باربری و اتوبار تهران صداقت بار در استان تهران سرویس حمل و نقل در حوزه اثاثیه منزل و اسباب کشی منازل ، دفاتر و … را انجام می دهد یکی از مناطقی که صداقت بار شعبه فعال دارد محدوده پونک می باشد که با نام باربری پونک ، اتوبار پونک فعالیت می کند.

صداقت بار به عنوان قدیمی ترین شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در این محدوده پونک تهران ، نزدیک ترین باربری نیز به شما حساب می شود و می توانید برای اسباب کشی منزل ، محل کار ، شرکت و جابجایی کالا از صداقت بار خدمات دریافت کنید.

باربری غرب تهران | صداقت بار

تلفن تماس 1786 می باشد

باربری صداقت بار جزو یکی از ناوگان های حمل و نقل  در استان تهران می باشد به همشریان تهرانی سرویس حمل و نقل را ارائه می دهد .

ویژه گی های باربری و اتوبار صداقت بار

باربری صداقت بار برای جابجایی اثاثیه منزل در اولین مرحله یک مشاوره کامل از نحوه انجام اسباب کشی توسط تیم حمل بار خود و نیز قیمت اسباب کشی شما توسط کارشناسان حرفه ای انجام می دهد. سپس در صورت توافق یک تیم با توجه به نیاز شما (به عنوان مثال : تعیین نوع خودرو (کامیون ، نیسان ، کامیونت ، خاور ، وانت ) ، تعیین تعداد کارگر مورد نیاز برای بارگیری ، تعیین خدمات مانند نیاز بسته بندی دارید یا نه و…) به محل اعزام می کند .

ارائه بیمه نامه معتبر : صداقت بار تمامی لوازم منزل شما بصورت کامل بیمه می کند.

ارسال کارگران حرفه ای : تمامی افرادی که در اتوبار صداقت بار فعالیت می کنند کاملا آموزشش دیده و متخصص هستند.

باربری به تمام نقاط : فرقی نمی کند شما از محدوده پونک به کجا اسباب کشی می خواهید کنید ، چه باربری درون شهری باشد چه باربری برون شهری صداقت بار انجام می دهد.

ارائه قیمت ارزان : صداقت بار نرخ باربری خود را طبق نرح اتحادیه برای مشتریان خود انجام می دهد و بدون شک صداقت بار ارزان ترین باربری در پونک خواهد بود.

اتوبار صداقت فعالیت خود را به صورت داخل شهری ، بین شهری و باربری به شهرستان ها انجام می دهد .

باربری ما هم چون خدمات بی نظیری به مشتریان خود می دهد که می توان به بسته بندی وسایل منزل و… ، استفاده از بیمه حمل و نقل ، استفاده از کارگران با اخلاق ، چیدن وسایل طبق سلیقه و… اشاره کرد .

شما می توانید 24 ساعته با شماره تلفن های 44360360   88230943   22117871  تماس حاصل فرمایید .

شما نیز می توانید رزرو وقت باربری خود را به صورت اینترنتی نیز انجام دهید برای رزرو وقت از چت آنلاین استفاده کنید

همچنین شما عزیزان می توانید در صورت تمایل از مطلب باربری در تجریش ما دیدن فرمایید.

2/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *