یک خبر خوش برای شما دوست عزیزی که ساکن منطقه پیروزی تهران هستید ، موسسه باربری و اتوبار صداقت بار شعبه خود را در منطقه خیابان پیروزی تهران افتتاح کرد . باربری پیروزی و اتوبار پیروزی ارائه خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته در سراسر محله پیروزی با کادری مجرب و حرفه ای انجام میشود. باربری در پیروزی زیر نظر شرکت صداقت بار تمامی فعالیت و تعرفه های خود را ارائه میدهد . شما می توانید از منطقه پیروزی به هر نقطه از تهران اثاث کشی کنید و بدون کوچک ترین مشکل و صدمه ای برای وسایل با ارزشتان ، صداقت بار پیشرو در ارائه هر چه بهتر خدمات حمل و نقل در تهران.

باربری پیروزی - اتوبار پیروزی تهران | صداقت بار

حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی

ما در صداقت بار با در اختیار داشتن بهترین و با تجربه ترین افراد خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را به بهترین شکل به تمام مشتریان خود ارائه میدهیم ، حال برای منطقه پیروزی چندین تیم در اختیار شما قرار داده ایم تا حمل بار و اثاثیه منزل در پیروزی را برای شما عزیزان انجام دهند. افرادی که در صداقت بار فعالیت می کنند به تمامی موارد اسباب کشی و فوت و فن های جابجایی اثاثیه منزل سبک و سنگین مسلط می باشند و شما می توانید با خیال راحت اسباب کشی منزل خود را به ما بسپارید و فقط نظاره گر کار تیم حمل بار ما باشید.

برای تماس و درخواست سرویس باربری در پیروزی با شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره حتی با موبایل ، تماس حاصل فرمایید

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در هنگام اثاث کشی توسط تیم باربری صداقت بار | متخصص اسباب کشی
بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در هنگام اثاث کشی توسط تیم باربری صداقت بار | متخصص اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل در پیروزی

شرکت های باربری از جمله خدماتی که به مشتریان خود در کنار جابجایی اثاثیه منزلشان ارائه میدهنده خدمات بسته بندی اثاثیه منزل می باشد که به بهترین شکل باید این مورد انجام شود. اگر شما بسته بندی خوبی نداشته باشید ولی اثاثیه منزل شما را بهترین راننده با بهترین خودرو حمل بار ، جابجا کند بدون شک دچار مشکل خواهید شد و وسایل تان در طول اسباب کشی صدمه خواهند دید. حال باربری صداقت بار افراد و تیم متخصص به همین منظور در اختیار شما قرار میدهد و شما می توانید کلیه اثاثیه منزلتان را در اخیتار این افراد قرار دهید تا وسایل منزل شما را با تجهیزاتی که به همراه خود می اورند بسته بندی و در خودرو حمل بار چیدمان کنند. 

قیمت باربری در پیروزی

اتوبار و باربری صداقت بار از معتبر ترین باربری های تهران می باشد که با مجوز رسمی فعالیت می کند و این شرکت با تمامی تعرفه و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران ارائه میدهد و شما تعرفه قانونی و منصفانه اسباب کشی خود را پرداخت خواهید کرد. قیمت باربری پیروزی بستگی به مقصد ، استفاده از خدمات مانند بسته بندی ، نوع خودرو حمل بار ، تعداد کارگر مورد نیاز و میزان ساعت کارگران برای جابجایی اثاثیه منزل شما بستگی دارد. همچنین داشتن وسایل سنگین و جابجایی آن در طبقات نیز در قیمت باربری تاثیر دارند.

برای دریاقت قیمت باربری خود با شماره 1786 تماس حاصل فرمایید.

معرفه محله پیروزی

محله پیروزی در یک نگاه
نام محله: پیروزی
منطقه: ناحیه 2 منطقه 13 شهرداری تهران
محل استقرار: شرق شهر تهران
شهرت محله: دسترسی مناسب به امکانات رفاهی
بافت محله: عمدتا آپارتمان‌های چند طبقه و نوساز
همسایه های محلی: شرق به بزرگراه بسیج(میدان شهید کلاهدوز سابق) | غرب به میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) | از شمال با خیابان 5/31| جنوب با بزرگراه محلاتی
دسترسی های محلی: بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی، بزرگراه محلاتی، خیابان پیروزی
ایستگاه مترو: دارد
ایستگاه BRT : ندارد
سطح قیمت: متوسط رو به بالا
نرخ ملک: از متری 7 میلیون تومان تا متری 15 میلیون تومان

محله پیروزی تهران کجاست؟
محله‌ی پیروزی در ناحیه‌ی 2 منطقه‌ی 13 شهرداری و شرق شهر تهران قرار گرفته است. این محله از جنوب به بزرگراه محلاتی، از شمال به خیابان 5/31 ، از شرق به بزرگراه بسیج(میدان شهید کلاهدوز سابق) و از سمت غرب با میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) همسایه است.

 

4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.