باربری در تهرانسر تهران | حمل بار و اثاثیه منزل اتوبار صداقت بار
باربری در تهرانسر تهران | حمل بار و اثاثیه منزل اتوبار صداقت بار

از خدمات باربری تهرانسر صداقت بار استفاده کنید | تلفن تماس 1786

ارائه خدمات اثاث کشی در محدوده تهرانسر تهران که در غرب تهران می باشد از تخصص های صداقت بار می باشد. امروزه استفاده از خدمات باربری تبدیل به یک امر مرسوم و عادی شده است. در کدام منطقه تهران هستید؟ تهرانسر، جردن، فرشته یا … می توانید از خدمات باربری تهرانسر صداقت بار یا دیگر شعبه های این باربری استفاده کنید. امروزه مانند قدیم الایام نیست که برای اسباب کشی تمام اقوام دور و نزدیک کمک کنند، زیرا تمام افراد دغدغه های خاص خود را دارند. می توان گفت بهترین روش برای یک جابجایی بدون دغدغه و نگرانی استفاده از خدمات اسباب کشی یک باربری است. باربری در زمینه حمل و نقل و جابجایی لوازم و وسایل خدمات بسیاری از جمله بسته بندی، بارکشی و جابجایی و تخلیه به مشتریان خود عرضه می کنند. در حمل و نقل وسایل و لوازم یکی از دغدغه های اصلی بسته بندی وسایل است. چه شما بخواهید از یک مکان اداری به جای دیگر جابجا شوید چه از یک محل مسکونی. چه شما فروشنده یک محصول باشید چه به عنوان خریدار یک وسیله را خرید کرده باشید، استفاده از خدمات باربری پیشنهادی مناسب است.

اسباب کشی منزل
اسباب کشی منزل | باربری تهرانسر صداقت بار

نکات مهم در هنگام اسباب کشی

شاید یکی از نکاتی که بسیاری از افراد در جابجایی وسایل به آن دقت نمی کنند، تخصصی بودن این کار است. برای بهتر انجام شدن جابجایی وسایل و لوازم پیشنهاد می کنیم از یک باربری مانند صداقت بار کمک بگیرید. این باربری ها از بسته بندی تا تخلیه کامل وسایل در محل را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند. در اسباب کشی به سلامتی خود اهمیت دهید. وسایل سنگین را بدون محابا بلند نکنید، زیرا می توانند آسیب های جدی به ستون فقرات شما وارد کنند. این مورد را بسیاری از افراد نادیده می گیرند و در اسباب کشی به آن توجهی نمی کنند. اگر به دنبال یک اسباب کشی یا حمل و نقل وسیله بدون دغدغه و نگرانی هستید، به موارد زیر توجه کنید.

از چند روز قبل اسباب کشی با یک شرکت باربری هماهنگی های لازم را انجام دهید. باربری صداقت بار تمامی خدمات را در زمینه جابجایی بار در بهترین حالت به مشتریان خود عرضه می کند.

اگر بسته بندی وسایل را خودتان انجام می دهید، سعی کنید که لوازم را دسته بندی کنید. در نظر داشته باشید که لوازم شکستنی اگر به خوبی بسته بندی نشوند، ممکن است در حین جابجایی شکسته شوند. می توانید بر روی بسته بندی های لوازم شکستنی بنویسید که این وسایل شکستنی هستند تا در حمل و نقل آن ها احتیاط لازم انجام شود.

استفاده از یک باربری مطمئن و مجرب مانند صداقت بار به شما کمک می کند که جابجایی و حمل و نقل وسایل بدون دغدغه و نگرانی انجام شود. در این صورت نیاز نیست تمامی افراد خانواده درگیر اسباب کشی باشند. می توانید از قبل با باربری ها تماس بگیرید و با خدمات آن ها آشنا شوید. سعی کنید  با توجه به حجم کاری که دارید برای درخواست نیرو با شرکت هماهنگ کنید.

شرکت باربری و اتوبار صداقت بار
شرکت باربری و اتوبار صداقت بار

پیش از اسباب کشی، باید محل جدید را نظافت کنید. برای این کار نیز می توانید از خدمات باربری ها مانند باربری در تهرانسر صداقت بار استفاده کنید. البته پس از اسباب کشی نیز به علت رفت و آمد، مجددا مکان جدید به تمیزکاری نیاز دارد. سعی کنید کار نظافت را دسته بندی کنید تا در حین نظافت مجبور به دوباره کاری نشوید.

پیش از اسباب کششی تمامی امکانات و تجهیزات مکان جدید را بررسی کنید و در نظر داشته باشید که ممکن است برخی وسایل یا تاسیسات نیاز به تعمیر داشته باشند. پیشنهاد می کنیم اگر در این زمینه تخصصی ندارید، آچار به دست نگیرید و این کار ها را به افراد متخصص و مجرب بسپارید. سیستم های گرمایشی و سرمایشی را چک کنید. تمامی کلید و پریز ها را امتحان کنید تا از درست بودن آن ها مطمئن شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل در صداقت بار با کارتن های با کیفیت
بسته بندی اثاثیه منزل در صداقت بار با کارتن های با کیفیت

با باربری تهرانسر صداقت بار ایمن وسایل خود را جابجا کنید

یکی دیگر از نکات مهمی که باید در حمل و نقل وسایل در نظر داشته باشید مسافت زمانی و مکانی است. با باربری تهرانسر صداقت بار می توانید وسایل خود را به راحتی به هر نقطه ای از تهران جابجا کنید. اما در نظر داشته باشید که شما یک جابجایی درون شهری دارید یا برون شهری؟ این مورد بسیار مهم است، زیرا مسافت طولانی تر مسلما نیاز به زمان و دقت بیشتری دارد. سعی کنید تمام کار های مربوطه را به یک شرکت معتبر باربری بسپارید. پیش از اینکه کلید مکان فعلی را تحویل دهید، قسمت های مختلف را چک کنید که چیزی را جا نگذارید. برای این کار ابتدا کابینت ها، کمد های دیواری، تراس، سرویس بهداشتی و حمام را به خوبی بررسی کنید. در این مکان ها احتمال اینکه وسیله ای جا بماند بسیار بیشتر است. برخی وسایل را در دسترس قرار دهید از جمله می توان به شارژر، وسایل بهداشتی، جعبه کمک های اولیه، خوراکی یا نوشیدنی اشاره کرد.

انواع خودرو باربری در شرکت اتوبار صداقت بار
انواع خودرو باربری در شرکت اتوبار صداقت بار

خودروی باربری

یکی از نکات مهمی که در اسباب کشی برای همه ما حائز اهمیت است، جابجایی وسایل به صورت ایمن است. با صداقت بار در این مورد نگرانی نخواهید داشت و تمامی وسایل و لوازم شما با امنیت کامل به صورت تخصصی حمل و نقل خواهند شد. حتی نیرو ها در حین جابجایی وسایل در نظر دارند که با دیوار راهرو یا راه پله ها آسیب وارد نکنند. این در صورتی که این کار بر اثر تجربه به دست آمده و اگر این کار را خود شما انجام دهید ممکن است آسیب های جدی به ساختمان فعلی و جدید وارد کنید.

وسایل کودک را جداگانه قرار دهید فراموش نکنید اگر کودک دارید تمامی وسایل مورد نیاز آن را در یک کیف جداگانه قرار دهید و همراه خود داشته باشید. از طرفی بهتر است که بسته بندی وسایل و لوازم کودک خود را کاملا مجزا انجام دهید، تا اگر قصد داشتید چیدمان اتاق کودک را در اولویت قرار دهید، به مشکل برخورد نکنید. در روز اسباب کشی یکی از افراد خانواده می تواند در مکان جدید، پیش از رسیدن وسایل حضور داشته باشد. این موضوع کمک خواهد کرد که نیرو ها وسایل و لوازم را در جای خود قرار دهند. البته این مورد را به خاطر بسپارید که نباید مزاحم کار نیرو های جابجایی وسایل شوید. بهتر است در مسیر قرار نگیرید، اما می توانید بر کار آن ها نظارت داشته باشید

سوالات متداول از باربری و اتوبار تهرانسر

آیا باربری تهرانسر بسته بندی هم می کند؟

بله ، البته این خدمات باید هنگام مشاوره به کارشناس مربوط گفته شود تا هزینه و نحوه دریافت این خدمات خدمتان ارائه شود.

باربری تهرانسر از چه خودرو های جهت جابجایی اثاثیه استفاده می کند؟

ما در شرکت صداقت بار از خودرو های تمیز و استاندارد مانند کامیون ، کامیونت ، خاور و وانت و نیسان استفاده می کنیم.

باربری از تهرانسر به شهرستان هم انجام میدهید؟

بله ، کلیه خدمات جابجایی اثاثیه و کالا از محدوده تهرانسر به دیگر نقاط تهران و شهرستان ها انجام می شود.

بیمه هم می کنید ؟

کلیه لوازم از زمان شروع فعالیت تیم باربری تحت پوشش بیمه نامه معتبر قرار می گیرد.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *