باربری تهران به شهرستان

از جمله خدمات ارزنده صداقت بار ارائه خدمات باربری تهران به شهرستان میباشد. اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید اثاثیه منزل یا کالای را از تهران به دیگر نقاط ارسال کنید می توانید با تلفن های 1786 و 44360360 ما بصورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید و اقدام به مشاوره و درخواست سرویس حمل بار به شهرستان کنید.

ما برای جابجای بار بصورت برون شهری از خودرو های مسقف و مجهز استفاده می کنیم، همچنین تمام خودرو ها دارای بیمه نامه معتبر (تحت پوشش بیمه ایران) میباشد که در صورت خسارت احتمالی هزینه خسارت پرداخت خواهد شد. پس برای حمل بار و باربری به شهرستان با ما تماس بگیرید.

کلیک کنید >

تلفن تماس 1786 صداقت بار

< کلیک کنید
باربری تهران به شهرستان

انواع خدمات صداقت بار

خدمات حمل بار به شهرستان

بسیار پیش میاید که نیاز به باربری جهت جابجایی اثاثیه یا وسایل خود به شهرستان های همجوا در تهران داشته باشیم، بهتر هست بدانید ما در موسسه اتوبار صداقت بار با قیمت بسیار مقرون به صرفه و با استفاده از خودرو های مدرن که قبلا از شروع بارگیری و انجام ماموریت توسط تیم فنی مورد بررسی قرار میگیرد، خدمات باربری تهران به شهرستان ها را ارائه میدهیم. حمل اثاثیه منزل از استان تهران به سایر نقاط با بهترین کیفیت و توسط تیم متخصص انجام می شود. پس همین الان با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شماره از خدماتی که بهره‌مند می شوید آگاه و در ادامه قیمت باربری تهران به شهرستان شما را محاسبه و ارائه میدهند.

تلفن تماس 44360360
شرکت باربری و اتوبار صداقت بار تهران

شماره تلفن های باربری تهران به شهرستان

178602144360360

انواع خودرو باربری در شرکت اتوبار صداقت بار
انواع خودرو باربری در شرکت اتوبار صداقت بار

انواع خودرو باربری تهران به شهرستان

صداقت بار جهت ارائه خدمات به تمام افرادی که قصد جابجایی بزرگ و کوچک را به شهرستان دارند خودرو های متفاوتی در ابعاد مختلف در نظر گرفته است. از مناسب ترین خودرو های جهت جابجایی حمل اثاثیه منزل به شهرستان می توان به خاور اشاره کرد، در کنار خودرو خاور خودرو های همچمون کامیون و کامیونت نیز هستند که بیشتر برای باربری درون شهری مورد استفاده قرار میگیرد ولی خودرو خاور بهترین گزینه برای باربری برون شهری میباشد.

تلفن باربری تهران به شهرستان:

برای تماس با کارشناسان صداقت بار، عقد قرارداد و یا ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود جهت دریافت خدمات حمل بار از تهران به شهرستان ، می توانید از طریق شماره 44360360 اقدام کنید. همچنین از طریق تماس با شماره 1786 می توانید از کارشناسان صداقت بار در خصوص انتخاب خدمات باربری شهرستان و هزینه های مرتبط، مشاوره دریافت کنید.

درخواست سرویس حمل بار به شهرستان

شما عزیزان می توانید بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته با تلفن های 1786 و 44360360 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را جهت دریافت سرویس باربری تهران به شهرستان راهنمایی لازم را انجام و درخواست شما را ثبت نمایند.

عبارت های مرتبط با این صفحه

ارسال بار از تهران به شهرستان با توجه به وجود مسافت میان دو شهر، با استرس بیشتری همراه است، چراکه احتمال آسیب دیدن لوازم و اثاثیه منزل در ارسال بار به دیگر شهرها، به دلیل وجود مسافت طولانی تر، بیشتر می باشد. بنابراین باید در انتخاب باربری برای حمل بار به شهرستان دقت داشته باشید و به سراغ مجموعه هایی بروید که در این زمینه تجربه و تعهد دارند تا بدون اینکه خسارت مالی به شما وارد شود، بتوانید لوازم خود را از تهران به شهرستان مورد نظرتان منتقل کنید. در ادامه این مقاله از وبسایت صداقت بار همراه ما باشید تا با صفر تا صد حمل بار از تهران به شهرستان آشنا شویم.

صداقت بار از باربری های معتبر در تهران است که با برخورداری از نیروی ماهر و تجهیزات تخصصی و انواع ماشین های باربری سبک و سنگین، بدون اینکه خسارتی به وسایل شما وارد شود، آن را به شهرستان ارسال می کند. هدف صداقت بار، جابجایی بار از تهران به شهرستان با کمترین هزینه و بدون آسیب دیدن آن ها می باشد.

هزینه حمل بار به شهرستان چقدر است؟

هزینه حمل بار به شهرستان با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. بنابراین نمی توان یک قیمت دقیق را برای حمل بار از تهران به شهرستان اعلام کرد. در تعیین هزینه حمل بار به شهرستان، فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار هستند که در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم.

طول مسیر

هزینه حمل بار تحت تاثیر مسافت بین تهران و شهرستان مدنظر شما کم و زیاد می شود. بدیهی است هر چه مسافت بین تهران و شهرستان مدنظرتان بیشتر باشد، هزینه ارسال بار نیز بیشتر خواهد بود.

ابعاد و نوع وسیله حمل بار

با توجه به نوع وسایلی که قصد حمل و ارسال آن ها را به شهرستان دارید، هزینه باربری نیز تغییر می کند. با توجه به لوازم شما، باید از وسایل حمل و نقل مناسب برای حمل بار استفاده گردد.

در حقیقت با توجه به نوع و وزن کالای شما، ابعاد کامیون مشخص می شود. هر چه از وسیله حمل و نقل بزرگ تری برای حمل بار به شهرستان استفاده گردد، به همان میزان هزینه های باربری نیز افزایش پیدا می کند.

از مهم ترین ویژگی های یک شرکت بابری برای جابجایی بار از تهران به شهرستان، در اختیار داشتن انواع ماشین های حمل بار است تا به تناسب نیاز مشتری از آن ها استفاده گردد. صداقت بار انواع ماشین های حمل بار از نیسان تا کمرشکن را برای ارائه خدمات به شما عزیزان در اختیار دارد.

وزن کالا فاکتور تاثیرگذار در هزینه حمل بار به شهرستان

وزن کالا از دیگر مواردی است که در قیمت نهایی حمل کالا تاثیر مستقیمی دارد. هر چه وزن کالا کمتر باشد، حمل بار نیز ارزان تر خواهد بود.

قیمت سوخت

قیمت سوخت مصرفی وسیله حمل بار از دیگر عامل های تاثیرگذار در هزینه ارسال بار از تهران به شهرستان می باشد. متناسب با مسافت و همینطور میزان سوخت مصرفی کامیون حمل بار، هزینه جا به جابی بار نیز تغییر پیدا می کند.

روش های باربری تهران به شهرستان

ارسال بار از تهران به شهرستان، به دو صورت ارسال خرده بار و ارسال دربستی انجام می شود که در ادامه پیرامون هر دو روش توضیحاتی را آورده ایم.

ارسال خرده بار به شهرستان

در باربری به روش خرده بار، کالای شما همراه با دیگر بارهای سفارشی در یکی از ماشین های باربری که معمولا ترانزیت و یا خاور می باشد، به سمت مقصد ارسال می گردد.

این روش که تحت عنوان کنارباری نیز شناخته می شود، از روش های باربری مقرون به صرفه برای جابجایی بار از تهران به شهرستان در حجم کم می باشد.

حمل بار دربستی از تهران به شهرستان

در حمل بار به شهرستان به صورت دربستی، یکی از ماشین های باربری که می تواند نیسان، خاور، تریلی، تک، جفت و یا کمرشکن باشد، با توجه به نوع بار و وزن آن، برای ارسال بار شما انتخاب می شود.

در این روش وسیله نقلیه مورد نظر دقیقا در مبدا و مقصد بارگیری حضور پیدا می کند و مشابه با روش حمل خرده بار، نیازی نیست شما در باربری حاضر شوید. ضمن اینکه برای بار شما بارنامه و بیمه نامه نیز به صورت اختصاصی صادر می گردد.

در روش دربستی نسبت به روش خرده بار، امنیت لوازم شما تضمین شده تر می باشد، به طوری که احتمال آسیب دیدن بارتان در این روش به صفر می رسد.

اهمیت بارنامه برای حمل بار به شهرستان

بارنامه از مهم ترین اسنادی است که در ارسال بار برون شهری و به عنوان یک سند مالکیت برای فرستنده و گیرنده بار صادر می شود و ضمن اینکه به نوعی یک مجوز عبور برای راننده نیز به شمار می رود.

بارنامه از سوی وزارت راه و توسط باربری های معتبر صادر می گردد و تمامی اطلاعات مرتبط با بار شامل نوع بار، وزن بار، ارزش مالی بار، مشخصات گیرنده و فرستنده، مشخصات راننده و … در آن درج می گردد.

اهمیت بیمه برای حمل بار به شهرستان

در جابجایی بار از تهران به شهرستان، خطرات بسیاری ممکن است بار را تهدید کند. به همین دلیل باید در ابتدا حتما بار را بر اساس ارزش مالی آن بیمه کنید.

اینگونه در صورت آسیب دیدن احتمالی بار و یا حتی دزدیده شدن آن، می توانید خسارت دریافت کنید. بدیهی است هرچه بار شما ارزش مالی بیشتری داشته باشد، باید هزینه بیشتری را برای بیمه آن پرداخت نمایید.

انتخاب بهترین شرکت حمل بار به شهرستان

برای اینکه وسایل مورد نظر شما با بالاترین امنیت و بدون آسیب از تهران به شهرستان ارسال شوند، بسیار مهم است که به سراغ شرکت های حمل بار معتبر در این زمینه بروید.

شما عزیزان می توانید حمل بار از تهران به شهرستان را به مجموعه صداقت بار بسپارید. دریافت خدمات از این مجموعه دارای مزیت هایی است که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم:

  • ارائه بیمه نامه و بارنامه قابل اطمینان برای تضمین به سلامت رسیدن بار به شهرستان و همینطور جبران خسارت در صورت آسیب دیدن احتمالی لوازم
  • برخورداری از پرسنل و نیروی فنی متخصص برای بسته بندی، حمل و جا به جایی لوازم
  • وقت شناسی و تحویل بار در کوتاه ترین زمان ممکن
  • برخورداری از به روز ترین تجهیزات برای بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل
  • دارای انواع وسایل نقلیه برای پوشش ارسال بار در تناژهای مختلف
  • متشکل از رانندگان با تجربه
  • دریافت هزینه بر اساس نرخ اتحادیه و حمل بار به شهرستان با کمترین قیمت
  • و …

در مجموعه صداقت بار، حمل بار از تهران به شهرستان های سراسر کشور، شامل شهری های مرکزی (اراک، قزوین، قم، کرج، اصفهان، سمنان و ..)، شهرهای شمالی (ساری، رامسر، بابلسر، آمل، رشت، گرگان و …)، شهرهای غربی (همدان، ارومیه، تبریز، خرم آباد، زنجان، کرمانشاه و …)، شهرهای شرقی (کرمان، خراسان، یزد، بجنورد، بیرجند، زاهدان و …) و شهرهای جنوبی (بندرعباس، بوشهر، شیراز و …) صورت می گیرد.

در صورتی که می خواهید از شرکت باربری صداقت بار برای ارسال بار از تهران به شهرستان، خدمات دریافت کنید، می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در انتهای مقاله جهت برقراری ارتباط با کارشناسان استفاده نمایید.

4.4/5 - (5 امتیاز)