باربری و اتوبار صداقت بار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در حمل بار و اثاثیه منزل خدمات اسباب کشی منزل را در منطقه نیاوران ارائه می دهد. باربری در نیاوران یکی از خدماتی است که اتوبار ما به ساکنین محترم منطقه نیاوران ارائه می دهد. اگر شما جزو ساکنین نیاوران تهران هستیدی و می خواهید اسباب کشی کنید شرکت ما در خدمت شمامی باشد

باربری و اتوبار نیاوران | صداقت بار
باربری و اتوبار نیاوران | صداقت بار

اتوبار نیاوران

وقتی شما با اتوبار نیاوران تماس می گیرید شرکت صداقت بار یک تیم مشاوره دهنده در اخیتار شما قرار میدهد تا شمارا با روال کلی اسباب کشی در نیاوران آشنا کنند و بعد از مشاوره رایگان یک قیمت باربری طبق سوالاتی که از شما در مورد نوع اسباب کشی ، مبدا و مقصد بار ، خدمات اضافی مانند بسته بندی اثاثیه منزل و… ارائه می شود ، در صورت توافق طرفیق یک روز و زمان دقیق برای شروع اثاث کشی از سوی شما عزیزان اعلام می گرد

تیم حمل بار ما در زمان مشخص شده به محل اعزام میشوند و اسباب کشی را شروع می کنند. 

استفاده از تجهیزات مدرن در اسباب کشی و بسته بندی صداقت بار
بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

خدمات اسباب کشی در نیاروان

از جمله خودروهای شرکت ما برای حمل بار و اثاثکشی منزل و ادرات استفاده می کند می توان به خاور بزرگ ، کامیون ، و نیسان بار اشاره کرد. تیم های حمل بار ما با خودرو های مسقف و موکت بندی شده در گوشه گوشه محلات تهران مستقر شده اند تا در صورت درخواست شما عزیران برای اسباب کشی سریع ، تیم ما سریع به محل اعزام شوند و مشکلات مانند ترافیک های عادی تهران باعث بروز مشکل در ارائه سرویس ما به شما عزیزان نشود.

ازجمله باربری های دیگر مناطق می توان به باربری سعادت آباد و باربری تهران و باربری تجریش نیز اشاره کرد که هرکدام توسط یک تیم با اخلاق و حرفه ای مدیریت می شود و سرویس حمل بار و اثاثیه منزل ارائه می دهند.

بسته بندی اثاثیه منزل

ما در باربری و اتوبار صداقت بار افراد بسیار با تجربه به منظور بسته بندی اثاثیه منزل به خدمت گرفته ایم تا در صورت نیار شما عزیزان به خدمات بسته بندی ، ما این تیم را نیز برای شما ارسال کنیم. در صورتی که از خدمات بسته بندی اثاثیه ما در نیاوران استفاده نمایید دیگر نیاز به تهیه لوازم مورد نیاز بسته بندی نیست و ما تمام این لوازم اعم از کارتن ، وکیوم حبابدار ، ضربه گیر ، چسب پهن و… را برای شما ارسال می کنیم . قیمت بسته بندی نیز بصورت جدا و نسبت و به لوازم مصرفی محاسبه می شود.

تلفن باربری و اتوبار نیاوران

صداقت بار جزو با تجربه ترین و بزرگ ترین شرکت های باربری در تهران می باشد. ما در صداقت بار تنها یک شماره تلفن جهت تماس با شما عزیزان داریم و آن 1786 می باشد که در صورتی که در محدوده نیاوران تهران هستید . با این شما بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید و کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

سولات متداول باربری نیاوران

شما می توانید در زیر تعداد از سوالات که امکان دارد قبل از تماس با ما برایتان پیش بیاید ، قرار دادیم . اگر سوال شما جزو این موراد نبود با 1786 تماس بگیرید.

  • آیا صداقت بار با مجوز رسمی فعالیت می کند؟

ما در موسسه باربری و اتوبار صداقت بار و در محدوده نیاوران تهران با مجوز رسمی فعالیت می کنیم و کلیه تعرفه های اسباب کشی ما زیر نظر اتحادیه تهران محاسبه و به شما عزیزان ارائه داده میشود.

  • آیا می توان به دلخواه تعداد کارگر انتخاب کرد؟

بله ، ما بصورت پیش فرض سه کارگر به همراه یک راننده که کار چیدمان را انجام می دهد برای شما ارسال می کنیم که می توانید تعداد کارگر کمتر یا بیشتری درخواست کنید.

  • قیمت اسباب کشی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت باربری با توجه به نوع خودرو ، تعداد کارگر ، تعداد ساعت فعالیت کارگران و همچنین تعداد لوازم سنگین و طبقه بستگی دارد، پیشنهاد می شود در هنگام تماس حتما این موارد را بطور کامل به کارشناس ما اطلاع دهید تا قیمت دقیق اسباب کشی خود را بدانید.

  • آیا می تواند چند روز قبل از اسباب کشی رزرو کرد؟

بله ، شما عزیزان می توانید چند روز قبل ، درخواست رزرو اسباب کشی نمایید.

  • خدمات بسته بندی اثاثیه منزل انجام می دهید؟

بله ، شما عزیزان می توانید هنگام درخواست سرویس اسباب کشی ، خدمات بسته بندی را نیز درخواست کنید.

4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *