باربری صداقت بار یکی دیگر از خدمات بی نظیری که می دهد باربری در رسالت می باشد. اتوبار ما با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی یکی از با سابقه ترین شرکت ها می باشد در بین شرکت ها ارائه خدمات اسباب کشی 

وقتی شما با اتوبار رسالت تماس حاصل می فرمایید شرکت صداقت بار یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما قرار می دهد تا شما را با روال کار آشنا کند و در ادامه قیمت باربری را برای شما ارائه دهد. از خدماتی که در کنار اسباب کشی به مشتریان خود می دهیم بسته بندی اثاثیه منزل به صورت کاملا حرفه ای میباشد که توسط افراد حرفه ای صورت می گیرد.

باربری و اتوبار رسالت تهران | صداقت بار

حمل اثاثیه منزل در رسالت با کامیون و خاور بزرگ که کاملا تمیز و موکت بندی شده اند به صورت شبانه روزی اثاثکشی انجام می شود. 

شما عزیزان در صورت حمل وسایل سنگین و یا انتقال بار های سنگین به مکان های دیگر نیز می تونین با شرکت اتوبار ما تماس بگیرید و ما در شرکت افرادی داریم که متخصص جابجایی وسایل سنگین می باشند و شما را یاری می کنند در این کار بسیار حساس و دشوار.

شماره تلفن ما 1786 می باشد که به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شما می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل در رسالت

خدمات اتوبار رسالت

صداقت بار با تکیه بر خدمات ارزشمند خود قصد دارد پروسه اسباب کشی در رسالت و جابه جایی هر نوع بار را آسان تر نماید. در این راستا خدمات زیر توسط این شرکت ارائه می شود:
• تمام مشتریان می توانند پیش از انجام هر گونه جابه جایی بار ، از مشاوره تخصصی مشاورین صداقت بار در زمینه باربری تهران بهره مند شوند. در طی مشاوره رایگان ، مشتریان می توانند بهترین زمان و برنامه را برای جابه جایی بار خود انتخاب نمایند.
• بسته بندی اثاثیه منزل ، اشیا قیمتی و انواع بار کوچک و بزرگ توسط پرسنل صداقت بار با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا و بهترین تجهیزات بسته بندی صورت می گیرد.
• چیدمان بار قبل از جابه جایی بار و همینطور بعد از اثاث کشی توسط افراد مجرب انجام می شود.
• ارائه بهترین ماشین های باربری کوچک و بزرگ مانند وانت های باری ، نیسان ، کامیون ، کامیونت ، تک و انواع ترانزیت های باری مسقف و ضد ضربه
• ارائه بیمه باربری
• پرسنلی مجرب و کارآزموده که با تخصص و رفتار خوب خود امور باربری را به خوبی انجام می دهند.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *