حمل بار و اثاثیه منزل در منطقه آرژانتین تهران بصورت شبانه روزی توسط تیم باربری صداقت بار ارائه داده می شود. اگر به دنبال یک شرکت معتبر و مجاز که قیمت های منصفانه جهت جابجایی اثاثیه منزل و کالای تجاری خود میگیردید ما در صداقت بار با بیش از 20 سال سابقه فعالیت می کنیم و تا به امروز توانسته ایم اعتماد و رضایت بیش از 95 درصد از مشتریان خود را جلب کنیم. باربری آرژانتین (یکی از شعبه های صداقت بار در تهران) به عنوان باربری ، اتوبار ، شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه با خاور ، کامیون ، نیسان و وانت بار فعالیت می کند.

تلفن های تماس باربریو اتوبار آرژانتین

1786 خط ویژه – 02144360360

اتوبار صداقت بار با ارائه خودرو های متفاوت جهت جابجایی و اسباب کشی انواع بار در بین اهالی تهران بسیار مورد اعتماد قرار گرفته است و همچنین قیمت های شرکت ما با دیگر همکاران بسیار منصفانه و قابل مقایسه نمی باشد. تخصص های شرکت باربری صداقت بار می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • حمل بار و اثاثیه منزل از آرژانتین به تمام نقاط
  • حمل بار با کامیون و کامیونت
  • حمل بار با خاور
  • حمل بار با وانت و نیسان بار
  • جابجایی لوازم سنگین
  • ارسال کارگر خالی جهت کمک به اسباب کشی
  • ارائه قیمت ثابت
  • استفاده از خودرو های با کیفیت و تمیز
  • پیگیری رضایت مشتری بعد از اتمام پروسه اسباب کشی
  • ارائه خدمات بسته بندی کلیه وسایل با لوازم مخصوص(کارتن ، وکیوم و…)
باربری آرژانتین تهران | خدمات حمل بار در مرکز و میدان آرژانتین تهران
باربری آرژانتین تهران | خدمات حمل بار در مرکز و میدان آرژانتین تهران

اتوبار آرژانتین تهران

صداقت بار به عنوان اتوبار آرژانتین تا به امروز خدمات باربری را به بسیار از همشهریان که در این منطقه ساکن هستند ارائه داده است و بیش از 90 درصد مشتریان از قیمت و نحوه ارائه خدمات رضایت داشته اند. اگر شما جزو افرادی هستید که این روز ها به دنبال اتوبار مناسب جهت حمل بار و اثاثیه منزل میگردید می توانید جهت دریافت خدمات از اتوبار ما با شماره تلفن های 1786 (خط چهار رقمی ) یا با شماره تلفن 02144360360 تماس حاصل فرمایید، ما بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات حمل بار از منطقه آرژانتین تهران به دیگر نقاط تهران و شهرستان ها هستیم.

حمل بار با وانت و نیسان | باربری صداقت بار
حمل بار با وانت و نیسان | باربری صداقت بار

باربری با نیسان و وانت در محدوده آرژانتین تهران

صداقت بار به منظور جابجایی انواع کالا تجاری بزرگ و کوچک خودورهای متفاوتی دارد که می توان به نیسان و وانت بار اشاره کرد، اگر لوازم جابجای شما کم می باشد به منظور صرفه جویی در هزینه از نیسان بار و وانت بار صداقت بار استفاده نمایید.

خودرو های باربری نیسان و وانت بار صداقت بار دارای 2 کارگر می باشد بصورت پیش فرض و هردو کار بارگیری و تخلیه بار را برای شما انجام می دهند، نگران خسارت احتمالی به کالای جابجایی خود نیز نباشید زیرا کلیه حمل بار های توسط شرکت صداقت بار بیمه می شود و درصورت خسارت هزینه آن پرداخت می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در منطقه آرژانتین

صداقت بار به عنوان بهترین باربری در منطقه آرژانتین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را با استفاده از افراد متخصص به مشتریان خود ارائه می دهد. درصورتی که از خدمات بسته بندی صداقت بار استفاده کنید دیگر نیاز نیست به دنبال تهیه لوازم مورد نیاز اعم از کارتن در ابعاد مختلف ، نایلون حبابدار ، چسب پهن و حتی کارتن رگال دار و… بگردید ، تیم صداقت بار کلیه لوازم مورد نیاز جهت بسته بندی لوازم منزل و کالای شما به محل اعزام می شوند و شروع به بسته بندی وسایل از ریز تا درشت می کنند.

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل بار اثاثیه منزل
Provider Name
باربری آرژانتین, Telephone No.021-44360360
منطقه
تهران – آرژانتین
توضیحات
باربری آرژانتین و اتوبار آرژانتین به عنوان یکی از شعبه های شرکت باربری صداقت بار در منطقه آرژانتین تهران فعالیت می کند و خدمات باربری و حمل بار اثاثیه منزل ارائه میدهد.
4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *