اجاره انبار کانتینری

اجاره انبار از جمله خدمات پر کاربرد در استان تهران میباشد. بسیار پیش می آیند که افرادی به مدت نامعلوم نیاز به یک مکان امن جهت ذخیره سازی و نگهداری کالا شخصی و تجاری خود دارند، در این مواقع پیدا کردی شرکتی که بتواند خدمات اجاره انبار را بصورت تضمینی ارائه دهد بسیار سخت میباشد. حالا با گذشت چند سال از فعالیت شرکت صداقت بار در امر اسباب کشی و باربری، اینک صداقت بار خدمات اجاره انبار کانتینری را نیز به خدمات خود اضافه نموده است و شما مشتریان عزیز می توانید با خیال راحت از این خدمات ما بهره مند شوید. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.

کلیک کنید >

تلفن تماس 1786 صداقت بار

< کلیک کنید
اجاره انبار کانتینری | صداقت بار

ویژگی های انبار های صداقت بار

چرا از صداقت بار خدمات بگیرید

امروزه پیدا کردن شرکتی که بتوانید به تمام تعهدات خود هنگام مشاوره تلفنی و حضوری عمل کند بسیار سخت می باشد، ولی ما به شما قول می دهیم کلیه خدمات و تعرفه های که توسط کارشناسان ما هنگام مشاوره به شما ارائه داده می شود، به همان شکل دریافت کنید. اجاره انبار از خدمات جدید شرکت ما می باشد که می توانید همه روز جهت مشاوره و استعلام قیمت اجاره انبار در تهران با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید. انبار های موجود در صداقت بار در بهترین لوکیشن قرار دارد که مشتریان در کوتاه ترین زمان در استان تهران، وسایل منزل و کالا تجاری خود را دپو نماییند. انبار های کانتینری دارای یک قفل ضد سرقت می باشد که به راحتی نمی توان شکست و به داخل کانتینر دسترسی پیدا کرد، همچنین در محل کانتینر ها تعداد افراد بصورت شبانه روزی نگهبانی می دهند و از محوطه کانتینر ها محافظت می کنند.

کلیه وسایل شما از همان روز اول بیمه می شود  در صورت خسارت احتمالی، هزینه بصورت تمام و کمال پرداخت می شود. کلید انبار بعد از ذخیره سازی به مشتری داده می شود، و هر زمان که بخواهد می تواند از لوازم و کانتینر بازدید کند.

فضا و ظرفیت کانتینر های در صداقت بار به ترتیب زیر می باشد.

  • کانتینر 40 فوت (ظرفیت بار 3 کامیون)
  • کانتینر 20 فوت (ظرفیت بار 1 کامیون و 1 نیسان)
  • کانتینر 10 فوت ( ظرفیت بار 1 نیسان)
  • اجاره انبار مسقف
شرکت باربری و اتوبار صداقت بار تهران