استفاده از باربری و اتوبار در منطقه شهران  امری عادی برای جابه‌جایی اسباب و اثاثیه منزل و محل کار است. استفاده از ماشین شخصی برای حمل وسایل منزل کار عجیبی به‌نظر می‌رسد، جایی‌که شرکت‌های باربری خدمات فوق‌العاده‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌کنند. شرکت صداقت بار با بیش از یک دهه تجربه موفق در زمینه جابه‌جایی و حمل بار شهری، باربری برون شهری و انتقال بار به شهرستان، اسباب‌کشی، بسته‌بندی، چیدمان و نظافت محل کار و منزل را برای مشتریان خود انجام می‌دهد. هر زمان که بخواهید، در سرمای زمستان تا گرمای تابستان، صبح زود یا در نیمه شب، تمامی خدمات درخواستی شما در اسرع وقت انجام خواهد شد. در ادامه شما را با سرویس‌های باربری و اتوبار شهران بیشتر آشنا خواهیم کرد، تا بتوانید بهترین ها را برای خود انتخاب کنید.

باربری برون و درون شهری در شهران

مردم منطقه‌ی شهران تهران می‌توانند هرگونه بار و اثاثیه خود را به هر منطقه از تهران یا سایر استان‌ها و شهرستان‌ها ارسال کنند. بسته به نوع بار می‌توانید از نیسان‌بار، وانت‌بار یا کامیون و تریلی استفاده کنید. درصورتی‌که زمان کافی برای بسته‌بندی لوازم خود ندارید می توانید هنگام درخواست ماشین، سرویس بسته‌بندی وسایل را  نیز انتخاب کنید. حتی اگر بخواهید امکان سفارش کارگر جهت جابه‌جایی لوازم تا در ماشین نیز وجود دارد. قیمت هرکدام از سرویس‌های فوق براساس نوع درخواست متغیر می‌باشد اما از یک قانون کلی پیروی می‌کند. قیمت ارائه شده مطابق با نرخ اتحادیه باربری تعیین شده است و هزینه‌ی اضافی براساس توافق جهت انجام وظایف متفاوت افزوده می‌شود. نرخ اسباب‌کشی بهترین باربری و اتوبار در منطقه به شرح زیر است:

ردیف نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
1 خاور داخلی 530 150
2 کارگر خاور داخلی 130 50
3 نیسان داخلی (قیمت 2 ساعت) 300 100
4 کارگر نیسان داخلی(قیمت 2 ساعت) 110 50
5 کارگر بسته بندی 200 60
6 بیمه هر میلیون 3 هزار تومان ----
بسته بندی اثاثیه منزل در صداقت بار با کارتن های با کیفیت
بسته بندی اثاثیه منزل در صداقت بار با کارتن های با کیفیت

انواع خدمات حمل‌ونقل در باربری و اتوبار شهران

تیم صداقت بار به عنوان بزرگ ترین شرکت باربری غرب تهران در تلاش است تا بهترین شرایط را برای مشتریان خود فراهم کند، از این رو خدماتش را به‌صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل نیز ارائه می‌کند. استفاده از به‌روز‌ترین تجهیزات و متد‌های بسته‌بندی و حمل و نقل، به‌کارگیری کارگران و رانندگان آموزش دیده یک امتیاز مثبت نیست بلکه وظیفه‌ای است بسیار سنگین که تیم صداقت بار توانسته به بهترین شکل آن را به‌انجام رساند. از جمله سرویس‌های ارائه شده به شرح زیر است:
بسته‌بندی حرفه‌ای بار

بسته‌بندی تمیز و اصولی از موارد مهمی است که در هر اسباب‌کشی اهمیت زیادی دارد. برخی اوقات شما می‌خواهید وسایل‌تان را به‌نحوی بسته‌بندی کنید تا در محل جدید آن را باز نکنید و یا با توجه به مسافت طولانی نه‌تنها از آسیب‌های احتمالی ایمن بماند بلکه حالت طبیعی خود را نیز حفظ کند.

کارگران آموزش دیده مخصوص این کار در تیم ما وجود دارند که با به‌کارگیری تجهیزات مخصوص مانند کارتن‌های کوچک و بزرگ، پلاستیک و فوم و رگال، بابل رپ، استرچ رپ، کارتن‌های ۵ لایه، کارتن‌های مخصوص لباس و پک‌های بسته‌بندی مخصوص مبلمان و رخت خواب به‌صورت کلی هرآنچه برای یک بسته‌بندی نیاز است، تمامی مراحل را اصولی انجام می‌دهند.

حتی پس از بسته‌بندی کردن اگر نیاز باشد وسایل مربوطه را شستشو و تمیز می‌کنند.
صدور بیمه‌نامه بار برای حمل‌ونقل ایمن

اگرچه امکان بروز حوادث برای حمل بار‌های درون شهری و حتی برون شهری کم است و کلیه جوانب احتمالی درنظر گرفته می‌شود اما اجتناب از حوادث غیرمترقبه غیرقابل انجام است. اما سؤالی که برای بسیاری از کاربران به‌وجود می‌آید این است که اگر حادثه‌ای رخ دهد تکلیف چیست؟ زیرا لوازم باارزش و قیمتی بسیاری در وسایل منازل وجود دارد. در واقع برای تمامی بار‌ها از کوچک‌ترین تا بزرگترین آن‌ها بیمه‌نامه بار صادر می‌شود. بنابراین در صورت بروز هرگونه حادثه غیرمترقبه، خسارت‌های احتمالی پرداخت خواهد شد. از این رو صداقت بار خیال شما را از نظر بروز آسیب‌دیدگی راحت می‌کند.

چیدمان اثاثیه منزل | صداقت بار
چیدمان اثاثیه منزل | صداقت بار

چیدمان اثاثیه توسط باربری و اتوبار در شهران

پس از ارسال و رسیدن بار به مقصد اگر بار جهیزیه، خانه و محل کار باشد، توسط کارگران مجرب با بهترین دکوراسیون، چیدمان به‌صورت بهداشتی و بسیار لوکس انجام می‌شود. همچنین نظارت‌های لازم نیز می‌تواند توسط شما انجام پذیرد و به سلیقه شما دکوراسیون محل مورد نظر تزئین شود. شما می‌توانید قبل از چیدمان محل فوق درخواست نیروی نظافت کنید تا مکان مورد نظر با وسایل بهداشتی به‌بهترین نحو تمیز شود.

استفاده از تجهیزات جابه‌جایی به‌روز و ایمن

انتخاب خودروی حمل بار از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا نه‌تنها در کاهش و افزایش هزینه‌های احتمالی موثر خواهد بود بلکه در تسریع آن نیز تاثیر خواهد گذاشت. بگذارید دلیل اهمیت موضوع را با مثالی توضیح دهیم. برای نمونه اگر شما درخواست ماشین وانت‌بار یا نیسان‌بار کنید اما پس از رسیدن آن و گذاشتن وسایل در ماشین متوجه شوید که حجم بار بیشتر است و باید دو مرتبه حمل صورت گیرد یا باید یک ماشین کمکی ارسال شود، مشکلات نِمود پیدا می‌کند. همه ما انتخاب ماشین بار، کارگر حمل و نظافت را بسیار ساده فرض می‌کنیم غافل از اینکه هرکدام اگر به‌درستی انتخاب نشوند می‌توانند مشکلات و مسائل مختلفی را به‌وجود آورند که علاوه بر استرس اسباب‌کشی آرامش شما را نیز برهم می‌زنند.. از این رو تیم ما با ارائه کامیون، خاور، ایسوزو، هیوندا، تریلی، نیسان و وانت‌بار به‌روز بهترین تجربه حمل بار و اسباب‌کشی را برایتان به‌ارمغان می‌آورد. همچنین شما می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان صداقت بار بهره‌مند شوید.

بارنامه باربری - اتوبار
بارنامه باربری – اتوبار

تعهد و اعتماد باربری و اتوبار شهران

تمامی پرسنل و کادر اسباب‌کشی موظف هستند برخورد مناسبی با مشتریان داشته باشند و به درخواست های احتمالی در اسرع وقت پاسخ دهند. قیمت های ارائه شده توسط اتحادیه باربری تعیین شده است و هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد شد. تمامی کادر و پرسنل دارای کارت سلامت و ضمانت هستند و حضور در محل و بسته‌بندی و حمل وسایل توسط آن ها به‌صورت کامل تضمین می‌شود.  اگر می‌خواهید بدون استرس یک جابه‌جایی خوبی را تجربه کنید، می‌توانید از باربری و اتوبار در منطقه شهران استفاده کنید.

لیست شعبه های دیگر صداقت بار در تهران

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خدمات باربری و اتوبار شهران با شماره تماس‌های 22117871 – 88230943 – 44360360 تماس حاصل فرمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید.

باربری و اتوبار تهران صداقت بار در استان تهران خدمات بی نظیری همچون باربری داخل شهر ، باربری برون شهری، باربری به شهرستان ها ، باری خرده بار و… به همشهریان عزیز در استان تهران ارائه می دهد.

اتوبار شهران جزء مناطق تحت پوشش باربری صداقت بار می باشد که حمل اثاثیه منازل ، اسباب کشی منازل ، دفاتر ، شرکت ، خرده بار و… را در این منطقه از استان تهران سرویس دهی می کند .

باربری صداقت بار به دلیل قرار گرفتن دفتر خود در شهران خدمات بهتری به همشهریان خود در این منطقه از تهران ارائه می دهد یکی از این خدمات با ارزش حضور سریع خودرو ها اسباب کشی در محل می باشد تا اگر قصد اسباب کشی سریع داشتید صداقت بار بهتر و سریع تر از هر باربری دیگر می تواند حمل اثاثیه شما را انجام دهد .

مشتریان عزیز که در شهران ساکن می باشند می تواند با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایند

88230943  22117871  44360360  021

 باربری شهران

حمل اثاثیه منزل در شهران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته سرویس دهی می شود تا هر موقع و هر کجا از شهران نیاز به اسباب کشی داشتند صداقت بار در عصر وقت باربری را انجام دهد.

حمل اثاثیه باربری و اتوبار شهران شمالی و جنوبی

حمل اثاثیه با خاور و کامیون های بزرگ نیز صورت می گیرد تا اگر وسایل زیاد بود هیچ نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید … حمل بار وانت و نیسان برای وسایل کم نیز صورت می گیرد .

کارگر خالی برای خالی کردن بار و بارزدن باربری شهران

باربری شهران از کارگران برای بار زدن و خالی کردن بار نیز استفاده می کند و اگر شما نیاز به کارگر داشتید می توانید با ما تماس بگیرد تا شما را در خالی و بارزدن وسایل کمک و یاری کنند

تمامی کارگران خوش اخلاق و آموزش دیده می باشند

مشاوره رایگان باربری شهران

اتوبار شهران قبل از هر گونه اسباب کشی مشاوره رایگان به مشتریان خود می دهد تا حمل اثاثیه آن ها هر بهتر صورت گیرد و مشتری بدون هیچ دغدغه ای اسباب کشی خود را انجام دهد

باربری صداقت بار جزو بهترین باربری های استان تهران می باشد که در شمال غرب تهران فعالیت می کند .

مشتریان عزیز که در شهران شمالی و شهران جنوبی ساکن می باشند می توانند 24 ساعته با شماره تلفن های

44360360  88230943  22117872

تماس حاصل فرمایند و از مشاوره ریگان و رزرو وقت باربری حاصل فرمایند

برای رزرو وقت باربری به صورت آنلاین از باکس چت آنلاین در گوشه سایت استفاده نمایید

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.