تلفن تماس خط ویژه 1786 (داخل تهران) تلفن تماس دیگر شهرها 02144360360
خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در غرب تهران | باربری و اتوبار غرب تهران صداقت بار | شبانه روزی
خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در غرب تهران | باربری و اتوبار غرب تهران صداقت بار | شبانه روزی

باربری غرب تهران | اتوبار ارزان قیمت – صداقت بار {تلفن تماس 1786☎️} -مطمئن اسباب کشی کنید ، ارائه خدمات حمل بار غرب تهران و اثاثیه منزل از تخصص های ما می باشد و شما می توانید بصورت شبانه روزی خدمات حمل اثاث منزل و ادارات را از ما با بهترین کیفیت دریافت کنید. صداقت بار به عنوان قدیمی ترین شرکت باربری و اتوبار در غرب تهران خدمات (حمل بار و اثاثیه ، بسته بندی اثاثیه منزل، حمل بار سنگین ، جابجایی گاوصندوق و یخچال ساید بای ساید، پیانو ، ارسال انواع کارتن در سایز های مختلف جهت بسته بندی لوازم ریز و درشت ، ارائه بیمه نامه معتبر جهت جبران خسارت احتمالی و… ) می دهد. با ما تماس بگیرید 1786 خط ویژه ما می باشد.

فهرست مطالب

باربری غرب تهران؛ صداقت بار

باربری و اتوبار غرب تهران برای استفاده از خدمات باربری در غرب تهران ، کدام اتوبار غرب تهران را انتخاب می کنید؟ اگر هنوز دست به انتخاب نزده اید این مطلب شما را راهنمایی خواهد کرد.اگر باری برای حمل دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما بسیار ارزشمند است ، انتقال بار خود را به یک باربری مطمئن و با اعتبار بسپارید. شرکت های معتبر برای بالا بردن درصد اعتبار خود تمام تلاش خویش را به کار می گیرند تا با ایمن ترین و مطمئن ترین حالت ممکن بار مشتری را در بهترین زمان  ممکن به مقصد برساند و رضایت مشتری را جلب نماید. باربری غرب تهران با چند سال سابقه تلاش صادقانه خود ، توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب کند و اعتبار خود را بالا ببرد.

معرفی شرکت باربری صداقت بار معتبر ترین شرکت حمل بار در غرب تهران

کلمات مرتبط

 • باربری غرب تهران به شهرستان
 • باربری غرب تهران تهرانسر
 • باربری غرب تهران نیسان
 • باربری مرکز تهران
 • باربری غرب تهران چیتگر
 • باربری غرب تهران مرزداران
 • باربری در غرب تهران ظریف بار
 • باربری غرب تهران بلوار فردوس
 • باربری غرب تهران
 • بهترین اتوبار در غرب تهران
 • نیسان بار غرب تهران
 • وانت بار ارزان غرب تهران

نظر مشتری خوب ما در غرب تهران خانم ثریا

صداقت بار جزو بهترین شرکت های اثاث کشی در تهران هست که بسیار کارگران با اخلاق و حرفه ای دارد ، یکی از ویژه گی های خوب این شرکت قیمت ثابت بود که قبلا بسیار برایم پیش آمده بود شرکت باربری در هنگام مشاوره یک قیمت می دهد و در اتمام کار هم انعام دریافت می شود و هم قیمت اتوبار غرب تهران خدمات دو برابر می شد. ولی صداقت بار همان هزینه را دریافت کرد که در اولین تماس به من گفته بودن. حتما از خدمات این شرکت برای جابجایی اثاث منزل استفاده کنید.
بهترین شرکت باربری غرب تهران | اتوبار غرب تهران | صداقت بار
بهترین شرکت باربری غرب تهران | اتوبار غرب تهران | صداقت بار

باربری ارزان در غرب تهران

صداقت بار به عنوان شرکت های ارزان قیمت نیز در بین اهالی غرب تهران نیز شناخته شده است. باربری غــــرب تـــــهـــران صداقت بار از جمله شرکت های حمل بار غرب تهران می باشد که باربری ارزان قیمت اتوبار غرب تهران می باشد و دیده شده افراد این شرکت را به عنوان باربری ارزان غرب تهران و بهترین اتوبار غرب تهران به همدیگر معرفی کرده اند. اتوبار صداقت بار تمام تعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد و هیچگونه هزینه ای اضافی از شما دریافت نمی شود. قیمت ثابت صداقت بار باعث شده مشتریان زیادی به این شرکت اعتماد کنند و از این شرکت خدمات دریافت کنند.

موسسه حمل بار و باربری تهران صداقت بار | اتوبار تهران
موسسه حمل بار و باربری تهران صداقت بار | اتوبار تهران

مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران

این شرکت تمام نقاط غرب تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. اتوبار و باربری غرب تهران در محدوده های پونک ، ستارخان ، صادقیه ، جنت آباد ، شهر زیبا ، شهران ، ترشت ، گیشا ، چیتگر ، شهرک اکباتان ، تهرانسر ، حصارک ، باربری شهرک غرب ، آزادی ، فردوس ، کن و وردآورد خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در آن ارائه خواهد داد. هر نوع بار  به هر نقطه ای از کشور عزیزمان برای حمل و نقل دارید ، برای انتقال آن از غرب تهران به سراسر نقاط کشور و از سراسر کشور به منطقه غرب تهران می توانید از اتوبار غرب تهران کمک بگیرید. افراد مجرب و کارآزموده در این باربری برای خدمت رسانی به شما عزیزان همیشه در حال آماده باش کامل هستند.

لیست باربری و اتوبار های محدوده غرب تهران

ردیفنام باربری و اتوبارمحدوده ارائه خدمات اسباب کشی
۱باربری پونکمحله پونک
۲باربری ستارخاندهکده ستارخان
۳باربری صادقیهمحدوده صادقیه
۴باربری جنت آبادمحدوده جنت آباد
۵باربری شهرزیبامنطقه شهرزیبا
۶باربری شهرک شهید باقریشهرک شهید باقری
۷باربری شهرانمنطقه شهران
۸باربری کوهکشهرک کوهک
۹باربری کوهسار خیابان کوهسار
۱۰اتوبار کاشانیمحله کاشانی
11باربری شهرک غربمحدوده شهرک غرب تهران

 

کادر مجرب و کارآزموده در باربری در غرب تهران

در این مرکز همه نیروها از مدیر و مشاور گرفته تا راننده ها و کارگران حمل بار همه و همه افرادی زبردست با مهارت و کاردان هستند که در حیطه مسئولیت خویش مهارت و دانش مورد نیاز را دریافت کرده اند و با مهارت تمام به هموطنان خود خدمت می کنند. اگر به دنبال بهترین باربری غرب تهران هستید صداقت‌بار مناسب ترین گزینه برای شما خواهد بود.

دانش و تخصص نیروی انسانی باربری غرب تهران

در شرکت حمل اثاثیه منزل غرب تهران از علم و دانش روز برای حمل و نقل بار استفاده می شود. برخی ها گمان می کنند که حمل بار توسط کارگر و انتقال ایمن آن از یک مکان به مکانی دیگر کاری سهل و آسان است و نیاز به تخصص ندارد. اما آن ها اشتباه می کنند ، حمل ایمن و سالم بار اهمیت فوق العاده ای دارد و برای انجام آن تخصص و مهارت لازم است. دانش و تخصص در زمینه چگونگی حمل و نقل بار از مکان اولیه به داخل ماشین های حمل اثاثیه منزل، بسته بندی ، چیدمان اصولی بار در داخل ماشین حمل بار و انتقال صحیح آن به مقصد و استقرار بار در مکان ثانویه اصولی دارد که افراد حرفه ای در رابطه با آن دانش کسب کرده و مهارت اندوخته اند. امروزه دانش و تخصص بخشی جدایی ناپذیر از زندگی و حرفه افراد شده است. بدون دانش و تخصص هیچ کاری به درستی انجام نمی شود. دانش و تخصص در زمینه بسته بندی و چیدمان بار از دیگر موارد تخصصی است که در باربری غرب تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران | صداقت بار
بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران | صداقت بار

بسته بندی و چیدمان اصولی بار در اتوبار غرب تهران

قبل از حمل اثاثیه منزل در غرب تهران و انتقال بار ایمن و سالم ، باید بسته بندی اثاثیه منزل به صورت اصولی انجام شده باشد. در اتوبار غرب تهران به بسته بندی بار به صورت تخصصی نگریسته می شود. نحویه بسته بندی و چیدمان بار دارای اصولی صحیح است که اگر به درستی رعایت نشود ، انتقال صحیح بار ممکن نخواهد بود و کار نیمه نصفه انجام می شود.

بسته بندی و چیدمان بارهای شکستنی ، ظریف و نازک حساس است و دقت زیاد می طلبد. برای همین در این زمینه اصولی بسته بندی و چیدمان به شکل مخصوص و ویژه انجام می شود. برای این که بارهای شکستنی تکان نخورد و آسیب نبیند ، درز و شکاف و فاصله بین اجناس با نایلکس و نایلون های مخصوص ، فوم های نازک و یا نایلون های حبابدار مسدود می شود و با استفاده از طناب های محکم بسته بندی انجام می شود.  

اثاث کشی منزل در غرب تهران

اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید اثاث کشی کنید ولی استرس و نگرانی های بابت صدمه دیدن وسایل با ارزشتان دارید باید خدمتتان عرض نماییم که صداقت بار از جمله باربری خوب  و قدیمی در تهران میباشد که در طول دوران فعالیت خود جابجایی های زیادی را انجام داده است و تمامی حمل و نقل های خود را با موفقیت و با رضایت کامل مشتریان خود به اتمام رسانیده است. اگر میخواهید وسایلتان در هنگام اسباب کشی غرب تهران صدمه ببیند باما تماس نگیرید.

تفکیک نوع بار در اسباب کشی
تفکیک نوع بار در اسباب کشی

تفکیک نوع بار در باربری و اتوبار غرب تهران

باربری تهران غرب صداقت بار در باربری غرب تهران برای این که کار حمل و نقل به درستی انجام شود ، انواع بار از هم تفکیک می شوند. بارهای بزرگ و سنگین در یک بخش و بارهای ظریف ، نازک و شکستنی در بخشی دیگر قرار می گیرد. لوازمی چون مبل ، یخچال ، کمد لباس و میز و صندلی نهار خوری و غیره که سنگین هستند ، با دقت فراوان و رعایت اصول ایمنی به داخل ماشین حمل بار منتقل شده و درون ماشین محکم و منظم چیده می شوند و از پتو ، نایلون های مخصوص ، فوم  و پوشش های سه لایه که وسط آن از پشم شیشه است برای استقرار محکم و با دوام اثاثیه  استفاده می شود.

چیدمان اصولی بار در اتوبار غرب تهران

کادر مجرب اتوبار غرب تهران بار را به صورت منظم و دسته بندی شده در درون خودرو به صورت محکم و بادوام مستقر می کنند. با رسیدن به مقصد و حمل بار به محل ثانویه ، کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتریان کمک می کنند.

باربری غرب تهران به شهرستان ها

موسسه حمل و نقل صداقت بار تهران از جمله خدمات ارزنده ای که به مشتریان خود ارائه میدهد ارائه خدمات حمل و نقل به شهرستان ها می باشد. باربری غرب تهران نیز که زیر نظر شرکت صداقت بار فعالیت می کند خدمات جابجایی اثاثیه منزل از غرب تهران به شهرستان ها را به اهالی محترم غرب نشین تهران ارائه میدهد. باربری غرب تهران به شهرستان ها می تواند بلعکس هم باشد و شما می توانید هر گونه بار و اثاثیه منزل خود را از شهرستان ها به منطقه غرب تهران نیز توسط اتوبار صداقت بار جابجا کنید . حمل بار به شهرستان ها از جمله تخصص های صداقت بار می باشد.

هزینه و قیمت حمل بار در باربری غرب تهران

یکی از نکاتی که برای مشتری خیلی با ارزش است و از اهمیت ویژه برخوردار است ، بحث هزینه های انتقال بار است. در اتوبار غرب تهران نسبت خدمات صورت گرفته از طرف اتوبار غرب با هزینه دریافتی از مشتری متناسب است. بارهای نزدیک و کوچک هزینه کمتر و بارهای بزرگ تر و مقصد دورتر هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. مدیریت باربری بر این عقیده است که همه اقشار جامعه حق دارند از خدمات باربری برخوردار باشند ، برای همین هزینه باربری ها را به گونه ای در نظر گرفته است که پایین ترین قشر جامعه نیز از عهده پرداخت هزینه های حمل بار برآید

نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
خاور داخلی Updating Updating
کارگر خاور داخلی Updating Updating
خاور حومه Updating Updating
کارگر حومه Updating Updating
کارگر (حمل بار-بسته بندی-نظافتچی-پذیرایی) Updating Updating
فنی Updating Updating
بیمه هر میلیون Updating ...
تعرفه نیسان بار صداقت بار
نیسان بار (قیمت 2 ساعت) Updating Updating
نیسان بار حومه(قیمت 2 ساعت) Updating Updating
کارگر نیسان بار(قیمت 2 ساعت) Updating Updating

امکانات و تجهیزات موجود در اتوبار غرب تهران

در اتوبار غرب تهران همه نوع ماشین حمل بار در اندازه های کوچک مثل : نیسان ، وانت بار غرب تهران و پراید بار ، متوسط : کامیون های 5 تن و 10 تونی و کامیون های 15 تونی و ترانزیت های سنگین برای بار های بزرگ و مسافت طولانی موجود و در دسترس است. متناسب با بار مشتری از خودرو مناسب استفاده می شود. بیمه بار و خدمات حمایتی از دیگر اقدامات و امکانات موجود مرکز است.

کلیه اثاثیه منزل تحت پوشش بیمه صداقت بار قرار میگیرد
کلیه اثاثیه منزل تحت پوشش بیمه صداقت بار قرار میگیرد

بیمه بار و خدمات حمایتی در اتوبار غرب تهران

با تمام پیش بینی های صورت گرفته وجود حوادث غیر مترقبه در زمان حمل و نقل بار امکان پذیر است. برای این که در اینگونه موارد مشتری از نظر مالی متضرر نشود ، در اتوبار غرب تهران هر نوع بار قبل از حمل، بیمه می شود. تا در صورت مواجه شدن با حوادث ناگهانی و صدمه دیدن بار ضرر مالی مشتری جبران شود و از این بابت نگرانی وجود نداشته باشد.

 شیوه برقراری ارتباط با باربری غرب تهران

اگر صداقت بار را برای حمل و انتقال بار خود برگزیده اید ، برای سفارش بار با شماره های زیر ارتباط برقرار کنید. مشاوران متبحر در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

دریافت مشاوره رایگان در موسسه حمل و نقل غرب تهران

پس از این که با دفتر مشاوره تماس گرفتید ، مشاوران اتوبار شما را از چگونگی حمل ایمن بار ، انتخاب مسیرهای مناسب و زمان مناسب حمل بار و همچنین هزینه های حمل و نقل مطلع می کنند. این مشاوره کاملاً رایگان بوده و از این بابت هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

مراحل حمل بار در اتوبار غرب تهران

مراحل زیر برای حمل بار انجام می شود:

 1.         مشتری تصمیم می گیرد ، اسباب ، اثاثیه و لوازم محل کار یا زندگی خود را از یک مکان به مکانی دیگر منتقل نماید.
 2.         با مشاورین این مرکز تماس برقرار می کند.
 3.         پس از برقراری تماس ، مشاوره و راهنمایی کامل انجام می شود.
 4.         پیمان همکاری بین مشتری و مدیر باربری بسته می شود.
 5.         کادر مجرب شرکت به محل اعزام می شوند و در محل اولیه حمل بار مستقر می شوند.
 6.         کادر باربری در در بسته بندی اصولی بار به مشتری کمک می کنند.
 7.         بارها از هم تفکیک شده و دسته بندی و بسته بندی کامل می شود.
 8.         بار با رعایت تمام نکات ایمنی به داخل خودرو حمل بار منتقل می شود.
 9.         چیدمان بار درون خودرو به خوبی انجام می شود.
 10.         پس از اطمینان از محکم بودن بار خودرو به سمت مقصد حرکت می کند.
 11.         در مقصد کارگران آموزش دیده بار را به محل اصلی با رعایت نکات امنیتی و تخصصی منتقل می کنند.
 12.         کارگران در چیدن دوباره بار و دکوراسیون منازل و محل کار به مشتری کمک می کنند.

پس از اتمام کار و تحویل بار به مشتری یک چرخه از فعالیت های این مرکز حمل بار به پایان می رسد. پس از استراحت کامل ، نیروها برای خدمت رسانی به سایر هموطنان آماده می شوند و چرخه بعدی و حمل باری دیگر انجام می شود. و این چرخه ها تا ابد ادامه می یابد.

اگر شما هم اسباب کشی دارید ، درنگ نکنید و به خود شک راه ندهید ، گوشی را بردارید و با مشاوران باربری غرب تهران تماس بگیرید و چرخه بار خود را آغاز کنید.

شماره تلفن ما 1786 می باشد که می توان حتی با موبایل بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

سوالات متداول شما عزیزان 

آیا صداقت بار به تمام مناطق تهران خدمات می دهد؟

بله ، اتوبار صداقت بار در تمامی مناطق تهران خودرو های خود را ساکن کرده است و شما عزیزان از هر کجا که درخواست سرویس کنید در کوتاه ترین زمان خودرو و تیم حمل بار به محل شما اعزام می شود.

آیا صداقت بار با مجوز رسمی فعالیت می کند؟

بله ، صداقت بار از جمله معتبرترین شرکت های حمل و نقل در تهران می باشد که فعالیت خود را با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران غرب ارائه میدهد.

شماره تلفن های صداقت بار چنده؟

شماره تلفن ویژه صداقت بار 1786 می باشد که بدون پیش شماره حتی با موبایل می توانید تماس حاصل فرمایید.

آیا باربری غرب تهران به شهرستان هم خدمات باربری ارائه می دهد؟

بله ما در تیم حمل بار خود خدمات باربری به شهرستان ها را توسط خودرو های مناسب انجام میدهیم.

باربری صداقت بار خدمات مشاوره اسباب کشی می دهد؟

اتوبار صداقت بار برای مشتریان خود چت آنلاین در وب سایت قرار داده است که می توانید با استفاده از آیکون سمت راست قیمت و مشاوره با کارشناسان متخصص ما انجام دهید و همچنین بصورت شبانه روزی با شماره 1786 تماس حاصل فرمایید.

آیا باربری غرب تهران یعنی صداقت بار بیمه هم می کند؟

کلیه اثاثیه و لوازم شما از زمان شروع فعالیت تیم باربری صداقت بار ، تحت پوشش بیمه معتبر قرار می گیرد تا در صورت صدمه دیدن هزینه آن تمام کمال پرداخت شود. ارائه بیمه نامه و بارنامه در شروع باربری برای شما صادر می شود.

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل بار اثاث منزل
Provider Name
باربری و اتوبار غرب تهران, Telephone 1786-02144360360
منطقه
تهران – غرب تهران
توضیحات
باربری غرب تهران (از جمله شعبه های صداقت بار ) خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را در محدوده غرب تهران با انواع خودرو ها (کامیون-کامیونت-خاور-وانت بار و نیسان بار) بصورت شبانه روزی ارائه می دهد. جهت دریافت خدمات جابجایی لوازم سنگین و بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید.
3.5/5 - (85 امتیاز)

۶ دیدگاه برای “باربری و اتوبار غرب تهران

 1. ابوالفضل میرزابیگی گفته:

  همیشه دنبال یک شرکت باربری خوب که کارش رو به درستی انجام بده میگشتم تا با شرکت شما آشنا شدم واقعا تیم خوب و حرفه ای دارید بابت اثاث کشی خوبی که انجام دادین برامون خیلی ممنونم.

 2. اکبر حسنی گفته:

  هفته پیش که می خواستم اسباب کشی کنم پسر عموم شما رو معرفی کرد و گفت که صداقت بار هم شرکت معتبری هست و هم قیمت هاش منصفانه هست ، واقعیتش اولش دو دل بودم ولی وقتی تیم تون دو روز پیش اومد اثاث کشی مون رو انجام داد واقعا دیدم پسر عموم واقعا راست می گفته و خواستم هم از تیم خوب تون و هم مدیریت محترم آقای ویسانی عزیز تشکر کنم بابت تخفیفی که دادن بهمون.

 3. مینا ربیعی گفته:

  سلام وقت بخیر ، لطفا هزینه بسته بندی لوازم منزل و همچنین هزینه اثاث کشی از شهران شمالی تا بلوار فردوس (فکر کنم یک خاور کافی باشه) بهم میگین.شماره تماس من ۰۹۱۹۵۲۲**** ممنون میشم اطلاع بدید

 4. مینا احمدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  خیلی وقت بود دنبال یه شرکت خوب بودم لوازم منزلم رو با بدون آسیب به خونه جدیدم بیارن
  با شرکت شما تماس گرفتم و عاالی بودین ، خواستم تشکر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *