باربری و اتوبار صداقت بار به عنوان یکی از بزرگ ترین ناوگان های حمل و نقل عمومی در استان تهران خدمات باربری در ولیعصر نیز ارائه می دهد و یک شعبه در این محدوده از تهران دارد که همشهریان عزیز که قصد اسباب کشی در این منطقه را دارند می توانند از خدمات باربری ولیعصر و اتوبار ولیعصر صداقت بار استفاده نمایند. ما در صداقت بار کارشناسان متخصصی را در اختیار شما قرار می دهیم تا شما را با تمام مراحل اسباب کشی توسط تیم حمل بار صداقت بار آشنا و قیمت باربری در ولیعصر را برای شما ارائه دهند. 

شماره تماس باربری و اتوبار صداقت بار 1786 بدون پیش شماره حتی با موبایل می باشد.

باربری ولیعصر | اتوبار ولیعصر | صداقت بار

باربری ولیعصر

اتوبار های بسیاری در منطقه ولیعصر تهران فعالیت می کنند ولی به راحتی نمی توان یک شرکت خوب را تشخیص داد. اکثر باربری و اتوبار ها در تهران بدون مجوز و بدون تخصص در این حوزه فعالیت می کنند که باعث شده نظر مردم نسبت به اکثر شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل ، بی اعتماد شوند. با این حال شرکت های واقعا خوبی وجود دارد که می توان به راحتی و با اطمینان کامل از آن ها خدمات دریافت کرد. سعی کنید قبل از اسباب کشی توسط تیم باربری ولیعصر ، از آنها یک مشاوره کامل و دقیق بگیرید به عنوان مثال این سوال ها را بپرسید و اگر جواب آن ها بله بود و به صورت کتبی به شما نامه ای جهت تعهد دادن ، خدمات دریافت کنید.

1- آیا باربری شما مجوز دارد ؟

2- آیا افرادی که ارسال می کنید به تمام مهارت های حمل بار مانند جابجایی لوازم سنگین و بسته بندی آنها تخصص دارد؟

3- قیمتی که برای من ارائه می دهید قیمت شسته و رفته و تمام شده می باشد ، آیا در طول پروسه اسباب کشی زیاد نمی شود؟

4- در صورت خسارت دیدن لوازم در حین جابجایی هزینه آن به چه صورت می باشد ؟ آیا شرکت شما پرداخت می کند؟

5- کیفیت خودرو های شما چطور هست ؟ آیا خودروی که ارسال می کنید از نظر فنی سالم می باشد؟

این سوالات از جمله مهمترین سوالاتی می باشد که شما باید قبل از شروع اثاث کشی از شرکت باربری و اتوبار بپرسید و اطمینان حاصل فرمایید. 

شماره تلفن باربری ولیعصر و اتوبار ولیعصر (صداقت بار ) خط ویژه 1786 می باشد که می توانید بصورت 24 ساعت شبانه روزی و هفت روز هفته بدون تعطیلی تماس حاصل فرمایید.

1.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *