خدمات حمل بار و باربری با کامیون در تهران

ما در شرکت صداقت بار مفتخر می باشیم که خدمات بسیاری در حوزه حمل بار و اثاثیه منزل در تهران ارائه بدیم و خدمات باربری کامیون و حمل بار با کامیون در تهران از خدمات ویژه ما می باشد. 

جهت در خواست و رزرو سرویس کامیون باربری می توانید بصورت شبانه روزی با شماره تلفن های ما در تماس باشید. داخل تهران خط ویژه 1786 تماس بگیرید و برای تماس از دیگر شهر ها با تلفن 02144360360 تماس بگیرید.

کلیک کنید >

تلفن تماس 1786 صداقت بار

< کلیک کنید
کامیون باربری | حمل بار با کامیون در تهران | شماره باربری کامیون

کامیون باربری

خیلی از کسانی که قصد اسباب کشی از منزل یا شرکت خود دارند، از خدمات باربری کامیون استفاده می کنند. استفاده از کامیون برای حمل کردن بارها، به دلیل آنکه ظرفیت باری بالایی دارد، انتخاب مناسبی برای حمل بارهای سنگین و حجیم است همچنین با خدمات کامیون باربری، می توان بارها را با سرعت بیشتری به مقصد رساند. اگر شما هم به دنبال یک مرکز مطمئن ارائه دهنده خدمات کامیون باربری هستید، لطفا در ادامه مطلب همراه ما باشید تا علاوه بر معرفی یک مرکز باربری معتبر، شما را برای استفاده از این خدمات راهنمایی کنیم.

اگر برای حمل و نقل بارها و کالاهای خود به یک وسیله حمل و نقل باربری قوی و بزرگ نیاز دارید، کامیون می تواند بهترین انتخاب باشد. خدمات کامیون باربری توسط شرکت های باربری ارائه می شود و می توانید از طریق این شرکت ها، لوازم منزل یا شرکت خود را حمل کنید. باربری کامیون، به دلیل آنکه ظرفیت باری بالایی دارد و در حمل بارهای سنگین و حجیم توانمند است، گزینه مناسبی برای اسباب کشی محسوب می شود.

اتوبار تهران | تلفن اتوبار تهران | بهترین اتوبار تهران

خدمات باربری کامیون

خدمات باربری کامیون شامل حمل و نقل داخل شهری و برون شهری می باشد. اگر به خدمات حمل و نقل بین شهری نیاز دارید، کامیون باربری می تواند تامین کننده نیاز شما باشد و کالاهایتان را به مقصد مدنظرتان منتقل کند همچنین با خدمات باربری کامیون می توانید کالاهای خود را در داخل شهر نیز حمل کنید.

مزایای حمل بار با کامیون

حمل بار با کامیون، مزایایی را به همراه دارد از جمله آنکه :

 • ظرفیت باری بالا : مزیت اصلی حمل و نقل بار با کامیون در ظرفیت باری بالای آن است. این وسیله برای حمل کردن بارهای سنگین، حجیم و بزرگ، بسیار مناسب است و می تواند به راحتی بارهای سنگین را به مقصد مدنظر مشتری برساند.
 • سرعت : مزیت دیگر حمل اثاثیه با کامیون در سرعت آن است. با استفاده از کامیون باربری، کل لوازم منزل یا اداره تان را می توانید به یکباره به مقصد انتقال دهید.
 • هزینه مناسب : با استفاده از کامیون باربری، در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی خواهد شد زیرا در اکثر موارد، فقط یکبار نیاز است که کامیون از مبدا تا مقصد، وسایل را حمل کند.
انواع کامیون باربری | صداقت بار بهترین باربری تهران

انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات باربری با کامیون

برای انتخاب بهترین شرکت باربری ارائه دهنده خدمات کامیون باربری، لازم است به برخی نکات مهم توجه داشته باشید. این نکات عبارتند از : 

تحقیق و بررسی راجع به شرکت باربری

راجع به شرکت باربری انتخابی خود به اندازه کافی تحقیق کنید. اگر شرکت دارای سایت است، نظرات مشتریان قبلی را داخل سایت بررسی نمایید.

مقایسه شرکت ها

شرکت های زیادی هستند که خدمات باربری را ارائه می دهند و برای انتخاب بهترین این شرکت ها، لازم است آنها را از نظر خدماتی مثل بسته بندی، هزینه باربری و … مقایسه کنید.

قیمت باربری

قیمت حمل بار با کامیون شرکت ها را بررسی کنید تا مناسب باشد اما فقط قیمت را برای تصمیم گیری مدنظر قرار ندهید و به سایر عوامل مثل کیفیت خدمات، بیمه کردن خدمات و … توجه داشته باشید.

اندازه و بررسی مقدار بارگیری در کامیون های باربری صداقت بار

بررسی اندازه کامیون های شرکت

شاید در نگاه اول به کامیون ها، ماشین های بزرگی دیده شوند که ظرفیت بالایی دارند اما هر کامیونی، ظرفیت بار متفاوتی دارد و شما برای حمل و نقل بار با کامیون، باید به میزان ظرفیت کامیون توجه داشته باشید. ظرفیت باری کامیون ها برحسب متر مکعب تعیین می شود و اضافه کردن بار به کامیون بیش از گنجایش آن ممکن نیست.

اگر کامیون کوچک باشد، احتمالا مجبور خواهید بود که برای حمل لوازم خود هزینه بیشتری بپردازید زیرا کامیون بیشتر از یکبار رفت و آمد خواهد داشت همچنین اگر کامیون بزرگ تر انتخاب کنید، امکان دارد لوازم تا زمان رسیدن به مقصد در اثر برخورد با یکدیگر و وجود فضای خالی، دچار شکستگی و آسیب دیدگی شوند.

تجهیزات حمل بار

شرکت های معتبر حمل و نقل بار با کامیون، دارای تجهیزات حمل بار هستند تا حمل کردن و انتقال بار به داخل کامیون، با سهولت انجام گیرد. تجهیزاتی مثل گاری های کوچکی که برای جابجا کردن وسایل سنگین کاربرد دارند یا پدهای محافظی که برای جلوگیری از آسیب دیدن لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

بیمه حمل بار با کامیون

از دیگر نکات مهم برای انتخاب شرکت باربری با کامیون، بیمه شدن لوازم و تجهیزات است. ممکن است لوازم شما در طول مسیر مبدا تا مقصد، دچار آسیب دیدگی شوند که اگر بیمه نشده باشند، خسارت زیادی به شما وارد خواهد شد اما اگر کامیون با بار خود بیمه شده باشد، امکان جبران خسارت های احتمالی وجود خواهد داشت.

بسته‌ بندی مناسب بار

اگر از خدمات بسته بندی شرکت باربری استفاده کرده اید، مطمئن شوید که بارها به درستی بسته بندی شده اند و کاملا ایمن هستند. بسته بندی نامناسب بار، باعث خسارت جبران ناپذیری می شود پس حتما به این موضوع مهم توجه داشته باشید.

هزینه کامیون باربری

در رابطه با هزینه کامیون باربری باید بدانید که بستگی به موارد مختلفی دارد و عوامل زیادی در قیمت نهایی باربری تاثیرگذارند از جمله آنکه :

 • وزن و حجم بار : عامل اصلی و موثر در تعیین هزینه حمل اثاثیه با کامیون، وزن و حجم بار است. هر چقدر که حجم بار بیشتر باشد، احتمالا باید هزینه بیشتری هم برای حمل لوازم خود با کامیون بپردازید.
 • ارزش بار : مورد موثر دیگر در تعیین هزینه حمل بار با کامیون، ارزش بار است. اگر بار از لوازم شکستنی باشد، باید با حساسیت بیشتری منتقل شوند و این مورد در نحوه رانندگی کردن هم تاثیرگذار است.
 • مسافت بین مبدا و مقصد : مشخص است که فاصله میان مبدا و مقصد در قیمت حمل بار تاثیر گذار است و هر چقدر که مسیر طولانی تر باشد، هزینه باربری بیشتر خواهد بود.

انواع کامیون های باربری

کامیون های باربری، انواع مختلفی دارند که ابعاد و ظرفیت های آنها متفاوت است : 

 • خاور : کامیون خاورها برای حمل بار به شهرستان ها مناسب هستند و در ظرفیت های بالا می توانند بارهایی تا وزن 6 تن را هم حمل کنند.
 • کمپرسی : از کمپرسی برای حمل و نقل مصالح ساختمانی یا بارهای فله ای استفاده می شود.
 • بونکر : کامیون بونکر برای حمل مصالح ساختمانی همچون بتن و سیمان استفاده می شود.
 • ترانزیت : ترانزیت برای حمل بار به خارج از کشور و صادرات و واردات مواد مختلف، کاربرد دارد.
 • کامیون های اتاق دار : از بهترین کامیون ها برای حمل و نقل در تهران و حمل بار به شهرستان ها، کامیون های اتاق دار هستند. کامیون اتاق دار مسقف، می تواند در شرایطی مثل بارندگی، از اسباب و اثاثیه محافظت کند.

خدمات کامیون باربری صداقت بار

شما می توانید برای حمل لوازم منزل یا اداره خود با کامیون، از خدمات باربری شرکت صداقت بار استفاده کنید. خدمات اثاث کشی این شرکت، عبارتند از :

 • باربری تهران به مشهد
 • باربری تهران به اصفهان
 • باربری مشهد به تهران
 • باربری تهران به اردبیل
 • باربری تهران به قم
 • باربری تهران به زنجان
 • باربری تهران به کرج
 • باربری کرج به تهران

شرکت باربری صداقت بار، خدمات باربری داخل شهر و بیرون شهر را ارائه می دهد و دارای کامیون های مسقف و ضدضربه می باشد. شما می توانید صفر تا صد اسباب کشی خود را از بسته بندی لوازم، حمل لوازم به داخل کامیون، باربری، باز کردن بسته بندی ها و چیدمان لوازم در منزل جدید را به دست تیم صداقت بار بسپارید و نگران آسیب دیدن لوازم خود نباشید. شرکت صداقت بار، خدمات باربری خود را بیمه می کند تا مشتریان اطمینان خاطر لازم را داشته باشند همچنین هزینه باربری مناسبی را نیز در ازای خدمات با کیفیت در نظر گرفته است.

می توانید برای استفاده از خدمات کامیون باربری شرکت صداقت بار و اطلاع از قیمت خدمات، با شرکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. این شرکت، به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.