تلفن تماس خط ویژه 1786 (داخل تهران) تلفن تماس دیگر شهرها 02144360360

همه از نقش اینترنت در دنیای امروزی آگاه هستند. صاحبان مشاغل و کسب وکارهای مختلف از کوچک تا بزرگ، برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود از اینترنت بهره می‌برند. خدمت رسانی بهتر وسریع‌تر و بالابردن رضایت مشتریان از مزیت ‌هایی است که بستر اینترنت برای اکثریت مشاغل به وجود آورده است.

باربری اینترنتی در تهران
باربری اینترنتی در تهران

صنعت مهم باربری و اتوبار نیز از این قائده مستثنی نیست و جهت رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات بهتر، امکان رزرو اینترنتی باربری را فراهم آورده است. در ادامه متن به مزیت‌های مهم رزرو آنلاین باربری و نحوه انجام این کار می‌پردازیم.

رزرو اینترنتی باربری چگونه است؟

صنعت حمل و نقل جاده‌ای همانند سایر صنایع دستخوش تغییرات زیادی در جهت آسان‌تر کردن و سرعت بخشیدن به روند حمل و نقل و حمل بار شده است. یکی از تغییرات مثبت و بسیار کارآمد که در نوع خود انقلاب بزرگی در صنعت حمل ونقل به شمار می‌رود، سامانه حمل ونقل هوشمند و امکان رزرو اینترنتی باربری است. همانطور که جستجوی شرکت‌های باربری معتبر و آگاهی از خدمات‎‌شان به نسبت گذشته آسان‌تر است، فراخواندن این شرکت‌ها به محل مورد نظرمان نیز به طور فوق العاده‌ای آسان و راحت شده است.

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اتوبار تهران | تلفن اتوبار تهران | بهترین اتوبار تهران
اتوبار تهران | تلفن اتوبار تهران | بهترین اتوبار تهران

مزیت رزرو اینترنتی باربری

بسیاری از مشکلات و نقص‌های مربوط به شرکت‌های باربری با ایجاد سامانه‌های حمل و نقل هوشمند کاهش پیدا کرده‌اند و تلاش برای راحتی بیشتر ادامه دارد. در ادامه متن به چند مورد از مزیت‌های رزرو اینترنتی باربری اشاره خواهیم کرد.

اطلاع از قیمت دقیق باربری

اینکه شرکت‌های باربری با چه هزینه‌ای اثاث و بارمان را حمل و جابه‌جا می‌کنند برای هر شخصی موضوع بسیار مهمی است. ممکن است مقدار هزینه‌ای که باربری در آخر کار طلب می‌کند، بیشتر از حد انتظار ما باشد و از طرفی نتوانیم آن را پرداخت کنیم.

باربری و اتوبار صداقت بار | حمل اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی در تهران | انواع خودرو های باربری و حمل بار در تهران
باربری و اتوبار صداقت بار | حمل اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی در تهران | انواع خودرو های باربری و حمل بار در تهران

بسیاری از شرکت‌های باربری که بیشتر به روش سنتی کسب و کار خود را ادامه می‌دهند، قبل از شروع باربری نرخ مشخص و ثابتی را به مشتری اعلام نمی‌کنند و در پایان کار بر اساس معیارهایی که خود تشخص می‌دهند، نرخی را مشخص می‌کنند که گاهی به مشاجره و دعوا ختم می‌شود. اما رزرو اینترنتی باربری هیچکدام از این مشکلات را ندارد و در واقع جهت رفع این مشکلات ایجاد شده است. شما می‌توانید هنگام رزرو اینترنتی و پس از وارد کردن مشخصات دقیق مبدا و مقصد، از نرخ مشخص و ثابت باربری مطلع شوید.

این نرخ یا به صورت لحظه‌ای نمایش داده می‌شود یا شرکت باربری بعد از محاسبه قیمت باربری با شما تماس خواهند گرفت. به این ترتیب نیازی نیست به شرکت‎‌های باربری به صورت حضوری مراجعه کنید و شرایط خود را توضیح دهید یا حتی با آن‎ها تماس بگیرید. اطلاع از قیمت دقیق باربری قبل از شروع به کار آرامش خاطر را نیز برای شما به همراه دارد.

تیم حمل بار و اسباب کشی
تیم حمل بار و اسباب کشی

عدم دریافت انعام توسط باربری

شاید برای شما نیز پیش آمده که کارگران باربری بعد از اتمام کار طلب انعام کنند و شما علاوه بر قیمت باربری که تعیین می‌کنند باید انعامی نیز به آن‌ها پرداخت کنید. در رزرو اینترنتی باربری خبری از دادن انعام و مبلغ اضافه به هیچ کدام از افراد تیم باربری مثل راننده، کارگر یا کارشناس فنی نیست. دستمزد این افراد روی مبلغی که همان اول کار به شما اعلام می‌شود، محاسبه شده پس نیازی به دادن انعام نیست و کارگر نمی‎تواند هیچ مبلغی را ادعا کند.

تعیین نوع ماشین باربری

هنگام رزرو آنلاین باربری این امکان برای شما فراهم است تا نوع ماشین باربری را بسته به حجم و نوع بار و اثاث‎تان، مشخص کنید. مدل‌های متنوعی از ماشین‌های باربری مثل کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و… جهت انتخاب برای شما قرار داده می‌شود تا بهترین را بسته به حجم محموله یا اثاث انتخاب کنید.

مشاهده موقعیت بار

آیا روشی وجود دارد که شما بتوانید از موقعیت دقیقه و لحظه‌ای بارتان مطلع شوید؟ فقط با رزرو اینترنتی این امکان وجود دارد. وقتی برای ثبت سفارش باربری از طریق اپلیکیشن یا سایت اقدام می‌کنید و شرکت باربری در محل مورد نظر شما حضور پیدا می‌کند، پس از آن قادر هستید موقعیت و مکان دقیق بار را مشاهده کنید. به این ترتیب نیازی به تماس و پیگیری از شرکت باربری نخواهد بود و خود را بهتر برای تحویل بار آماده می‌کنید.

نحوه رزرو اینترنتی باربری

برای رزرو اینترنتی باربری باید به سایت باربری مورد نظر مراجعه کنید و از طریق گزینه فرم ثبت سفارش، سفارش باربری خود را به ثبت برسانید. باربری مورد نظر با توجه به اطلاعات وارد شده، نرخ و قیمت باربری را مشخص و سپس به شما اعلام می‌کند، اما چه اطلاعاتی را هنگام رزرو آنلاین باربری باید وارد کنید؟

تعیین مبدا و مقصد باربری

شرکت باربری برای تعین نرخ باربری باید میزان مسافت بین مبدا و مقصد را بداند زیرا از عوامل موثر بر قیمت باربری است. به این منظور هنگام رزرو اینترنتی باربری باید مکان مبدا و مقصد جابه‌جایی را روی نقشه مشخص کنید.

اطلاعات دقیق مبدا و مقصد باربری

اطلاعات دقیق مبدا و مقصد شامل اطلاعاتی درباره پلاک، طبقه و واحد مورد نظر است. پلاک و واحد برای یافتن دقیق آدرس توسط تیم باربری است. اینکه مبدا و مقصد باربری کدام طبقه ساختمان است در محاسبه هزینه‌ها بسیار مهم است.

نوع  بار

نوع بار شما در تعیین نرخ نهایی باربری مهم است بنابراین باید مشخص کنید که آیا بار شما از نوع اداری، اثاثیه منزل، تجاری، کشاورزی، تاسیسات ساختمانی یا مواد غذایی است. بر این اساس شرکت باربری به طور دقیق‌تری نرخ نهایی را به شما اعلام می‌کند.

تعداد کارگر باربری

از مزیت‌های رزرو باربری به صورت آنلاین این است که می‌توانید به دلخواه، تعداد کارگر برای بسته بندی و جابه‌جایی لوازم با توجه به اندازه و حجم بار، انتخاب کنید. برای هر کارگر دستمزد مشخصی در نظر گرفته می‌شود.

لوازم سنگین

حمل لوازم سنگین مثل گاوصندوق، پیانو و…بسیار سخت و طاقت فرسا است بنابراین هزینه جابه‌جایی اینگونه لوازم یا هر وسیله فوق سنگین دیگری، به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. بنابراین هنگام رزرو اینترنتی باربری لیستی از وسایل سنگین نشان داده می‌شود تا مشتری به انتخاب آن‎‌ها بپردازد.

باربری تهران و حمل بار به شهرستان ها
باربری تهران و حمل بار به شهرستان ها

رزرو اینترنتی باربری صداقت بار

باربری و اتوبار صداقت بار بیش از پانزده سال سابقه باربری درون شهری تهران و برون شهری دارد. صداقت بار علاوه بر خدمات عالی که ارائه می‎دهد، امکان رزرو اینترنتی را نیز فراهم آورده است. بدون تماس و بدون مراجعه به صداقت بار، فقط با استفاده از اینترنت و گوشی موبایل‌تان و نصب اپلیکیشن باربری صداقت بار، به رزرو باربری بپردازید. کارشناسان صداقت بار پس از تحلیل اطلاعات ارساال شده شما، قیمت نهایی را از طریق تماس تلفنی اطلاع رسانی می‌کنند و در صورتی که مایل به ادامه فرآیند باشید، ماشین‌های حمل بار به آدرس مورد نظر شما فرستاده می‌شوند.

 

2/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *