تلفن تماس خط ویژه 1786 (داخل تهران) تلفن تماس دیگر شهرها 02144360360

جابجایی و حمل اثاثیه منزل مشابه به یک پروژه بزرگ، زمانبر و در عین حال سخت و چالش برانگیز می باشد و برای اینکه با موفقیت انجام شود، نیاز به برنامه ریزی، کسب آمادگی و یک نقشه راه دارد. شما برای جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه منزل خود در حین جابجایی، باید به برخی نکات توجه داشته باشید. در ادامه این مقاله از وبسایت صداقت بار قصد داریم به جزئیات حمل اثاثیه منزل بپردازیم.

نکات جابجایی و حمل اثاثیه منزل در تهران
نکات جابجایی و حمل اثاثیه منزل در تهران

نکات مهم در حین حمل اثاثیه

اگر شما نیز قصد جابجایی و همینطور حمل اثاثیه منزل و لوازم خانه خود را به مکان جدید دارید، لازم است برای اینکه لوازم منزل شما در حین جابجایی آسیب نبینند، برخی نکات را رعایت کنید.

برنامه ‌ریزی

قبل از هر اقدامی باید برنامه ریزی دقیقی را برای حمل لوازم منزل خود داشته باشید. بایستی که تصمیم بگیرید که کدام اثاثیه ها و لوازم منزل را می خواهید بسته بندی کنید و آن را به خانه جدید منتقل نمایید. همینطور اثاثیه هایی را که دیگر نیاز ندارید را نیز مشخص کنید.

بسته ‌بندی صحیح پیش از حمل اثاثیه منزل

از مهم ترین و حائز اهمیت ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید، بسته بندی لوازم منزل است. بسته بندی هر یک از لوازم منزل شامل تلویزیون، یخچال، مبل، لباس ها و … دارای اصول خاص خود است. به عنوان مثال بهتر است برای بسته بندی پارچه ها، لباس ها و تشک های خود از کیسه های پلاستیکی استفاده نمایید.

همینطور برای بسته بندی دیگر اثاثیه منزل شامل کتاب ها، ظرف های شکستنی و … از جعبه های محافظ استفاده کنید. در بسته بندی لوازم خانگی حساس همچون تلویزیون، اطمینان حاصل کنید که بسته بندی شما به گونه ای است که در حین جابجایی آسیبی به آن وارد نمی شود.

تیم حمل بار و  اسباب کشی
تیم حمل بار و اسباب کشی

استفاده از نیروهای ماهر برای حمل و جابجایی

برای حمل صحیح و اصولی اثاثیه منزل و جلوگیری از آسیب دیدن آن ها، بهتر است که از نیروی ماهر و متخصص کمک بگیرید. کارگران ماهر و آگاه مجموعه صداقت بار، اثاثیه منزل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بسته بندی می کنند و سپس آن را به شیوه ای اصولی حمل می کنند، به گونه ای که کوچکترین آسیبی به لوازم منزل شما وارد نمی شود.

بیمه

توصیه می کنیم حتما برای حمل اثاثیه منزل خود، آن ها را بیمه کنید. این کار به شما این امکان را می دهد تا در صورتی که لوازمتان در حین جابجایی آسیب ببینند، بتوانید با بیمه جبران خسارت نمایید.

تجهیزات حمل و جابجایی

به منظور جلوگیری از آسیب دیدن لوازم منزلتان، حتما سعی کنید که از تجهیزات حمل و جابجایی مناسبی استفاده نمایید. در صورتی که برای حمل اثاثیه منزل خود از تجهیزات مناسب استفاده کنید، از آسیب دیدن آن ها جلوگیری می شود.

شرکت حمل بار و اثاثیه منزل در تهران
شرکت حمل بار و اثاثیه منزل در تهران

انتخاب بهترین شرکت باربری برای حمل اثاثیه

اگر نگران این هستید که لوازم منزل شما در حین جابجایی آسیب ببیند، توصیه می کنیم حتما بسته بندی، جابجایی و حمل آن ها را به یک شرکت معتبر بسپارید. در صورتی که نمی دانید در انتخاب بهترین شرکت باربری برای حمل اثاثیه، چه نکاتی را باید مدنظر قرار دهید، به نکاتی  که در ادامه آورده ایم، توجه داشته باشید.

  • از نکات مهم در انتخاب شرکت باربری، توجه به بیمه می باشد. مطمئن شوید شرکتی که برای حمل اثاثیه منزل انتخاب می کنید، دارای مجوز است و برای پوشش هرگونه خسارتی در طول حمل و جابجایی، بیمه های لازم را ارائه می دهد. مهم ترین خدمات شرکت باربری صداقت بار، بیمه لوازم در زمان حمل اثاثیه منزل است.
  • قیمت های شرکت های باربری مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و سپس مجموعه ای را از نظر ارائه خدمات باکیفیت و قیمت به صرفه مناسب است را انتخاب کنید. باربری و اتوبار صداقت بار، قیمت های خود را بر اساس نرخ اتحادیه به شما عزیزان اعلام می کند.
  • تجهیزات و خدمات ارائه شده از سوی شرکت حمل بار را بررسی نمایید. مطمئن شوید شرکتی که انتخاب می کنید، تجهیزات مناسب برای جابجایی اثاثیه منزل شما را در اختیار دارد. صداقت بار با برخورداری از نیروی متخصص و همینطور تجهیزات مناسب، خدمات مختلفی را در این زمینه شامل بسته بندی، نقل و انتقال، بارگیری، تخلیه اشیاء و … ارائه می دهد.
  • داشتن قرارداد برای اینکه اطمینان داشته باشید شرکت حمل بار به تعهدات خود عمل می کند نیز ضرورت دارد. مجموعه صداقت بار، برای اطمینان شما عزیزان، مواردی شامل قیمت، تاریخ جابجایی، شرایط پرداخت، تعهدات شرکت و … را در قرارداد قید می کند.

در صورتی که برای حمل اثاثیه منزل، به خدمات باکیفیت در این زمینه نیاز دارید، از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان مجموعه تماس حاصل بفرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *