موسسه باربری صداقت بار تهران در راستای ارائه خدمات با کیفیت در منطقه لویزان تهران چندین خودرو را در این محدوده مستقر کرده است تا در صورت درخواست سرویس اسباب کشی ، خودرو و تیم حمل بار در کوتاه ترین زمان به محل اعزام شوند. اگر شما جزو افراد هستید که در محله لویزان تهران ساکن هستید و می خواهید اسباب کشی کنید بهتر هست بدانید تیم صداقت بار با قیمت مناسب و خدمات باربری لویزان بسیار خوب این خدمات را به شما ارائه میدهد.

باربری در لویزان با خودرو های کامیون ، خاور ، کامیونت و نیسان و وانت بار بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط صداقت بار انجام می شود. تمامی افرادی که جهت اسباب کشی برای شما ارسال می شوند آموزش های لازم در خصوص جابجایی لوازم منزل را دیده و همچنین با رعایت پروتکل های بهداشتی به محل اعزام میشوند.

اتوبار لویزان

اتوبار لویزان تهران

اتوبار های بسیاری در منطقه لویزان فعالیت می کنند که بیشتر آن ها بدون تخصص و بدون مجوز رسمی فعالیت می کنند که نمی توان به راحتی از این شرکت ها خدمات دریافت کرد ولی شرکت صداقت بار با سابقه 20 ساله و قدیمی ترین شرکت باربری در غرب تهران می تواند بهترین انتخاب شما جهت اثاث کشی باشد. جهت دریافت خدمات با خط ویژه صداقت بار 1786 تماس بگیرید. صداقت بار نزدیک ترین باربری به لویزان می باشد.

اتوبار لویزان تهران که توسط چندین تیم حمل بار مجزا با تمامی تجهیزات لازم اسباب کشی فعالیت می کنند زیر نظر شرکت صداقت بار میباشند . لطفا در هنگام دریافت خدمات به لوگو و شماره تماس بر روی خودرو دقت کنید.

لیست شعبه های دیگر صداقت بار در تهران

انتخاب کارتن اسباب کشی
بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل در لویزان

اگر وقت یا تخصص کافی در بسته بندی لوازم منزل ندارید می توانید از خدمات بسته بندی باربری لویزان صداقت بار استفاده کنید و در صورت دریافت این خدمات دیگر نیاز نیست دست به سیاه و سفید بزنید و می توانید صفر تا صد اسباب کشی را به تیم متخصص باربری لویزان بسپارید . در صورت صدمه دیدن هر نوع وسایلی در هنگام جابجایی این شرکت کلیه خسارت وارده را پرداخت می کند. بهتر هست بدانید اتوبار لویزان بیمه نامه و بار نامه معتبر برای اسباب کشی شما ارائه می دهد.

خدمات باربری و اتوبار لویزان

شرکت ما خدمات بسیاری به مشتریان خود می دهد که در این بخش به چند مورد اشاره می کنم اما اگر می خواهید تمامی خدمات ما را بدانید بر روی ” خدمات باربری ” کلیک کنید.

1- ارائه بهترین قیمت جهت اسباب کشی اسان و ارزان

2- ارسال تیم متخصص و مجرب

3- ارائه بیمه نامه و بارنامه رایگان

4- ارائه خدمات نظافتی قبل و بعد اسباب کشی

5- ارسال تیم مجزا جهت بسته بندی

6- ارسال کارگر جهت کمک به اسباب کشی

7- استفاده از خودرو های با کیفیت و جدید

8- ارائه مشاوره رایگان

اگر می خواهید یک اسباب کشی آسان و به یاد ماندنی را تجربه کنید همین الان با تلفن باربری لویزان شماره 1786 (بدون پیش شماره حتی با موبایل) تماس بگیرید. منتظر تماس شما عزیزان هستیم.

2.7/5 - (21 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *