جهت مشاوره و درخواست سرویس باربری در اسلامشهر با شماره تلفن 1786 یا 02144360360 تماس حاصل فرمایید(کافیست روی شماره ها کلیک کنید).

صداقت بار به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در محدوده اسلامشهر تهران و با نام باربری اسلامشهر و اتوبار اسلامشهر فعالیت می کند، خدمات باربری در اسلامشهر را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. خدمات حمل اثاثیه منزل در منطقه اسلامشهر، میدان نماز، چهار دانگه، سلطان آباد، گلستان – الهیه، سه راه آدران و رباط کریم بصورت شبانه ارائه می دهد، شما می توانید در صورت نیاز به جابجایی وسایل با خودرو های خاور، کامیون، کامیونت، نیسان و وانت بار با باربری و اتوبار صداقت بار تماس حاصل فرمایید و درخواست سرویس باربری کنید.

از مشاوره تا جابجایی

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

Hidden

باربری و اتوبار اسلامشهر
باربری اسلامشهر – اتوبار اسلامشهر – صداقت بار

قیمت باربری در اسلامشهر

نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
خاور داخلی 850 هزار تومان 300 هزار تومان
کارگر خاور داخلی 170 هزار تومان 60 هزار تومان
خاور حومه 1300 هزار تومان 400 هزار تومان
کارگر حومه 170 هزار تومان 60 هزار تومان
کارگر (حمل بار-بسته بندی-نظافتچی-پذیرایی) 250 هزار تومان 60 هزار تومان
بیمه هر میلیون 3 هزار تومان ...
تعرفه نیسان بار صداقت بار
نیسان بار (قیمت 2 ساعت) 400 هزار تومان 150 هزار تومان
نیسان بار حومه(قیمت 2 ساعت) 500 هزار تومان 200 هزار تومان
کارگر نیسان بار(قیمت 2 ساعت) 150 هزار تومان 60 هزار تومان
هزینه ایاب و ذهاب برعهده مشتری میباشد

شرکت باربری و اتوبار صداقت بار با تجربه ترین شرکت ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در استان تهران اینک مفتخر می باشند خدمات اسباب کشی را در شهرستان های تهران بخصوص در منطقه اسلامشهر که شامل بسیاری از محله می شود را ارائه دهد. باربری اسلامشهر و اتوبار تهران اسلامشهر یکی ازش شعبات باربری جنوب تهران شرکت صداقت بار می باشد که خدمات زیادی برای جلب رضایت مشتریان خود ارائه می دهد و پروژه های اثاث کشی را با موفقیت انجام دهد.

شما هر گونه خدماتی که نیاز به اثاث کشی اعم از باربری با خاور ، کامیون ، کامیونت ، نیسان بار و وانت بار ، بسته بندی اثاثیه منزل ، بارگیری و چیدمان اثاثیه منزل ، جابجایی وسایل سنگین و باربری اسلامشهر به شهرستان ها را اگر نیاز دارید می توانید با صداقت بار تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان درخواست خدمات کنید. ارائه بهترین خدمات باربری در میدان نماز اسلامشهر بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته.

شماره باربری در اسلامشهر و اتوبار اسلامشهر صداقت بار1786 می باشد

اتوبار اسلامشهر

اسباب کشی کار نیست که بتوان بدون برنامه ریزی آن را انجام داد واگر با دیدگاه به این موضوع نگاه نکنیم بی شک باید خود را برای جبران هزینه های در هنگام اسباب کشی رخ می دهد آماده کنیم. اتوبار های زیادی در اسلامشهر فعالیت می کند که هیچ کدام از آنها خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم را ارائه نمی دهند. ما با تیکیه برای رزرومه کاری خود شامل بیش از 10 هزار حمل اثاثیه منزل ، بیش از 400 حمل اثاثیه ادارات و بسته بندی اثاثیه که همه این اسباب کشی ها بدون کوچک ترین صدمه ای انجام شده است در خدمت شما عزیزان هستیم.

قیمت و تعرفه باربری کلیه باربری و اتوبار ها مجاز را شرکت اتحادیه باربری تهران مشخص می کند و ما داشتن مجوز رسمی از اتحادیه تمامی تعرفه ها و قیمت های حمل بار و اثاثیه منزل را زیر نظر این اتحادیه مشخص می کینم. شما می توانید با استفاده از شماره تلفن 1786 خط ویژه با ما تماس حاصل فرماید و با یکی از کارشناسان ما اقدام به مشاوره کاملا رایگان کنید، کارشناس ما شما را با نوع خدماهی که شامل جابجایی شما می شود را به طور کامل و متخصصر توضیح می که در ادامه قیمت باربری و اسباب کشی شما نیز ارائه داده میشود. بی شک قیمتی که از ما خواهید گرفت، از هیچ اتوبار دیگری نخواهید گرفت.

هزینه اسباب کشی در محدوده اسلامشهر تهران

موسسه صداقت بار که همیشه بهترین قیمت و مقرون به صرفه ترین هزینه های اسباب کشی را برای مشتریان خود ارائه داده در بخش اسلامشهر نیز قیمت های بسیار پایین تر نسبت به سایر رقباع خود به مشتریان ارائه داده است که می توانید در جدول پایین به تعرفه برخی خدمات را مشاهده کنید. صداقت بار به عنوان باربری ارزان در اسلامشهر و یا اتوبار ارزان در اسلامشهر فعالت می کند و با ارائه خدمات با کیفیت تمامی مشتریان خود را راضی و جلب رضایت 99 درصد آنها را گرفته است.

باربری اسلامشهر به شهرستان

خدمات حمل بار از اسلامشهر به شهرستان ها از جمله تخصص های موسسه باربری ما می باشد که می توانیم با خیالت راحت این خدمات را از ما درخواست کنید. ما به منظور ارسال به موقع و امنیت کالای ارسالی شما عزیزان افرادی با تخصص های بالا و آموزش دیده در سرویس باربری اسلامشهر به شهرستان ها استفاده کرده ایم. افراد و خودرو های مورد استفاده به این منظور از کیفیت بالای برخوردار می باشد. توجه داشته باشید صداقت بار از زمان بارگیری کلیه لوازم شما را تحت پوشش بیمه معتبر قرار میدهد.

 حمل اثاثیه منزل در رباط کریم

حمل بار و اثاثیه منزل که تخصص باربری صداقت بار می باشد و با چند تیم مجرب و آموزش دیده به صورت شبانه روزی و همچنین با ارائه سرویس vip به خدمات دهی می کند.اگر شما جزو اهالی محترم رباط کریم هستید و به دنبال یک شرکت باربری و اتوبار مناسب در رباط کریم می گردید ، می توانید بر روی صداقت بار حساب کنید. زیرا ما افراد متخصصی داریم که به تمامی محله های رباط کریم آشنایی کامل دارند آماده هر گونه خدمات رسانی در حوزه اسباب کشی برای شما عزیزان می باشند.

محله های اسلامشهر

 • میدان نماز
 • رباط کریم
 • چهاردنگه
 • سبزدشت
 • گلستان
 • الاهیه
 • سلطان آباد
 • بازار مبل (شهرک قلعه میر)
 • سرنوری
 • مهدیه و محمدیه
 • قائمیه
 • واوان
 • سه راه آدران
 • و…

بیشتر این مناطق در نزدیکی و یا بخشی از منطقه اسلامشهر می باشد که همه آنها شامل مناطق تحت پوشش باربری ما می باشد و خدمات بدون هیچ گونه کم و کاستی ارائه داده میشود.

انواع خودرو باربری در شرکت اتوبار صداقت بار
انواع خودرو باربری در شرکت اتوبار صداقت بار

باربری خاور ، کامیون و کامیونت در اسلامشهر

همانطور که گفته بودیم شرکت صداقت بار برای ارائه خدمات اثاث کشی خود از خودرو های گوناگونی استفاده می کند که یکی از این خودرو ها خاور می باشد ، خودرو خاور از بهترین خودرو ها برای جابجایی اثاثیه منزل به شمار می رود که صداقت بار این خودرو را با 4 کارگر که یک نفر راننده و 3 نفر دیگر کارگر حمل بار می باشد در اختیار شما قرار می دهد. ماشین خاور دارای فضای زیادی برای بارگیری انواع بار می باشد که درصورتی که لوازم شما زیاد نباشد می توانید با یکبار بارگیری کلیه لوازم منزل یا شرکت را با این خودرو جابجا کنید.

حمل بار با وانت و نیسان | باربری و اتوبار صداقت بار 44360360
حمل بار با وانت و نیسان | باربری و اتوبار صداقت بار 44360360

نیسان بار و وانت بار اسلامشهر

اگر شما جزو افرادی هستید که برای جابجایی لوازم یا کالای خود نیاز به خودرو نیسان و وانت بار هستید باز می توانید بر روی صداقت بار حساب باز کنید با یک تماس درخواست خدمات نیسان بار و وانت بار کنید. صداقت بار دارای زیادی ماشین نیسان و وانت می باشد که برای ارائه خدمات جابجایی لوازم کم حجم به مشتریان ارائه می دهد. خودرو های نیسان و وانت بار اسلامشهر از نظر کیفیت بسیار بالا بود نسبت به سایر خودرو ها قیمت و هزینه کمی برای جابجایی لحاظ می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل در اسلامشهر

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در اسلامشهر

بسته بندی اثاثیه منزل از خدمات ویژه باربری در رباط کریم می باشد که توسط افراد آموزشش دیده متخصص انجام میشود. بی شک مرحله اسباب کشی جزو حساس ترین و مهم ترین مراحل یک جابجایی می باشد زیرا اگر از مرحله چشم پوشی کنیم و بدون درنظر گرفتن نوع بسته بندی وسایل منزل ، هر کدام از وسایل منزل را بسته بندی کنیم بی شک در هنگام بارگیری و حمل و نقل صدمه می بینند.

اتوبار صداقت بار در محدوده اسلامشهر

بهترین اتوبار در اسلامشهر تهران

باربری تهران و اتوبار های زیادی در منطقه اسلامشهر فعالیت می کنند ، چه با مجوز چه بی مجوز ، تشخیص یک اتوبار معتبر و خوب در صورت نا آشنایی با تیم باربری صداقت بار کار دشواری می باشد. خدمات و قیمت های که از ما دریافت می کنید بسیار متوجه می شوید که هیچکدام از باربری های دیگر این خدمات را با این کیفیت و با این قیمت به شما هرگز ارائه نمی دهند.

شاید در ذهن شما سوال پیش بیاید که چرا انقدر مطمئن حرف میزنم !؟؟

در جواب باید بگویم که ما سالهاست در حوزه امر اسباب کشی فعالیت می کنیم و بعد هر جابجایی که انجام دادیم ، با مشتری تماس گرفته ایم و از نحوه برخورد تیم مان ، رضایت داشتن و رضایت از قیمت باربری سوال پرسیده ایم که 99درصد آنها بلااستثنا از تیم حمل بار ما رضایت کامل داشته اند.

لیست باربری های اسلامشهر | اتوبار

در جدول زیر بهترین و معتبر ترین شرکت های باربری در محدوده اسلامشهر را برای شما لیست کرده ایم تا در صورت نیاز از این لیست استفاده نمایید. جهت دریافت لیست باربری های تهران کلیک کنید.

نام محدوده فعالیتتلفن تماس
باربری اسلامشهر قائمیهاسلامشهر44360360
باربری اسلامشهر قائمیهاسلامشهر میدان نماز1786
باربری واوانواوان – اسلامشهر44360360
باربری نسیم شهرنسیم شهر (اکبر آباد)44360360
اتوبار اسلامشهرسه راه آدران(شهرک قلعه میر)44360360
باربری نصیرشهرنصیرشهر44360360
باربری رباط کریمرباط کریم44360360
باربری سلطان آبادسلطان آباد44360360
باربری گلستانگلستان روبروی شهرک الهیه44360360
لیست باربری های اسلامشهر تهران

خودرو های حمل بار ما در باربری اسلامشهر میدان نماز

شرکت حمل و نقل صداقت بار ماشین های گوناگونی اعم از خاور ، نیسان ، وانت ، کامیون بار مسقف و موکت بندی را در اخیتار دارد که نسبت به نیاز مشتری و تعداد نیاز به کارگر به محل ارسال می کند. تمامی خودرو های مورد استفاد در شرکت ما از نظر فنی کامل و همیشه قیل از انجام سرویس دهی به طور توسط یک شخص مطمئن در شرکت بررسی و مجوز اسباب کشی داده میشود تا هیچگونه مشکلی تهدید نکند اسباب کشی شما عزیزان را و به سلامت به خانه جدید جابجا شوید و به ادامه زندگی تان بپردازید.

صداقت بار جهت ارائه سرویس سریع خودرو های خود را در اسلامشهر میدان نماز مستقر کرده است تا در صورت سرویس از محدوده اسلامشهر خودرو حمل بار به همراه تیم حمل بار در سریع ترین زمان به محل اعزام شوند.

شماره باربری در اسلامشهر قائمیه

جهت درخواست خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل می توانید با تلفن های 1786 بدون پیش شماره و یا با تلفن 02144360360 تماس حاصل فرماید و در مرحله اول از خدمات مشاوره توسط کارشناس حرفه ای برخوردار باشید و در ادامه قیمت باربری های خود مطلع شوید و درصورت توافق یک روز و زمان دقیق جهت انجام اثاث کشی از طرف شما انتخاب شود. بدون شک شما بهترین قیمت را از باربری اسلامشهر قائمیه صداقت بار دریافت خواهید کرد.

سوالات متداول

آیا باربری صداقت بار مجوز رسمی دارد؟

بله ، صداقت بار در محدوده اسلامشهر با مجوز رسمی فعالیت می کند و یک شرکت باربری مجاز می باشد.

آیا می توان چند روز قبل رزرو کرد؟

بله شما می توانید زمان اسباب کشی خود را از چند روز قبل رزرو کنید.

آیا صداقت بار خدمات باربری از اسلامشهر به شهرستان های دیگر را دارد؟

بله ، صداقت بار خدمات درون شهری و برون شهری را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد.

آیا صداقت بار یک تیم مجزا جهت بسته بندی ارسال می کند ؟

بله، یک تیم متخصص بسته بندی قبل از تیم حمل بار با تمام تجهیزات مورد نیاز مانند کارتن ، نایلون حباب دار و… برای شما ارسال میشود.

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل بار در محدوده اسلامشهر
Provider Name
باربری اسلامشهر, Telephone No.021-44360360
منطقه
تهران – اسلامشهر
توضیحات
خدمات حمل بار در محدوده اسلامشهر تهران توسط باربری و اتوبار صداقت بار با کادری مجرب و حرفه ای با بسته بندی لوازم منزل ، ارائه سرویس بصورت شبانه روزی ، حمل بار با انواع خودور خاور، کامیون ، وانت و نیسان بار | باربری رباط کریم ، چاردانگه ، سه راه آدران ، شهرک قلعه میر ، سلطان آباد ، الهیه ، گلستان ، گلستان فلکه اول ، گلستان فلکه دوم ، صالحیه ، سبز دشت ، اکبر آباد ، نسیم شهر ، نصیر شهر ، پایانه باربری بهارستان ، سر کلمه ، شهرک امام حسین ، میدان نماز
4/5 - (52 امتیاز)

۲ دیدگاه برای “باربری اسلامشهر

 1. نظرات کاربران
  امیرعباس رستمی گفته:

  واقعا شرکت بسیار خوبی هستید ، اصلا فکر نمی کردم به این آسونی اثاث کشی مون رو انجام بدید. خواستم تشکر کنم

 2. نظرات کاربران
  مینا محمدی گفته:

  واقعا کارتون عالی ، دست تک تک کارگراتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای مطالعه