خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در شهر جدید پرند تهران توسط شرکت باربری و اتوبار صداقت بار (شماره تلفن تماس 1786 و 02144360360) پاسخگویی بصورت شبانه روزی.

باربری و اتوبار در شهر جدید پرند | صداقت بار | حمل بار و اثاثیه منزل
باربری و اتوبار در شهر جدید پرند | صداقت بار | حمل بار و اثاثیه منزل

ما در موسسه باربری و اتوبار صداقت بار خدمات حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل را توسط یک تیم مجرب و حرفه ای که توانایی جابجایی لوازم سنگین را دارند ارائه می دهیم. اگر این روز ها قصد اسباب کشی و رفتن به خانه جدید را دارید و همچنین اگر کالا و لوازمی را قصد دارید از شهر پرند به شهر و استان دیگر جابجا کنید، صداقت بار با بهترین قیمت این کار را برای شما انجام می دهد. درنظر داشته باشید که کلیه جابجایی های شهرستان شرکت صداقت بار تحت پوشش بیمه ایران می باشد. در صورت خسارت هزینه کامل پرداخت می شود.

قیمت باربری و نرخ اسباب کشی در شهر پرند

شرکت های باربری بسیار در شهر جدید پرند فعالیت می کنن ولی بسیار کم می باشد باربری های که با مجوز رسمی فعالیت می کنن و نرخ کرایه حمل بار را طبق قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه می کنند. صداقت بار با بیش از 25 سال سابقه در امر اسباب کشی با مجوز رسمی در استان تهران فعالیت می کند. تا به امروز هیچ هزینه اضافی در هنگام اسباب کشی برای مشتری هایمان لحاظ نکرده ایم و نخواهیم کرد. با توجه به متفاوت بودن موارد مهم ماننده مبدا و مقصد جابجایی ، استفاده از خودرو حمل بار و دیگر موارد قیمت باربری ثابت نبوده و شما جهت استعلام قیمت اثاث کشی خود حتما باید با شرکت تماس حاصل فرمایید. این نکته را نظر بگیرید که در هنگام مشاوره حتما به موارد سنگین ، تعداد کارگر مورد نیاز ، بسته بندی نیاز دارید یا نه و تعداد طبقات مبدا و مقصد جابجایی بار اشاره کنید تا کارشناس بصورت کامل محاسبه و قیمت را ارائه دهد.

تعرفه قیمت صداقت بار در شهر پرند

نوع سرویس قیمت 3 ساعت ساعت اضافی
خاور داخلی 750 هزار تومان 200 هزار تومان
کارگر خاور داخلی 150 هزار تومان 50 هزار تومان
خاور حومه 1100 هزار تومان 300 هزار تومان
کارگر حومه 150 هزار تومان 50 هزار تومان
نیسان بار (قیمت 2 ساعت) 350 هزار تومان 150 هزار تومان
کارگر نیسان بار(قیمت 2 ساعت) 130 هزار تومان 50 هزار تومان
کارگر (حمل بار-بسته بندی-نظافتچی-پذیرایی) 200 هزار تومان 60 هزار تومان
بیمه هر میلیون 3 هزار تومان تلفن تماس 1786
تلفن های تماس باربری و اتوبار صداقت بار
تلفن های تماس باربری و اتوبار صداقت بار

شماره تلفن های شهر جدید پرند

صداقت بار به عنوان معتبرترین و قدیمی ترین شرکت حمل بار و اثاثیه منزل جهت ارائه خدمات در بیشتر شهر های تهران ، شهر جدید پرند را نیز پوشش داده و با نام باربری پرند و اتوبار پرند تهران فعالیت می کند. جهت رزرو وقت اسباب کشی می توانید با شماره 1786 بدون پیش شماره و یا با شماره 02144360360 تماس حاصل فرمایید.

لیست باربری های پرند تهران

شهر جدید پرند به دلیل اینکه شهرک جدیدی است شرکت باربری و اتوبار کمتری در این محدوده فعالیت می کنند ولی به نزدیک ترین شرکت ها می توان به باربری اسلامشهر و باربری رباط کریم و باربری جنوب تهران اشاره کرد.

شماره تلفن باربری و اتوبار شهر پرند رباط کریم 1786 ☎️ 02144360360 ( کافیست کلیک کنید بر روی شماره ها)

حمل بار و اثاثیه منزل در پرند تهران

حمل بار و اثاثیه منزل در شهر جدید پرند تهران با انواع خودرو های باربری ماننده کامیون ، خاور ، نیسان و وانت بصورت شبانه روزی توسط افراد با تجربه و حرفه ای که بیش از 10 سال سابقه دارند بصورت شبانه روزی انجام می شود. حمل اثاثیه منزل در پرند، بار خودرو در شهر پرند، حمل و نقل اثاثیه منزل در جنوب تهران، باربری نیسان در پرند، حمل و نقل باربری با خاور و کامیون مسقف روباز در پرند رباط کریم، فاز 1 – فاز 2 – فاز 3 – فاز 4 ، دانشگاه آزاد پرند. حمل اثاثیه در جنوب تهران و خدمات بسته بندی لوازم منزل نیز توسط تیم ما انجام می شود. هزینه لوازم و هزینه کارگر بصورت سه ساعت محاسبه می شود. حمل و نقل و باربری از تهران به پرند بصورت تخصصی و فوری انجام می شود. برای سفارش حمل بار در پرند تهران و محدوده پرند با انواع کامیون (نیسان و خاور) با شماره های سایت تماس بگیرید. پس از دریافت اطلاعات شما، نرخ حمل و نقل را اعلام خواهیم کرد. اگر در مورد حمل و نقل بار در محدوده تهران سوالی دارید می توانید باشماره 02144360360 و 1786 بدون پیش شماره تماس بگیرید.

نیسان بار و وانت بار تلفنی شهر جدید پرند تهران
نیسان بار و وانت بار تلفنی شهر جدید پرند تهران


نیسان بار و وانت بار تلفنی پرند

شاید شما هم در جزو افرادی باشید برای حمل کالا یا جابجایی وسایل منزل به یک وانت یا نیسان نیاز داشته باشید. خودرو نیسان و وانت بار کارآمدترین وسیله حمل و نقل شهری برای حمل کالاهای سبک خانگی و یا خرید روزانه خواربار است. برای اطلاع از قیمت وانت ترجیح می دهید برای حمل و نقل ارزان به سراغ شماره های ناشناس نوشته شده بر روی دیوار شهر بروید یا شرکتی مطمئن و حرفه ای را انتخاب می کنید؟ با وجود اینکه گزینه های زیادی برای سفارش نیسان بار و وانت بار در شهری مانند پرند تهران دارید، اما یکی از بهترین گزینه ها صداقت بار است زیرا تمام نیازهای شما را از قبل در نظر گرفته و خدمات لازم را با کیفیت بالا ارائه می دهیم . صدقات بار با اطمینان از ثبات قیمت و حفظ ایمنی و سلامت محموله شما خدمات خود را تا زمانی که نیاز باشد ارائه می دهد.
شما می توانید با شماره های 02144360360 و 1786 بدون پیش شماره درخواست سرویس و خدمات وانت بار و نیسان بار کنید. همچنین می توانید مشاوره رایگان و استعلام قیمت نمایید. در حمل و نقل کالا، هزینه یک موضوع مهم است و صداقت بار بهترین قیمت را به شما ارائه خواهد داد. هزینه حمل و نقل ثابت بوده و تا پایان هزینه حمل تغییر نخواهد کرد. یکی از مزایای صداقت بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل این است که قیمت ثابتی برای کالاها ارائه می دهد. در زمان معین و بدون درخواست مبلغ اضافی خدمات اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل را انجام می دهد.

سوالات متداول از صداقت بار

چگونه از درخواست اسباب کشی بدم؟

اگر می خواهید از خدمات اسباب کشی و جابجایی بار صداقت بار در پرند استفاده کنید کافیست از با شماره 02144360360 یا 1786 تماس حاصل فرمایید. شبانه روزی آماده پاسخگویی شما عزیزان هستیم.

بسته بندی هم انجام می دهید؟

بله، ما یک تیم متخصص جهت بسته بندی با کلیه لوازم مورد نیاز( مانند کارتن ، نایلون حباب دار و…) برای شما قبل از تیم حمل بار ارسال خواهیم کرد.

آیا صداقت بار بیمه هم می کند ؟

بله ، کلیه لوازم از زمان بارگیر تا چیدمان در محل جدید تحت پوشش بیمه معتبر توسط صداقت بار قرار میگیرد و در صورت خسارت هزینه جبران می شود.

باربری از پرند به دیگر شهرستان ها هم انجام می دهید؟

بله ، شما از شهر پرند به دیگر شهر ها مانند (داخل تهران ، شهریار ، کرج ، اردبیل ، اصفهان ، قزوین ، مشهد ، زنجان و…) می توانید از خدمات حمل بار و اسباب کشی ما استفاده کنید.

آیا صداقت بار مجوز دارد؟

بله ، صداقت بار با بیش از 25 سال سابقه با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران فعالیت می کند و جزو باربری مجاز می باشد.

4.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *