تمامی تعرفه و قیمت باربری در اتوبار صداقت بار زیر نظر اتحادیه باربری تهران و حمل  و نقل صورت می گیرد و هیچ گونه هزینه اضافه از شما مشتریان عزیز دریافت نمی شود . اتوبار صداقت بار باربری و حمل اثاثیه منزل شما را با کم ترین هزینه انجام می دهد. شما عزیزان می توانید در پایین این بخش جدول تعرفه اسباب کشی 1401 را مشاهده نمایید.

جدول قیمت حمل بار و اثاثیه منزل صداقت بار

نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
خاور داخلی 750 هزار تومان 200 هزار تومان
کارگر خاور داخلی 150 هزار تومان 50 هزار تومان
خاور حومه 1100 هزار تومان 300 هزار تومان
کارگر حومه 150 هزار تومان 50 هزار تومان
نیسان بار (قیمت 2 ساعت) 350 هزار تومان 150 هزار تومان
کارگر نیسان بار(قیمت 2 ساعت) 130 هزار تومان 50 هزار تومان
کارگر (حمل بار-بسته بندی-نظافتچی-پذیرایی) 200 هزار تومان 60 هزار تومان
بیمه هر میلیون 3 هزار تومان تلفن تماس 1786
قیمت باربری | هزینه باربری | نرخ باربری در تهران | صداقت بار
قیمت باربری | هزینه باربری | نرخ باربری در تهران | صداقت بار

نحوه محاسبه قیمت باربری و هزینه باربری

یکی از رایج ترین مشکلاتی که شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی دارند نحوه محاسبه قیمت باربری مشتریان می باشد. مشکلی که دارند این مورد هست که هزینه باربری طبق مواردی همچون لوازم سنگین مانند پیانو ، یخچال سایدبای ساید، گاوصندوق، میز غذاخوری، لباسشویی، میز بیلیارد، مبلمان و چند قلم دیگر می باشد که جابجایی این لوازم بصورت جدا گانه محاسبه می شود، زیرا جابجا کردن هر کدام از این وسایل نیاز به افراد با تخصص بالا و نیروی کافی دارد.

حالا بر فرض مثال مبدا بارگیری طبقه n ام باشد و آسانسور باربری نداشته باشد، باید یک تیم متخصص و حرفه ای بدون اینکه این وسایل آسیب ببیند، بتوانند این وسایل را با امنیت بالا به داخل خودرو باربری بارگیری کنند. به همین دلیل جابجایی این لوازم بصورت جدا گانه محاسبه میشود.

شاید سوال پیش بیاد: پس هزینه اولیه که پرداخت می کنید شامل چه مواردی هست؟

تعرفه ثابتی که شرکت صداقت بار دارد به این روال می باشد که شما می توانید لوازم و اثاثیه منزل که وزن بالای 15 کیلوگرم را دارند و بصورت کامل بسته بندی شده اند توسط تیم اعزامی جابجا کنید و این نکته را در نظر بگیرید که این تعرفه برای 3 ساعت می باشد و اگر لوازم شما در طول این سه ساعت بارگیری و تخلیه نشود هزینه ساعت اضافی پرداخت باید شود.

حالا بسیار برای تیم باربری ما پیش آماده است که با مشتری در هنگام مشاوره اطلاعات لوازم سنگین ، داشتن آسانسور باربری و اینکه تعداد طبقات مبدا و مقصد بارگیری را پرسیده ایم ولی هنگام اعزام نیرو متوجه اقلام دیگری شده و یا اطلاعات بصورت صحیح از سوی مشتری ارائه داده نشده است، در این صورت قیمت باربری افزایش یافته و باعث دلخوری مشتری شده است. لطفا از هر شرکت باربری که می خواهید خدمات دریافت کنید حتما حتما به مواردی که در بالا اشاره کردم و همچین از کارشناس در خصوص اقلام دیگری که می دارید سوال فرمایید که جزو اقلام سنگین می باشد و هزینه اضافی برایتان دارد یا نه، اشاره کنید تا مشکلی از این بابت که قیمت در طول جابجایی افزایش بیابد و باعث دلخوری و نارحتیتان شود جلوگیری کنید.

اجاره انواع خودرو باربری خاور ، کامیون ، نیسان و وانت
اجاره انواع خودرو باربری خاور ، کامیون ، نیسان و وانت

هزینه اجاره خاور ، کامیون ، نیسان و وانت بار در تهران

اگر قصد دارید در تهران وسایلی را جابجا کنید و به دنبال اجاره کردن خودور خاور یا کامیون مسقف هستید شرکت صداقت بار می توانید این در امر به شما کمک و خدمات ارائه دهد. اگر کالا و لوازمی که می خواهید جابجا کنید کوچک هستند می توانید از خدمات باربری نیسان بار و وانت بار صداقت بار استفاده کنید. قیمت و هزینه اجاره این خودرو ها بصورت ساعتی محاسبه می شود. در اخرین قیمت ارائه شده از سوی اتحادیه هزینه اجاره خاور برای 3 ساعت 1/100/000 تومان و برای ساعات اضافی 300 هزار تومان می باشد و برای اجاره نیسان قیمت باربری 2 ساعت 350/000 هزار تومان و برای ساعت اضافی 150 هزار تومان می باشد. شما می توانید درخواست نیرو (کارگر خالی باربری) به تعداد دلخواه جهت بارگیری و جابجایی نیز کنید ، کافیست با شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره یا 02144360360 تماس حاصل فرمایید.

قیمت باربری تهران به شهرستان

شرکت صداقت بار از جمله باربری های می باشد که در داخل تهران بصورت کامل تخصصی خدمات حمل بار و جابجایی اثاث منزل را ارائه می دهد حال اگر قصد جابجایی از تهران به شهرستان های دیگر را دارید و به دنبال باربری و اتوبار مطمئن با قیمت مناسب هستید صداقت بار با خودرو های باربری در ابعاد مختلف در خدمت شماست ، قیمت باربری تهران به شهرستان توسط تیم ما بسیار مقرون به صرفه بود و شما می توانید جهت استعلام قیمت با شماره 1786 بدون پیش شماره و یا با شماره تلفن 02144360360 تماس حاصل فرمایید.

مبداء باربری مقصدقیمت و هزینه
باربری از تهران بهاصفهانجهت استعلام تماس بگیرید 02144360360
باربری از تهران بهاهوازتماس بگیرید
باربری از تهران بهارومیهتماس بگیرید
باربری از تهران بهاردبیلتماس بگیرید
باربری از تهران بهاراکتماس بگیرید
باربری از تهران بهآذربایجان شرقیتماس بگیرید
باربری از تهران بهآذربایجان شرقیتماس بگیرید
باربری از تهران بهالبرزتماس بگیرید
باربری از تهران بهایلامتماس بگیرید
باربری از تهران بهبوشهرتماس بگیرید
باربری از تهران بهچهارمحال و بختیاریتماس بگیرید
باربری از تهران بهخراسان جنوبیتماس بگیرید
باربری از تهران بهخراسان رضویتماس بگیرید
باربری از تهران بهخراسان شمالیتماس بگیرید
باربری از تهران بهخوزستانتماس بگیرید
باربری از تهران بهزنجانتماس بگیرید
باربری از تهران بهسمنانتماس بگیرید
باربری از تهران بهسیستان و بلوچستانتماس بگیرید
باربری از تهران بهفارستماس بگیرید
باربری از تهران بهقزوینتماس بگیرید
باربری از تهران بهقمتماس بگیرید
باربری از تهران بهکردستانتماس بگیرید
باربری از تهران بهکرمانتماس بگیرید
باربری از تهران بهکرمانشاهتماس بگیرید
باربری از تهران بهکهگیلویه و بویراحمدتماس بگیرید
باربری از تهران بهگلستانتماس بگیرید
باربری از تهران بهگیلانتماس بگیرید
باربری از تهران بهلرستانتماس بگیرید
باربری از تهران بهمازندارنتماس بگیرید
باربری از تهران بهمرکزیتماس بگیرید
باربری از تهران بههرزگانتماس بگیرید
باربری از تهران بههمدانتماس بگیرید
باربری از تهران بهیزدتماس بگیرید
لیست قیمت باربری تهران به شهرستان و دیگر استان های ایران

قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری

در جدول بالا قیمت مصوب یکسری از خدمات را مشاهده کردید که برایتان لیست کردیم ولی بهتر هست بدانید قیمت اسباب کشی به موارد زیادی بستگی دارد و نسبت آن موارد متفاوت می باشد به عنوان مثل اگر شما در منزل خود پیانو دارید یا لوازم سنگین ماننده گاوصندوق دارید بهتر هست بدانید قیمت جابجایی اثاثیه منزل این موارد جدا می باشد و نسبت به تعداد طبقات و پیاده روی ها تا بارگیری و تخلیه قیمت باربری مصوب خود را دارد. لذا بهتر هست قبل از درخواست سرویس اسباب کشی حتما حتما یک مشاوره کامل با ارائه تمام جزئیات با کارشناس باربری انجام دهید تا قیمت تمام شده را دریافت کنید.

انتخاب کارتن اسباب کشی
اسباب کشی

هزینه اسباب کشی در تهران

یکی از مواردی که در اسباب کشی بسیار از مردم اهمیت می دهند پایین آوردن هزینه اسباب کشی در تهران می باشد که به لطف مدیریت شرکت صداقت بار نرخ باربری و اسباب کشی کاملا مشخص می باشد و هزینه های اسباب کشی قبل از شروع اسباب کشی به تمام مشتریان ارائه داده می شود ، حتی اگر مشتری نتواند جزئیات اسباب کشی خود را بصورت کامل ارائه دهد می تواند درخواست مشاوره حضوری کند تا باربری صداقت بار یک کارشناس جهت برآورد هزینه اثاث کشی به محل اعزام کند.

قیمت باربری ارزان ، خدمات بهتر ،تخلیه بار ، چیدمان وسایل منزل در حین اسباب کشی ، استفاده از کارگران با اخلاق و صبور … 

از جمله خدمات اتوبار و باربری صداقت بار به شمار می رود …

اسباب کشی ارزان
اسباب کشی ارزان

اسباب کشی ارزان قیمت

صداقت بار جهت پایین آوردن قیمت باربری و هزینه اسباب کشی در مرحله اول کاملا طرف مشتری می باشد پایین ترین قیمت را ارائه می دهد و در مرحله دوم یک تخفیف به عنوان حمایت از مشتری های خود ارائه میدهد . پس اگر به دنبال اسباب کشی ارزان و با خدمات بهتر می گردید بی شک باربری صداقت بار بهترین گزینه می باشد

حمل بار و اسباب کشی در باربری صداقت بار به صورت درون شهری و برون شهری سرویس دهی می شود 

همچنین صداقت بار از خودرو های بزرگ و کوچک استفاده می کند برای حمل بار شما … تمامی خودرو ها تمیز و با راننده های خوب و عالی در خدمت شما قرار می گیرند تا اثاثیه شما را بدون هیچ گونه ضرب و شتی تحویل دهند .

اگربه دنبال شکستن وسایل منزل خود هستید با ما تماس نگیرید

 باربری صداقت بار 24 ساعته و شبانه روزی سرویس دهی می کند

تلفن های تماس باربری صداقت بار   1786 بدون پیش شماره

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور
اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشورhttps://upto.ir/

نرخ مصوب اتحادیه حمل بار و باربری تهران

تعرفه و هزینه جابجایی اثاثیه منزل و قیمت ارسال اثاثیه منزل توسط اتحادیه حمل و نقل مبلمان منزل تهران هر چند ماه یکبار اعلام می گردد. هزینه حمل اثاثیه به کرج 250 تا 450 هزار تومان است. هزینه های حمل و نقل مبلمان شامل موارد زیادی مانند بارنامه، کمیسیون حمل و نقل، مالیات و هزینه های بسته بندی می شود. اگر قصد دارید از دیگر شرکت های باربری مانند ظریف بار ، اطلس بار ، نوبار و… استعلام قیمت باربری کنید، ابتدا به تعرفه صداقت بار که بالای همین مقاله هست نگاه کنید و هنگام تماس با با دیگر شرکت ها قیمت ها را مقایسه فرمایید. بر اساس بحث های اخیر مسئولان صنفی، نرخ اجاره کامیون به مدت سه ساعت و چهار کارگر توسط اتحادیه حمل و نقل تهران یک میلیون و 350 هزار شعبه است. (در نظر داشته باشید که قیمت های امکان دارد افزایش یا کاهش داشته باشد پس جهت استعلام قیمت دقیق اسباب کشی و جابجایی خود باما تماس بگیرید 1786 – 02144360360 )

سوالات متداول در خصوص قیمت و نحوه محاسبه باربری

چرا قیمت ثابتی باربری ها ارائه نمی دهند؟

شرکت های باربری معتبر و دارای مجوز ماننده صداقت بار ، تعرفه مشخصی دارند که داخل سایت قرار داده شده است ولی اسباب کشی جزو مشاغلی و خدماتی می باشد که قیمت ثابتی ندارد و حتما باید یکسری موارد ماننده مبدا و مقصد جابجایی مشخص و تعداد اقلام بزرگ و سنگین مشخص و همچنین دریافت خدماتی همچون بسته بندی نیز مشخص و بعد قیمت از سوی کارشناس باربری ارائه داده شود.

آیا باید انعام به تیم باربری (کارگر) بدم؟

دادن انعام یا دستمزد اضافی جدا از هزینه فاکتور لحاظ شده یک امر کامل دلبخواهی هست و شرکت صداقت بار به هیچ عنوان مشتریان خود را وادار به پرداخت مبلغ اضافی نمی کند.

درصورتی که تیم اعزام درخواست مبلغ بیشتر کرد می توان پیگیری کرد؟

همانطور که در خوده مطلب اشاره کردم اگر جزئیات جابجایی صحیح باشد و هیچ گونه از از قلم افتادگی در خصوص لوازم سنگین و مسافت مبدا و مقصد نباشد، درصورتی که تیم اعزامی درخواست مبلغ بیشتر از فاکتور صادر شده از شما کرد می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید و اقدام به پیگیری کنید.

هزینه خدمات بسته بندی به چه شکل هست؟

اگر برای اسباب کشی خود از خدمات بسته بندی نیز بخواهید استفاده کنید بهتر هست بدانید هزینه بسته بندی توسط تیم صداقت بار بصورت جدا گانه و طبق اقلام که نیاز به بسته بندی دارند محاسبه می شود. درصورتی که از خدمات بسته بندی صداقت بار استفاده کنید دیگر نیاز نیست کارتن های بزرگ و کوچک ، نایلون حباب دار ، روزنامه و … جهت بسته بندی باشید زیرا این اقلام به همراه تیم متخصص به محل اعزام خواهند شد.

2.8/5 - (93 امتیاز)

۴ دیدگاه برای “قیمت باربری

  1. نیما اصلانی گفته:

    واقعا تیم خوب و بسیار عالی دارید
    بررسی کردم نسبت به سایر رقباع قیمت منصفانه ای دادید ،همیشه سلامت باشید

  2. لوح موسوی گفته:

    سلام وعرض ادب. چندباری که برای ارسال جهیزیه برای مناطق محروم ازخدمات این باربری استفاده کردم واقعاازنحوه برخوردکادرمحترم سرکارخانم محسنی وراننده بزرگواراقای امامعلی زاده بسیارراضی بودم وقیمتهاهم الحمدلله مناسب بود.امام زمان عج نگهدارتان باشدارزوی توفیقات روزافزون برایتان دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *