تلفن تماس خط ویژه 1786 (داخل تهران) تلفن تماس دیگر شهرها 02144360360

شرکت‌های باربری برون شهری به صنعت حمل و نقل بین شهری جاده‌ای رونق زیادی بخشیده‌اند. خدماتی که این شرکت‌ها ارائه می‌دهند در جهت آسان‎تر کردن فرآیند باربری تهران به شهرستان و سرعت بخشیدن به آن است در نتیجه مردم هر روز مشتاق‌تر به این شرکت‌ها مراجعه می‌کنند. منظور از خدمات باربری بین شهری چیست و چه باری از دوش مشتری برمی‌دارند؟ آیا هزینه‌های باربری بین شهری مقدار ثابتی است که توسط شرکت‌ها تعیین می‌شود؟ در ادامه متن قصد داریم به این سوالات پرتکرار با جزئیات پاسخ دهیم.

باربری بین شهری در تهران بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی | حمل بار بین شهری | اتوبار صداقت بار

لازم به ذکر است اگر قصد جابجایی و انتقال بار از تهران به شهر های دیگر هستید می توانید از خدمات باربری برون شهری صداقت بار استفاده نمایید.

تلفن تماس جهت ثبت درخواست خدمات از صداقت بار 1786 می باشد

کلیک کنید >

تلفن تماس 1786 صداقت بار

< کلیک کنید

باربری بین شهری چیست؟

باربری بین شهری یا جاده‌ای به حمل و نقل هر گونه کالا و محموله از شهری به شهر یا استانی دیگر گفته می‌شود. در باربری بین شهری که برون شهری هم گفته می شود لوازم شرکت‌ها و دفاتر، اثاث منزل، جهیزیه، مواد غذایی، مواد اولیه، ماشین آلات، گچ و سیمان و… بارگیری و حمل می‌شوند.

معرفی باربری و اتوبار صداقت بار توسط جناب آقای بهمن هاشمی

هزینه‌های این نوع باربری به دلیل مسافت و سختی‌های بیشتر، بالاتر است. شرایط جاده، استفاده از ماشین‌های سنگین، تغییرات آب و هوا و مسیر طولانی‌تر باعث شده تا سختی‌های باربری جاده‌ای به مراتب بیشتر شود در نتیجه شرکت‌ها موظف‌اند از افراد و راننده‌های حرفه‌ای در این امر استفاده کنند.

حمل بار بین شهری تهران

حمل بار بین شهری از خدمات ویژه صداقت بار می باشد که می توانید بصورت شبانه روزی درخواست سرویس نمایید. صداقت بار به عنوان بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل عمومی در تهران امروزه توانسته بیش از 100 هزار اسباب کشی و جابجایی را در استان تهران انجام دهد.

حمل بار توسط کادری مجرب و حرفه ای که کار هر شرکتی ها

حمل بار با وانت و نیسان شرکت صداقت بار بصورت شبانه روزی در تهران
حمل بار با وانت و نیسان شرکت صداقت بار بصورت شبانه روزی در تهران

هزینه باربری بین شهری در تهران توسط صداقت بار

هزینه باربری بین شهری توسط صداقت بار جهت خدمات حمل اثاثیه منزل و انتقال بار تعرفه ثابتی دارد که می توانید در جدول زیر قیمت ها را مشاهده کنید

نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
خاور داخلی Updating Updating
کارگر خاور داخلی Updating Updating
خاور حومه Updating Updating
کارگر حومه Updating Updating
کارگر (حمل بار-بسته بندی-نظافتچی-پذیرایی) Updating Updating
فنی Updating Updating
بیمه هر میلیون Updating ...
تعرفه نیسان بار صداقت بار
نیسان بار (قیمت 2 ساعت) Updating Updating
نیسان بار حومه(قیمت 2 ساعت) Updating Updating
کارگر نیسان بار(قیمت 2 ساعت) Updating Updating

نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری تهران

هزینه باربری بین شهری تهران به دلیل سختی‌های کار و زمان طولانی‌تری که برای رسیدن به مقصد باید صرف شود، از هزینه باربری درون شهری بیشتر است. این نرخ به صورت سالانه توسط اتحادیه حمل و نقل تهران به شرکت‌های باربری برون شهری تهران اعلام می‌شود، البته بسته به خدماتی که شرکت‌ها انجام می‌دهند این هزینه‌ها مقداری متفاوت خواهد بود. در ادامه به عوامل و شرایطی که نرخ محاسبه قیمت باربری بر اساس آن تعیین می‌شود، اشاره می‌کنیم.

 • میزان مسافت بین مبدا و مقصد روی هزینه باربری تاثیرگذار است.
 • نوع بار با توجه به اینکه در انتخاب نوع ماشین تاثیر دارد.
 • حجم بار در هزینه نهایی باربری برون شهری بسیار تاثیرگذار است.
 • اگر بسته بندی بار توسط شرکت باربری برون شهری تهران انجام گیرد، در هزینه نهایی لحاظ می‌شود.
 • نوع ماشین باربری بسته به وزن و نوع بار انتخاب می‌شود و در هزینه‌ها تاثیر دارد.

باربری آنلاین بین شهری

موسسه صداقت بار جهت راحتی ثبت درخواست سرویس اسباب کشی راه های ارتباطی متنوعی جهت درخواست در وب سایت خود قرار داده است، یکی از روش های سریع و مناسب جهت دریافت خدمات باربری، ثبت آنلاین می باشد. شما می توانید جهت دریافت خدمات باربری آنلاین بین شهری از طریق فرم زیر اقدام به درخواست نوع سرویس و خدمات از شرکت صداقت بار اقدام فرمایید.

فرم سفارش درخواست سرویس اسباب کشی و حمل بار بین شهری

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خدمات باربری برون شهری تهران

شرکت‌های باربری برون شهری تهران رو به افزایش هستند و هر یک در تلاش‌اند با بکارگیری افراد حرفه‌ای و کاربلد و انجام خدمات بیشتر نظر مشتری‌ها را به سمت خود جلب کنند. قطعا خدمات بهتر در جهت آسان‌تر کردن حمل و نقل، حفظ سلامت کامل بار و هزینه مناسب از مواردی است که باعث جلب اعتماد مشتری می‌شود. اما عموما شرکت‌های باربری برون شهری چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

بسته بندی اثاثیه منزل بصورت حرفه ای و تخصصی با تیم صداقت بار
بسته بندی اثاثیه منزل بصورت حرفه ای و تخصصی با تیم صداقت بار

بسته بندی و بارگیری محموله

اگر بار و محوله مورد نظر به خوبی توسط شخص یا شرکت باربری بسته بندی نشود، تضمینی برای عدم خسارت و آسیب وجود ندارد. بسته بندی اصولی، درست و حرفه‌ای علاوه بر اینکه از ایجاد آسیب و شکستگی جلوگیری می‌کند، باعث می‌شود حجم محموله به نسبت قابل توجهی کاهش یابد و هزینه‌های نهایی کمتر شود. به این منظور شرکت‌های باربری افرادی را جهت بسته بندی اثاثیه منزل از جمله انواع کالا، لوازم و محموله به درخواست مشتری به محل موردنظر می‌فرستند.

این افراد در جمع کردن، بسته بندی و بارگیری لوازم تجربه و مهارت بالایی دارند. در هنگام بارگیری محموله نیز بسیار مهم است که ترتیب چیدن و قرار گرفتن محموله و بار به چه صورت باشد، به نحوی که در طول مسیر آسیب نبینند و در عین حال از همه فضای داخل ماشین به صورت درست استفاده شود. بنابراین شرکت‌های باربری برون شهری در کمال احتیاط و سرعت این کار را به درخواست مشتری انجام می‌دهند.

کارگر اسباب کشی
کارگر اسباب کشی

به کارگیری رانندگان حرفه‌ای

بعد از یک بسته بندی خوب و صحیح، امنیت و سلامت بار به راننده و کامیون دار بستگی دارد. مسافت طولانی‌تری که باید برای رسیدن به مقصد طی شود، احتمال حوادث بین جاده‌‌ای را بیشتر می‌کند بنابراین شرکت‌های باربری باید از افراد حرفه‌ای و ماهر در باربری‌های برون شهری بهره می‌برند.

انواع خودرو باربری در شرکت اتوبار صداقت بار
انواع خودرو باربری در شرکت اتوبار صداقت بار

ماشین باربری مناسب

شرکت باربری برون شهری تهران با توجه به وزن و حجم بار و محموله، ماشین باربری مناسب را تعیین می‌کند. ماشین‌های باربری باید مجهز و حدالامکان جدید باشند تا میزان مصرف سوخت‌شان بالا نباشد. بسته به نوع  و وزن بار از نیسان و وانت بار، کامیون، کامیونت، خاورهای روباز و مسقف، تریلر و.. برای حمل ونقل بین جاده‌ای استفاده می‌شود.

بیمه نامه باربری برون شهری

بسته بندی حرفه‌ای، ماشین‌های مناسب و راننده کاربلد همه در حفط امنیت محموله نقش موثر دارند اما اگر به هر دلیلی در هنگام بارگیری و حمل و یا در وسط جاده اتفاقات ناخواسته‌ای روی دهد و خسارت به بار آمد چه؟ در این مواقع شرکت‌های باربری برون شهری با بیمه کردن ماشین باربری و هرآنچه توسط آن حمل می‌شود، به مشتریان خود این اطمینان خاطر را می‌دهند که خسارت ایجاد شده توسط شرکت جبران خواهد شد.

کلمات کلیدی مرتبط

 • وانت باربری بین شهری
 • حمل بار با وانت بین شهری
 • وانت بار غرب تهران بین شهری
 • نرخ کرایه پیکان وانت بین شهری
 • هزینه وانت بین شهری
 • نرخ کرایه پیکان وانت بین شهری
 • کرایه وانت بار بین شهری
 • نرخ کرایه وانت بین شهری
 • نرخ وانت بار بین شهری
 • کرایه نیسان بین شهری
 • هزینه وانت بار بین شهری
 • حمل بار با وانت بین شهری
 • بار بین شهری
 • اسباب کشی بین شهری
 • حمل بار بین شهری
 • باربری اثاث منزل بین شهری
 • حمل اثاثیه منزل بین شهری

مشاروه رایگان جهت باربری برون شهری

بهره گیری از مشاورین حرفه‌ای و متخصص باربری در هر شرکت باربری برون شهری تهران ضروری است. مشتری باید به وسیله مشاروان بداند هزینه نهایی دقیق برای حمل محموله توسط شرکت باربری مورد نظر چه قدر است و چطوری می‌تواند هزینه‌ها را کاهش دهد.

مشاورین در مورد تمام خدماتی که شرکت باربری به مشتریان ارائه می‌دهد، اطلاعات مفیدی در اختیار مشتری قرار می‌دهند. زمان مناسب برای حمل و نقل بر اساس ترافیک و شرایط جاده، شرایط آب و هوا، کوتاه‌ترین و بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد و … از مواردی است که توسط مشاور به مشتری اطلاع رسان می‌شود.

باربری و اتوبار صداقت بار

باربری و اتوبار صداقت بار با ارائه بیمه نامه باربری معتبر، بیشتر از پانزده سال است که خدمات باربری برون شهری از تهران به سایر شهرها را به مشتریان خود عرضه می‌کند. صداقت بار از تیمی مجرب جهت بسته بندی انواع لوازم و محموله و رانندگانی حرفه‌ای جهت انجام خدمات باربری درون شهری و برون شهری بهره می‌برد.

برای بسته بندی بار از بهترین و محکم‌ترین لوازم بسته بندی موجود در بازار استفاده می‌شود تا سلامت کامل لوازم تضمین شود. قابل توجه است که قیمت باربری برون شهری و درون شهری صداقت بار، کاملا منصفانه و مطابق با قیمت تعیین شده اتحادیه باربری تهران است. مشاورین صداقت بار برای باربری به صرفه و امن مشتریان را راهنمایی می‌کنند.

برای اطلاع از خدمات باربری صداقت بار و مشاوره قبل از اسباب کشی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

22117871  –  88230943  –  44360360  –  021

چگونه می توانیم خدمات دریافت کنیم؟

جهت ثبت در خواست سرویس حمل بار می توانید با شماره تلفن های 1786 خط چهار رقمی صداقت بار و 02144360360 تماس حاصل فرمایید.

آیا بار ما بیمه میشود؟

کلیه لوازم و کالای که توسط شرکت باربری صداقت بار جابجا میشود تحت پوشش بیمه ایران قرار میگیرد.

نحوه محاسبه قیمت به چه صورت است؟

خدمات تعرفه مشخصی دارد که داخل سایت می توانید مشاهده کنید، ولی در حالت کلی می توان قیمت حمل بار را بصورت فرمول (میزان مسافت مبدا و مقصد + نوع خودرو + بسته بندی لوازم + کالای سنگین +تعداد افراد حمل بار + بودن یا نبودن آسانسور مخصوص حمل بار + و چند مورد دیگر) محاسبه میشود.

4.6/5 - (22 امتیاز)

۳ دیدگاه برای “باربری بین شهری

 1. بیرانوند گفته:

  سلام واقعا کارتون عالی بود دست تک تک تون درد نکنه، خیلی دنبال یه شرکت مثل شما برای اسباب کشی بودم و خدارو شکر که با شما آشنا شدم

 2. Kian گفته:

  سلام ما امروز بسته بندی وسایلمون و شما انجام دادین کیف کردم همه چیز همون طور که از اول با خانم راد بستیم بود و تغییری نکرد مرسی از کل تیم صداقت بار و صد ها بار سپاس از خانم راد عزیز 😘

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *