بسته بندی اثاثیه منزل

اگر به دنبال شرکت مناسب و مطمئن که خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را ارائه می دهد میگردید ما در شرکت باربری صداقت بار درخدمت شما هستیم.

صداقت بار با در اختیار داشتن افراد با تجربه و حرفه ای که بصورت کامل به اصول بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری تسلط دارند می تواند گزینه خوبی برای سپردن بسته بندی وسایل هنگام اسباب کشی باشد. کلیه افراد فعال در شرکت ما بصورت کامل آموزش های مورد نیاز را دیده و در خدمت شرکت قرار گرفته است. 

تلفن تماس 1786 استعلام قیمت و مشاوره 44360360
بسته بندی اثاثیه منزل بصورت حرفه ای و تخصصی با تیم صداقت بار

ویژگی های بسته بندی توسط صداقت بار

نحوه دریافت خدمات بسته بندی از صداقت بار

جهت دریافت و استعلام قیمت بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل خود می توانید طبق مراحل زیر اقدام فرمایید.

  1. در مرحله اول بایستی شما لیست کل لوازم که قصد بسته بندی آن را دارید را یادداشت فرمایید.
  2. لوازم بزرگ و کوجک را جدا یادداشت کنید.
  3. به یکی از شماره تلفن های صداقت بار زنگ بزنید، لیست مورد نظر را در اختیار کارشناس قرار دهید.
  4. پس از بررسی قیمت محاسبه شده در اختیار شما قرار میگیرد.
  5. صداقت بار هم تیم بسته بندی و هم کل لوازم مورد نیاز برای بسته بندی را برای شما ارسال خواهد کرد.

 

نمونه کار های بسته بندی اثاثیه منزل

درخواست خدمات آنلاین باربری از صداقت بار

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

با توجه به قیمت سرسام آور لوازم خانگی، بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی به دغدغه ای برای مستاجرین عزیز تبدیل شده است. خوشبختانه شرکت های بسته بندی لوازم شرکت و منزل در تهران با استفاده از کارتن های چند لایه، پلاستیک های ضد ضربه و سلفون های رولی در صورت نیاز به کمک شما خواهند آمد. نیروهای کاربلد شرکت صداقت بار با رویت لوازم منزل شما، وسایل لازم برای بسته بندی را مهیا و دست به کار می شوند. به طور معمول برای بسته بندی ظروف و لوازم شکستنی از کارتن های محکم پنج لایه در ابعاد مختلف استفاده می شود.

علاوه بر کارتن پنج لایه برای بسته بندی لوازم حساس مانند وسایل صوتی تصویری از پلاستیک ضد ضربه نیز استفاده می شود. در واقع وسایل حساس به ضربه را کارگر بسته بندی اثاثیه منزل ابتدا با پلاستیک های حباب دار بسته بندی و بعد درون کارتن قرار می دهد. بدین ترتیب بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی در نهایت ایمنی انجام می شود.

پارگی مبلمان و ایجاد خط و خش روی وسایل چوبی از دیگر اتفاقات رایج در اسباب کشی ها هستند. شرکت های باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در تهران با استفاده از سلفون های رولی روی مبلمان و وسایل چوبی اعم از بوفه، میز و… را کاملاً می پوشانند. همچنین برای بسته بندی پتو و تشک از گونی های بزرگ دوخته شده استفاده می شود. پوشاک نیز معمولاً درون بغچه یا کارتن مخصوص پوشاک بسته بندی می شود. با این تفاسیر، شرکت باربری و بسته بندی به همه چیز فکر کرده و لازم نیست شما نگران باشید! اما موضوع دیگری که احتمالاً برای شما مطرح است؛ هزینه بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی است که در بخش بعدی به آن می پردازیم.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل بر اساس تعرفه اتحادیه باربری مشخص می شود. تعرفه بسته بندی به محل سکونت شما بستگی ندارد. شرکت بسته بندی لوازم منزل صداقت بار در تهران فارغ از محل سکونت شما، هزینه را برآورد می کند. مقدار و نوع وسایل شما مهمترین عامل موثر بر هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. هرچه تعداد وسایل بیشتر باشد؛ مقدار بیشتری کارتن، پلاستیک حباب دار و… استفاده می شود. در نتیجه هزینه انجام این امر نیز افزایش می یابد. پس نوع، مقدار و ابعاد لوازم بسته بندی مورد استفاده در تخمین قیمت موثر هستند.

علاوه بر لوازم بسته بندی، تعداد نیروی کارگر اسباب کشی که از سوی شرکت صداقت بار ارسال می شود نیز روی قیمت باربری و بسته بندی اثاثیه منزل اثر می گذارد‌. هرچه تعداد وسایل شما بیشتر باشد؛ نیروی کار بیشتری برای انجام این امر نیاز است. همچنین ساعت کاری بیشتری نیز باید صرف بسته بندی شود. بنابراین هزینه نیز افزایش خواهد یافت. پس برای تخمین درست هزینه بهتر است با شرکت صداقت بار تماس بگیرید

همانطور که مرور کردیم؛ خدمات شرکت باربری و بسته بندی صداقت بار بخشی از دغدغه های شما در اسباب کشی های سالانه را برطرف می کند. با توجه به اینکه در حال عبور از فصل سرد و نزدیک شدن به فصول گرم سال هستیم؛ احتمالاً به خدمات شرکت های باربری و بسته بندی بیشتر نیاز خواهیم داشت. حتی بنگاه های املاک نیز در فصول گرم، خانه های بیشتری برای فروش و اجاره ارائه می دهند. پیدا کردن خانه مناسب یک طرف، حمل و بسته بندی لوازم منزل نیز یک طرف قضیه است. برای حل طرف دوم معادله می توانید روی کمک نیروهای اسباب کشی صداقت بار حساب کنید تا بدین ترتیب:

لوازم منزل در نهایت ایمنی بسته بندی شوند.
لوازم منزل در نهایت ایمنی حمل شوند.
کار باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در اسرع وقت و بدون زحمت برای شما انجام شود.

پس طبق آنچه گفته شد؛ اگر قرار است به خانه ای نو نقل مکان کنید؛ با یک شرکت معتبر و حرفه ای باربری و بسته بندی لوازم منزل در تهران مانند شرکت صداقت بار تماس بگیرید تا باربری و اسباب کشی لوازم شما در کمال آسودگی و ایمنی انجام شود.

مطالب مرتبط 

شما می توانید  در بخش مطالب اخبار و راهنمایی جهت اسباب کشی آسان و مقرون به صرفه را مطالعه کنید. ما هر هفته یک مطلب جدید در بلاگ صداقت بار منتشر می کنیم.

بخش مقالات صداقت بار

برای اسباب کشی از کجا شروع کنیم

نقل مکان به طور گسترده ای به عنوان یکی از استرس‌زا ترین شرایطی است که [...]

۱ دیدگاه

توصیه های صداقت بار برای اسباب کشی

توصیه‌های صداقت بار برای اسباب‌کشی توصیه‌های صداقت بار برای اسباب‌کشی شامل چه نکاتی هستند؟ قبل [...]

نحوه صحیح بسته بندی لوازم منزل

روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی آیا قصد حمل اثاثیه منزل [...]

آنچه از یک شرکت باربری انتظار می رود

آنچه از شرکت های باربری انتظار می رود امروزه و در جوامع شهری اسباب کشی [...]

ترفند های اسباب کشی

وقتی که نام اسباب کشی به میان می آید؛ سخت ترین کارهای دنیا را در [...]

باربری چیست

در زمان‌های گذشته، انسان‌ها برای جا به جایی هر گونه کالا (وسایل و اثاثیه، خرده [...]

جلوگیری از کمردرد هنگام اسباب کشی

اسباب کشی و تغییر محل زندگی و کار همواره از مهم ترین دغدغه های بسیاری [...]

انواع کارتن در اسباب کشی (کارتن موز، کارتن رگال دار، کارتن بزرگ)

از رایج ترین کار هایی که افراد اجاره نشین انجام می دهند، اسباب کشی است. [...]

راهنمای دریافت خدمات

اگر مایل به دریافت خدمات اسباب کشی از شرکت صداقت بار هستید می توانید شبانه روزی باشماره تلفن روبر تماس بگیرید.