باربری سه راه آدران | باربری شهرک قلعه میر | باربری بازار مبل امام رضا
باربری سه راه آدران | باربری شهرک قلعه میر | باربری بازار مبل امام رضا

باربری سه راه آدران – باربری شهرک قلعه میر – اگر جزو ساکنین منطقه سه راه آدران اسلامشهر هستید و به دنبال شرکت باربری میگیردید پیشنهاد ما اتوبار صداقت بار می باشد. جهت مشاوره و درخواست سرویس اسباب کشی با شماره 1786 یا 44360360 تماس حاصل فرمایید. اتوبار صداقت بار از جمله معتبرترین و قدیمی ترین شرکت های حمل بار و اثاثیه منزل در تهران میباشد و امروزه توانسته در تمام محدوده های تهران و الخصوص در شهرستان های اطراف شعبه فعال افتتحاح کند. جهت دریافت خدمات باربری سه راه آدران و جابجایی اثاثیه منزل و کالای تجاری کافی هست با ما تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان شما را از روند انجام اثاث کشی آشنا و همچنین قیمت جابجایی اثاثیه منزل شما را نیز محاسبه و ارائه خواهند داد.

سه راه آدران در جاده ساوه و بعد از اسلامشهر، نرسیده به رباط کریم قرار داد و راه های دسترسی از تهران به سه راه آدران می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کیلومتر 20 اتوبان تهران ساوه، خروجی شهریار (بعداز ورود به جاده شهریار اولین دوربرگردان به سمت سه راه آدران)
  • جاده ساوه از اسلامشهر به سمت رباط کریم، بعد از شهرک سلطان آباد سه راه آدران.
  • رباط کریم به سمت اسلامشهر بعد از شهرک نصیرشهر (شهرک قلعه میر-سه راه آدران).

باربری بازار مبل قلعه میر

سه راه آدران بیشتر به دلیل داشتن بازار مبل امام رضا معروف است و بیشتر حمل و نقل های این محدوده جابجایی مبل می باشد. بسیاری از اهالی داخل تهران برای خرید مبل به بازار مبل قلعه میر مراجعه می کنند زیرا هم قیمت مناسب دارد و هم تنوع بیشتری دارد. اگر جزو کسانی هستید که مبل خریداری کردید و به دنبال باربری جهت جابجایی مبل به خانه خود را دارید صداقت بار درخدمت شماست. کافیست با 1786 تماس حاصل فرمایید.

خدمات حمل بار با نیسان | نیسان آبی در تهران | صداقت بار
خدمات حمل بار با نیسان | نیسان آبی در تهران | صداقت بار

اتوبار , باربری سه راه آدران

با توجه به بررسی های انجام شده اتوبار های معدودی در منطقه سه آدران (شهرک قلعه میر) فعالیت می کنند و پیدا کردن شرکت اتوباری که بتوانید به تمام تعهداتش عمل کند و قیمت ثابت ارائه دهد بسیار دشوار میباشد. ما در صداقت بار به شما تظمین می کنیم کلیه اثاثیه منزلتان با دقت و امنیت بالا جابجا شود و در صورت خسارت هزینه آن توسط بیمه، تمام و کمال پرداخت شود. اتوبار صداقت بار کلیه جابجایی های خود را تحت پوشش بیمه قرار میدهد.

بیمه حمل و نقل یا بیمه باربری، بیمه ای میباشد که شرکت های باربری جهت امنیت و جلوگیری از خسارت ها برای مشتریان خود انجام میدهند. حتما در هنگام دریافت خدمات حمل و نقل از شرکت مربوط، درخصوص بیمه سوال فرمایید که لوازم شما بیمه میشود یا نه.

قیمت باربری سه راه آدران | حمل بار و اثاثیه منزل با قیمت ارزان با صداقت بار
قیمت باربری | حمل بار و اثاثیه منزل با قیمت ارزان با صداقت بار

قیمت باربری شهرک قلعه میر

شهرک قلعه میر که به تازگی شهرک امید نیز نامیده میشود از قدیمی ترین محلات نزدیک به تهران میباشد. اکثر افرادی که در این محله ساکن هستند از باربری ها استفاده نمی کنند زیرا بسیار کم پیش میاید که افراد به محله های دور جابجا شوند و اکثرا افراد با خودرو های همچون نیسان و وانت جهت اثاث کشی استفاده می کنند. اگر جای که می خواهید اسباب کشی کنید و لوازم منزل زیادی ندارید پیشنهاد ما استفاده از خدمات باربری نیسان و وانت بار صداقت بار میباشد. زیرا استفاده از نیسان بار و وانت بار می تواند در اینجور مواقع بسیار هزینه و قیمت باربری را کاهش دهد. تعرفه صداقت بار به شرح زیر میباشد.

نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
خاور داخلی 850 هزار تومان 300 هزار تومان
کارگر خاور داخلی 170 هزار تومان 60 هزار تومان
خاور حومه 1300 هزار تومان 400 هزار تومان
کارگر حومه 170 هزار تومان 60 هزار تومان
کارگر (حمل بار-بسته بندی-نظافتچی-پذیرایی) 250 هزار تومان 60 هزار تومان
بیمه هر میلیون 3 هزار تومان ...
تعرفه نیسان بار صداقت بار
نیسان بار (قیمت 2 ساعت) 400 هزار تومان 150 هزار تومان
نیسان بار حومه(قیمت 2 ساعت) 500 هزار تومان 200 هزار تومان
کارگر نیسان بار(قیمت 2 ساعت) 150 هزار تومان 60 هزار تومان
هزینه ایاب و ذهاب برعهده مشتری میباشد

نحوه دریافت خدمات باربری سه راه آدران و اسباب کشی از صداقت بار

درحال حاضر شما می توانید جهت دریافت خدمات اسباب کشی در سه راه آدران و شهرک قلعه میر از طریق تلفن های تماس 1786 و 44360360 استفاده نمایید و اقدام به مشاوره درخواست سرویس اسباب کشی کنید. همکاران ما بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. در مرحله اول شما مبدا و مقصد جابجایی را مشخص می کنید و در مرحله بعد نوع کالای جابجایی که می تواند اثاثیه منزل ، کالای تجاری ، کالای اداری ، جابجایی مبل باشد. در مرحله بعد قیمت باربری از سوی کارشناس صداقت بار محاسبه و ارائه داده خواهد شد. درصورت توافق تیم حمل بار که شامل 3 کارگر و یک راننده میباشد به محل در تاریخ درخواست شده به محل اعزام خواهند شد و اثاث کشی را شروع خواهند کرد.

بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از مهمترین کار های که باید در هنگام اسباب کشی به آن بیشتر توجه شود و زمان زیادی برای آن صرف شود بسته بندی میباشد. بسته بندی اثاثیه منزل اگر به خوبی انجام نشود می تواند دردسر های همچون کاهش سرعت بارگیری، افزایش احتمال شکستگی وسایل در هنگام جابجایی را افزایش دهد. اگر جزو افرادی هستید که زمان زیاد یا تجربه کافی برای بسته بندی وسایل منزل را ندارید صداقت بار یک تیم متخصص برای این منظور به خدمت گرفته است که می توانید از تیم بسته بندی هم در کنار تیم حمل بار استفاده نمایید. کافیست هنگام مشاوره درخواست بسته بندی هم کنید تا تیم بسته بندی به همراه کارتن و لوازم کامل به محل اعزام شوند.

مطالب مرتبط

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای مطالعه