باربری غرب تهران شهرک شهید باقری ، اتوبار صداقت بار به عنوان بهترین و معتبر ترین شرکت حمل و نقل عمومی در استان تهران شعبات متعددی در سطح این استان دارد که تمام همشریان می توانند از خدمات اسباب کشی منزل ، دفتر کار و جابجایی کالا خدمات دریافت کنند. صداقت بار به عنوان قدیمی ترین شرکت باربری غرب تهران در محدوده شهرک شهید باقری خدمات اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل را ارائه می دهد .

تلفن تماس جهت مشاوره و درخواست سرویس اسباب کشی 1786 می باشد

بسته بندی اثاثیه منزل از جمله خدمات صداقت بار می باشد که درصورتی که شما نیاز به بسته بندی لوازم داشته باشید می توانید به صداقت بار بسپارید ، ما در شرکت صداقت بار کارشناسان حرفه ای را به این منظور در اخیتار داریم که بصورت کاملا حرفه ای پروسه جمع آوری و بسته بندی لوازم ریز تا درشت منزل را انجام می دهند. درصورتی که بسته بندی اثاثیه منزل را صداقت بار بسپارید دیگر نیاز نیست به دنبال کارتن های اسباب کشی باشید زیرا ما انواع کارتن جهت بسته بندی لوازم درشت تا کوچیک را در اخیتار شما قرار می دهیم.

وانت بار شهرک شهید باقری

صداقت بار جهت جابجایی اثاثیه منزل و کالا از انواع خودرو استفاده می کند که نسبت به حجم بار و درخواست مشتری خودرو مناسب جهت اسباب کشی را ارسال می کند. وانت بار از جمله خدمات صداقت بار می باشد که در منطقه شهرک شهید باقری ارائه می دهد و می توانید وانت بار تلفنی درخواست کنید.

بیمه نامه باربری

درصورتی که از شرکت باربری صداقت بار درخواست سرویس کنید نیاز نیست نگران اثاثیه و کالای خود باشید زیرا ما تمام لوازم رو بیمه می کنیم.

3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *