تلفن تماس خط ویژه 1786 (داخل تهران) تلفن تماس دیگر شهرها 02144360360
باربری شمال تهران | خدمات حمل بار شبانه روزی | صداقت بار
باربری شمال تهران | خدمات حمل بار شبانه روزی | صداقت بار

باربری شمال تهران ، اتوبار شمال تهران ارزان (تلفن تماس 1786 میباشد). آیا با باربری شمال تهران آشنایی دارید؟ آیا می دانید در اتوبار شمال تهران صداقت بار جلب رضایت مشتری بالاترین هدفی است که فعالیت های این مرکز حول آن در جریان است؟ شرکت باربری و اتوبار صداقت بار از جمله مناطق و محدوده های که تحت پوشش کامل خود قرار داده مناطق شمال تهران می باشد که بصورت شبانه روزی خدمات حمل اثاث منزل و ادارات را ارائه میدهند.

تلفن باربری شمال تهران

جهت دریافت مشاوره و درخواست سرویس حمل بار و اسباب کشی بصورت شبانه روزی از باربری و اتوبار صداقت بار در شمال تهران با تلفن 1786 خط ویژه و شماره تلفن 02144360360 تماس حاصل فرمایید.

خدمات اسباب کشی شمال تهران
خدمات اسباب کشی شمال تهران

رزرو آنلاین خدمات اسباب کشی در شمال تهران

صداقت بار جهت درخواست و مشاوره راه های متنوعی جهت راحتی مشتریان در وب سایت خود قرار داده است، یکی از روش ها سریع و راحت چت آنلاین می باشد، شما عزیزان می توانید با استفاده از ابزارک پایین سمت راست اقدام به گفتگوی آنلاین با کارشناسان صداقت بار کنید. از دیگر روش ها می توانید با استفاده از فرم زیر اقدام به درخواست سرویس مورد نظر کنید تا در ادامه تیم و کارشناس صداقت بار با شما تماس حاصل فرمایید.

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

امروزه گسترش روابط اجتماعی و افزایش ارتباطات جاده ای ، صنعت و تجارت حمل و نقل را رونق داده است. تخصصی شدن فعالیت ها به گسترش بنگاه های حمل و نقل و ارائه خدمات تخصصی از طرف این بنگاه های اقتصادی انجامیده است. با محدود بودن زمان و ارائه خدمات با کیفیت در باربری های حمل بار ، هر فرد و خانواده ای از روش استاندارد حمل بار برای نقل و انتقال بار خود از یک نقطه به نقطه دیگر کمک می گیرد. ارائه کار با کیفیت در کمترین زمان ممکن با دریافت کمترین هزینه و جلب رضایت مشتری اصولی است که بنگاه های اقتصادی حمل بار بر سر آن با هم به رقابت می پردازند.

در اتوبار شمال تهران ، تلاش برای پیروز شدن در این رقابت فشرده و تنگاتنگ به صورت فعال در جریان است تا هر طور شده رضایت مشتری جلب شود.

معرفی باربری و اتوبار صداقت بار توسط جناب آقای بهمن هاشمی

قیمت باربری در شمال تهران

صداقت بار از شرکت های معتبر در حوزه حمل بار درون شهری در تهران میباشد. کلیه تعرفه و هزینه ای اسباب کشی طبق نرخ اتحادیه محاسبه میشود. قیمت باربری صداقت بار در مقایسه با دیگر شرکت های باربری بسیار مقرون به صرفه می باشد. هزینه اسباب کشی شمال تهران با توجه به میزان مسافت مبدا و مقصد، نوع ماشین باربری، تعداد کارگر مورد نیاز جهت جابجایی، تعداد لوازم سنگین متفاوت بوده و نمی توان بصورت دقیق قیمت را ارائه داد. ولی می توانید از طریق تلفن های تماس اقدام به مشاوره و استعلام قیمت اسباب کشی خود کنید.

اسباب کشی در شمال تهران با قیمت ارزان | صداقت بار | باربری و اتوبار مطمئن
اسباب کشی در شمال تهران با قیمت ارزان | صداقت بار | باربری و اتوبار مطمئن

همچنین می توانید با استفاده از چت آنلاین که در گوشه پایین صفحه استفاده نمایید و اقدام به مشاوره آنلاین با کارشناسان ما کنید و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار کارشناس ما قرار دهید تا چند ثانیه بعد قیمت محاسبه شده ارائه گردد.

قیمت های باربری صداقت بار ثابت می باشد و به هیج وجه افزایش نمی یابد مگر درصورت دریافت خدمات بیشتر و رضایت کامل مشتری.

لیست باربری در شمال تهران

شرکت صداقت بار در سراسر شمال تهران خدمات خود را ارائه می دهد و می توان به محله های معروف شمال تهران اشاره کرد، عبارتند از : زعفرانیه، الهیه، فرشته، نیاوران، محمودیه، مقدس اردبیلی، ولنجک، آصف، قیطریه، کامرانیه، جماران، فرمانیه، دزاشیب، چیذر، آجودانیه، دروس، قلهک، سعادت آباد، اختیاریه، باربری ظفر، ونک، پارک وی، پاسدران، تجریش، ملاصدرا، میدان کتاب، اندرزگو، کوی فراز، باربری آتی ساز، نیایش، پل رومی، اوین، درکه، دارآباد، دولت، سئول، اقدسیه، نوبنیاد، جردن، ایوانک

لیست باربری و اتوبار های شمال تهران

ردیفنام باربری و اتوبارمحدوده تحت پوشش
1باربری زعفرانیهمحله زعفرانیه تهران
2باربری الهیهمحدوده الهیه تهران
3باربری فرشتهمحدوده فرشته تهران
4باربری نیاورانمحله نیاوران تهران
5باربری محمودیهمنطقه محمودیه تهران
6باربری مقدس اردبیلیمحدوده خیابان مقدس اردبیلی تهران
7باربری ولنجکمحله ولنجک تهران
8باربری آصفمنطقه آصف تهران
9باربری قیطریهمحدوده قیطریه تهران
10باربری کامرانیهمحله کامرانیه تهران
11باربری جمارانمحدوده جماران تهران
12باربری فرمانیهمنطقه فرمانیه تهران
13باربری چیذرمحدوده چیذر تهران
14باربری آجودانیهمحدوده آجودانیه طهران
15باربری دروسمحله دروس تهران
16باربری قلهکمحدوده قلهک تهران
17باربری ظریف بارشرکت باربری ظریف بار شمال تهران
18باربری اطلس بارشرکت اطلس بار شمال تهران
19باربری ساقدوش بارشرکت ساقدوش بار تهران
اتوبار شمال تهران | باربری شمال تهران
اتوبار شمال تهران | باربری شمال تهران

آشنایی با باربری شمال تهران

برای آشنایی با باربری شمال تهران ، چگونگی خدمات صورت گرفته در آن ، امکانات و کیفیت خدمات انجام شده در این مرکز، هزینه های حمل بار و خدمات حمایتی صورت گرفته در این موسسه ، مراحل انجام کار و روش تماس و دریافت مشاوره با ما همراه باشید.

محله های شمال تهران و محدوده تحت پوشش باربری شمال تهران

شمال تهران شامل محله های زیر است: نیاوران ، تجریش ، جماران ، قلهک ، لویزان ، ازگل ، مینی سیتی ، دروس ، سوهانک ، مبارک آباد ، حسین آباد ؛ محمودیه، اقدسیه ، زعفرانیه، فرمانیه ، کامرانیه ، دزاشیت، داودیه، الهیه، جردن ، ولنجک ، اوین ، ظفر ، درکه ، پونک ، فرحزاد و سعادت آباد

کلمات مرتبط

 • باربری شمال تهران به شهرستان
 • باربری غرب شمال بار
 • باربری در شمال تهران
 • وانت بار شمال تهران
 • باربری ارزان در شمال تهران
 • باربری شمال در تهران
 • نیسان بار شمال تهران
 • شماره تلفن باربری شمال
 • باربری پاسداران شمال بار
 • باربری شمال تهران
 • باربری جنت آباد شمالی
 • ظریف بار شمال تهران
 • باربری به شمال
 • حمل اثاث منزل از تهران به شمال
 • حمل بار به شمال
 • وانت بار تهران به شمال
 • وانت بار تهران شمال
 • باربری از تهران به شمال
 • باربری تهران شمال
 • باربری تهران به شمال
 • وانت بار شمال
 • باربری شمال بار
 • شمال بار
 • باربری سبلان شمالی

باربری شمال تهران منطقه شمال تهران را به طور کامل پوشش می دهد و خدمات حمل و نقل کالا را در این محدوده جغرافیایی انجام می دهد. هر نوع بار و اثاثیه ای که برای حمل و نقل در محله های شمال تهران دارید ، با باربری شمال تهران تماس بگیرید و سفارش حمل بار دهید.

مزایای استفاده از شرکت باربری | باربری صداقت بار
مزایای استفاده از شرکت باربری | باربری صداقت بار

خدمات انجام گرفته در باربری شمال تهران

خدمات باربری شمال تهران تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا بار همشهریان عزیز در شمال تهران را سراسر کشور و از سراسر کشور به تهران و بویژه شمال تهران منتقل نماید. برای همین امکانات به روز و تجهیزات مدرن را به خدمت گرفته است. رضایت مشتری مهمترین امری است که فعالیت های مرکز حمل بار بر اساس آن پایه گذاری شده است. در این بنگاه اقتصادی شعار همیشه حق با مشتری است ، در جریان است و کارها و فعالیت های بنگاه در راستای تحقق رضایت مشتری انجام می پذیرد.

رضایت مشتری هدف باربری شمال تهران

مدیر باربری شمال تهران فردی متعهد و مسئولیت پذیر است که برنامه های حمل بار را در راستای جلب رضایت کامل مشتری برنامه ریزی کرده است. حمل به موقع و ایمن بار مواردی است که رضایت مشتری در گرو آن است. برای این که حمل بار با امنیت تمام امکان پذیر شود ، مدیریت از کادری مجرب و با مهارت استفاده کرده است.

تخصص و دانش کادر اتوبار شمال تهران

 همه اعضای باربری شمال تهران افرادی متخصص و ماهر هستند که دانش و تخصص ویژه حوضه فعالیت خویش را دریافت کرده اند. کارگران حرفه ای در رابطه با حمل و انتقال انواع بار: اعم از سبک و سنگین ؛ بزرگ و کوچک ، ظریف و ضخیم ، مواد فاسد شدنی و فساد ناپذیر آشنایی دارند و هر نوع بار را با رعایت اصول حمل بار با توجه به نوع ، اندازه و جنس بار و همچنین دور و نزدیک بودن فاصله انتقال بار ، حمل و منتقل می کنند.

باربری و اتوبار صداقت بار
باربری و اتوبار صداقت بار

تجهیزات و خودروهای موجود در اتوبار شمال تهران

در این مرکز خدمت رسانی انواع مختلف خودرو سبک و سنگین برای حمل بار به نقاط دور و نزدیک وجود دارد. بار شما هر نوع و اندازه ای که باشد ف متناسب با بار شما خودرو مناسب وجود دارد و می توانید برای حمل و نقل بار خود از آنها استفاده کنید. وانت بار و تاکسی بار برای بارهای کوچک ، کامیون های 5 و 10 تُن برای بارهای متوسط و کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های مجهز و با امکانات فراوان برای بارهای دور و بزرگ مناسب هستند. با توجه به نوع و جنس بار از کامیون های مسق و بدون سقف استفاده می شود.

بارهای فاسد شدنی با خودروهای یخچالدار منتقل می شوند و لوازم ظریف و شکستنی را در کامیون های مسقف منتقل می کنند. بنابرای نگران خودرو مناسب نباشید ، متناسب با بار شما خودرو مناسب و راننده با مهارت و کارگران حرفه در این مرکز آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

نحوه دریافت خدمات از صداقت بار | تماس با شماره تلفن 1786 بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته

بسته بندی بار در اتوبار شمال تهران

بسته بندی اصولی بار قواعد و روش های مخصوص به خود را دارد. اگر اصول صحیح بسته بندی بار به درستی رعایت نشود ، بار آسیب می بیند. در اتوبار شمال تهران از لوازم و تجهیزات مدرن و اصول استاندارد برای بسته بندی بار استفاده می شود. چرا که استحکام بار اهمیت ویژه ای در این مرکز دارد.

چیدمان اصولی بار در صداقت بار
چیدمان اصولی بار در صداقت بار

چیدمان اصولی بار در اتوبار شمال تهران

شاید خیال کنید که چیدمان بار موضوع مهمی نیست. اما این طور نیست ، برای این که چیدمان و دکوراسیون بار به صورت منظم انجام شود ، لازم است که بارها از هم تفکیک شوند. پس از تفکیک و دسته بندی ، بارهای بزرگ ، سنگین و محکم در یک ردیف و بارهای ظریف ، نازک و شکستنی در ردیفی دیگر قرار می گیرد. استفاده از تمام فضای درون خودرو حمل بار نکته دیگری است که در موقع چیدن بار باید به آن توجه کرد. استقرار درست و منظم به استفاده مفید از فضای خودرو منجر می شود. پس دقت در ترتیب و نظم بار در انتقال بار اهمیت فوق العاده در این مرکز حمل بار دارد.

کسب رضایت مشتری در اتوبار شمال تهران

در اتوبار شمال تهران جلب رضایت مشتری بالاترین هدفی است که تمام فعالیت های صورت گرفته در جهت تحقق آن صورت می گیرد. موقعی که بار مشتری به موقع و ایمن و به دور از هرگونه آسیب دیدگی به مقصد برسد ، مشتری رضایت دارد و اعتبار باربری بالا می رود.

اعتبار باربری شمال تهران

در طی چندین سال سابقه تلاش صادقانه این مرکز حمل بار ، اعتبار مورد نیاز برای رشد فعالیت های خود را کسب کرده است. مشتریان از خدمات این موسسه رضایت دارند و با اعتماد کامل بار خود را به این موسسه می سپارند. اعتبار و اعتماد باربری شمال تهران روز به روز بر تعداد مشتریان آن افزوده است. هر روزه تعداد بیشتری از هموطنان بار خود را برای حمل و انتقال به این مرکز می سپارند.

استفاده از خدمات بیمه ای در اتوبار شمال تهران

بار مشتری فارغ از این که چه اندازه ، نوع و جنسی است ، قبل از حمل بار بیمه می شود. بیمه بار خسارت ناشی از حوادث ناگهانی و غیرمترقبه را به کمترین حد ممکن می رساند. جلب اعتماد و آسودگی خیال مشتری با بیمه بار تامین می شود. بنابراین هر نوع بار در اتوبار شمال تهران بیمه می شود و از حمایت و پشتیبانی شرکت های بیمه گذار برخوردار می شود.

هزینه های حمل بار در اتوبار شمال تهران

در این بنگاه اقتصادی به هیچ وجه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شود. هزینه حمل بار با توجه به وضعیت اقتصادی افراد جامعه که اغلب متوسط  رو به پایین هستند ، در نظر گرفته می شود. تا همه اقشار جامعه بتوانند ، از امکانات و خدمات تخصصی موجود در این مرکز استفاده کنند. متناسب با نوع بار و فاصله انتقال آن هزینه بار متفاوت و متناسب است. هزینه دریافت شده متناسب با خدمت صورت گرفته است و هزینه اضافی از کسی دریافت نمی شود. در ضمن هزینه هر نوع خسارتی به بار جبران می شود.

اعتماد سازی از اصول اولیه باربری شمال تهران

تحویل به موقع بار ، اطمینان از امنیت و سلامت بار و جلب رضایت مشتری اصولی است که اعتماد این موسسه را بالا برده است. رضایت مشتری بر اعتماد و اعتبار خدمات این موسسه افزوده است. اعتماد به خدمات این موسسه اقتصادی در بالا بردن اعتماد به نفس و رضایت از کار ، کارکنان در این بنگاه اقتصادی منجر شده است. رضایت مشتریان و همچنین رضایت کارکنان اثربخشی فعالیت های این بنگاه اقتصادی را بالا برده است. شما نیز میتوانید یک بار برای همیشه به این مرکز حمل بار اعتماد کنید و حمل بار خود را به این موسسه حمل و نقل بسپارید و از اعتماد خود سود ببرید.

مراحل حمل و انتقال بار در اتوبار شمال تهران

برای این که بتوانید بار خود را توسط اتوبار شمال تهران منتقل کنید:

 •         اولین اقدام این است که از طریق شماره های زیر با همکاران ما تماس برقرار کنید و مشاوره کامل و رایگان دریافت کنید.
 •         در جلسه مشاوره ، مشاوران کاردان شما را از چگونگی خدمات صورت گرفته ، زمان بهینه حمل بار و هزینه بار مطلع می کنند.
 •         پس از اطمینان و اعتماد به این موسسه می توانید ،  قرارداد حمل بار را امضاء کنید و با خیالی آسوده بار خود را به این موسسه بسپارید.
 •         کادر مجرب و کارگران حرفه ای در بسته بندی صحیح و سریع بار در مبدإ  به شما کمک می کنند.
 •         همچنین این اعضا در حمل ایمن بار به داخل خودرو و انتقال بار از داخل خودرو به محل اصلی به شما یاری می رسانند.
 •         اعضای اتوبار همچنین در چیدمان و مرتب کردن بار در مقصد با شما همکاری می کنند.

 در صورتی که اطلاعات موجود به شما کمک کرده است ، بهتر است برای انتقال بار خود توسط این موسسه اقدام کنید و سفارش حمل بار را صادر نمایید.

4.2/5 - (18 امتیاز)

۲ دیدگاه برای “باربری شمال تهران

 1. احمد میرباقری گفته:

  یکی از بهترین شرکت های اسباب کشی که باهاشون افتخار کار داشتم بی شک یکیش صداقت بار هست. حتما از این شرکت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *