باربری فرمانیه – اتوبار فرماینه | باربری صداقت بار خدمات بی نظری در استان تهران به هم شهریان خود ارائه می دهد و حمل بار و اثاثیه این عزیزان را انجام می دهد.

صداقت بار در تمامی نقاط استان تهران سرویس حمل و نقل ارائه می دهد. یکی از این نقاط منطقه فرمانیه می باشد. همشریانی که در این نقاط ساکن هستند می توانند حمل و نقل خود را مانند حمل اثاثیه ، اسباب کشی  ، باربری به شهرستان، حمل خرده بار ، جابجایی دفتر کار ، جابجایی شرکت و… خود را به باربری صداقت بار بسپارند. و این کار مهم را بدوم هیج دغدغه ای انجام دهند .

شاید از خود بپرسید صداقت بار  | بار ما را به شهرستان ها هم ارسال می کند؟

جواب ما : بله هست ، باربری صداقت بار که جزو 10 شرکت برتر استان تهران می باشد و با 5 سال سابقه در این حوزه گزینه خوبی برای اعتماد و سپردن باربری می باشد . باربری صداقت بار ،بار و کالا شما را به تمام نقاط تهران و شهرستان های اطراف ارسال کند . پس نگران ارسال بار به شهرستان ها نباشید و باربری تهران به شهرستان ها خود را به ما بسپارید.

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در هنگام اثاث کشی توسط تیم باربری صداقت بار | متخصص اسباب کشی
بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در هنگام اثاث کشی توسط تیم باربری صداقت بار | متخصص اسباب کشی

شاید از خود بپرسید صداقت بار کالا و وسایل ما را بسته بندی می کند؟

جواب ما : در این مورد هم بله هست ، اتوبار صداقت بار با کارگرانی مجرب و آموزش دیده در این قسمت از باربری در  کم ترین زمان بار و کالا و وسایل شما را به بهترین نحو بسته بندی می کنند . کارتن های اسباب کشی مورد استفاده ضخیم و با کیفیت بود و در حین باربری هیچ خط و خشی وسایل و کالا شما را تهدید نمی کند .

شما عزیزان می توانید برای رزرو وقت باربری با شماره تلفن 1786 بصورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید .

درضمن شما عزیزان می توانید سرویس باربری خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید و ما در عصر وقت با شما تماس بگیرم. از باکس چت آنلاین استفاده کنید.

خدمات اتوبار و باربری فرمانیه صداقت بار در تهران


صداقت بار با تکیه بر خدمات ارزشمند خود قصد دارد پروسه اسباب کشی و جابه جایی هر نوع بار را آسان تر نماید. در این راستا خدمات زیر توسط این شرکت ارائه می شود:

  • تمام مشتریان می توانند پیش از انجام هر گونه جابه جایی بار ، از مشاوره تخصصی مشاورین صداقت بار در زمینه باربری تهران بهره مند شوند. در طی مشاوره رایگان ، مشتریان می توانند بهترین زمان و برنامه را برای جابه جایی بار خود انتخاب نمایند.
  • بسته بندی اثاثیه منزل ، اشیا قیمتی و انواع بار کوچک و بزرگ توسط پرسنل صداقت بار با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا و بهترین تجهیزات بسته بندی صورت می گیرد.
  • چیدمان بار قبل از جابه جایی بار و همینطور بعد از اثاث کشی توسط افراد مجرب انجام می شود.
  • ارائه بهترین ماشین های باربری کوچک و بزرگ مانند وانت های باری ، نیسان ، کامیون ، کامیونت ، تک و انواع ترانزیت های باری مسقف و ضد ضربه ارائه بیمه باربری
  • پرسنلی مجرب و کارآزموده که با تخصص و رفتار خوب خود امور باربری را به خوبی انجام می دهند.
3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *