاملاً رایگان است و هزینه ای از بابت اطلاعات پرداخت نمی کنید.

مراحل انتقال بار در اتوبار جنوب تهران

  1.         پس از این که با این مرکز تماس برقرار کردید ، مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد.
  2.         پس از مشاوره در صورتی که اعتماد شما جلب شو ، بار خود را به این موسسه می سپارید و قرارداد همکاری امضاء می کنید.
  3.         با بستن قرارداد کادر مجرب موجود در اتوبار جنوب تهران در بسته بندی و چیدمان اصولی بار با شما همکاری می کنند.
  4.         پس از بسته بندی بار شما به داخل خودرو حمل بار و چیدمان منظم آن و اطمینان از استحکام آن ، بار را به مقصد منتقل می کنند.
  5.         بار در مقصد توسط افراد حرفه ای به مکان مورد نظر منتقل می شود.
  6.         کادر باربری در چیدمان و دکوراسیون مجدد بار به شما کمک می کنند.   

سفارش بار به باربری جنوب تهران

در این مطلب سعی کردم تا حدودی شما را با خدمات باربری جنوب تهران و چگونگی کیفیت خدمات آن آشنا کنم. اما  شنیدن کی بُود ، مانند دیدن. پس برای این که خودتان بهتر از نزدیک با خدمات این موسسه آشنا شوید ، برای منتقل کردن بار خود با دفتر مشاوره باربری جنوب تهران تماس برقرار کنید وبه با چگونگی کیفیت خدمات صورت گرفته در این باربری ، هزینه های پرداختی و بهترین زمان حمل بار در این مرکز آشنا شوید و در صورت تمایل قرارداد کاری را امضاء نمایید.

مدیریت اتوبار جنوب تهران برای همه هموطنان گرامی حمل بار ایمن و سالم را خواستار است و برای تحقق این هدف ارزنده از هیچ تلاشی فروگذار نیست. پس با خیالی آسوده و به دور از تشویش و نگرانی حمل و انتقال بار خود را به این مرکز بار بسپارید و با خیالی آسوده مهاجرت خود را آغاز کنید.

شما عزیزان می توانید برای رزرو وقت بار و دریافت خدمات از شرکت ما (صداقت بار ) همه روزه می توانید با شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

4.6/5 - (13 امتیاز)

۲ دیدگاه برای “باربری جنوب تهران

  1. میرعلی گفته:

    سلام وقت تون بخیر ، شما نیسان یا وانت بار هم دارید ؟ و اینکه هزینه ساعتی کارگر هاتون چقدر هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *